Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś zmutować ludzi w trakcie wyścigu/deathmatcha ? Komfort grania spada dość mocno, jak 10 nieletnich zaczyna krzyczeć przez wątpliwej jakości headsety. w menu pod selectem mam ustawione komunikacja głosowa "znajomi/ekipa".

 

Wczoraj genialny zrzut z samolotu dorwałem jak zwykle nieobstawiony - 5000$, 5000RP i Minigun z 8000 naboi :D

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie wyścigi jak na razie najlepsze, wczoraj z Wampisem pojeździliśmy i z wyłączonym handicapem jest spoko ;)

 

Misje coop niby spoko ale jak na razie w kółko to samo, podjedź -> zabierz kokę -> dostarcz

 

raz mi się fajna misja trafiła, 2 typa uciekało autami a 2 pozostałych w myśliwcach ich goniło, rozyebałem dwóch xD

 

online z butów mnie nie wyrywa, ale dla relaksu można odpalić, podchodzę bez stresu do tego nawet jak ktoś mi gonga yebnie w wyścigu :P

Odnośnik do komentarza

W trakcie free roamu w lewym górnym rogu pojawia się informacja, że zbliża się z rzut, na mapie pojawi się zielone kółko z obszarem w który spadnie - jak nie ma żadnego gracza w pobliżu (a zazwyczaj nie ma), wystarczy zabić 3-4 przeciwników i zgarnąc skrzynie. Najczęściej zrzuty laduja w poziomym pasku na wysokości lotniska Trevora, minimum co znalazłem to 500RP/$, zawsze też jakaś bron wpada dobra (AK/M4,Snajperka/Minigun).

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wszystko nadal "gra i buczy" w GTAO. Wczoraj straciłem cały garaż samochodów - dołączyłem do randomowego survivala, dotrwaliśmy z ziomkami do 9 fali i zamiast ekranu podsumowującego miałem freeza na czarnym ekranie. Można było tylko wejść do dashboardu konsoli i wyłączyć grę/konsolę, co uczyniłem po 10 min. patrzenia w nicość. Niestety po ponownym uruchomieniu gry garaż był pusty. Straty ok. 200-250k $, na szczęście jeszcze się nie dorobiłem Veyrona, bo bym płakał.

3 dni wcześniej Najtmer również stracił garaż, ale twierdzi, że on nawet żadnego zwisu nie miał - po prostu wszedł jak co dzień do garażu, a tam tylko hulał wiatr.

No cóż... w końcu 500k od R* za darmo nie dostajemy ;)

 

Tak że miejcie to na uwadze, przynajmniej do patcha 1.04. Potem zobaczymy ;)

 

Dobre info o możliwości wyciszenia - wczoraj jakiś francuski gimbus "śpiewał" przez cały wyścig piskliwym głosem do headseta. Musiałem wyciszyć telewizor, bo bym oci.piał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...