Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Starting right now, with no download whatsoever – mainly because Rockstar stealthed this content into the recent Lowriders DLC – players can get their slasher on.

There are two new vehicles to buy – the Franken Stange  ($550k) and the Albany Lurcher hearse ($650k) – new Halloween themed face masks, facepaints, a flashlight “weapon” and you can even get Halloween themed bobbleheads for your lowrider. If that floats your boat.

Other than that, there’s a new multiplayer mode called The Slasher, of which there are 5 Halloween themed maps that you and your friends can get down and dirty on. Prepare for darkness and scares.

GTA Online’s Halloween Surprise is available now. And for free. Happy Halloween… for Saturday.

 

http://www.xboxachievements.com/news/news-22518-GTA-Online---s-Halloween-Surprise-Event-Is-Now-Live.html

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Panowie. Gram w GTA online od jakiegoś czasu. Mam prawie 40 lv. Mam dosyć ciułania po 10-20 tysięcy za misję. Są jakieś szybsze sposoby na większą gotówkę, np 50 tys, 100 tys lub najlepiej cały milion? Wiem, że można robić te napady ale nie mam ekipy do tego a z randomami można świra robić jak mam współpracować.. Szukam jakichś innych sposobów.

 

Proszę o szybką poradę weteranów online, myślę że przyda się nie tylko mi.

Odnośnik do komentarza

generalnie zauwazylem ze napady da sie robic z randomami, ale:

 

- glownie odbicie Rashkovskiego i najazd na Humane Labs

- w napadzie na wiezienie najlepiej wyszkolic sie w roli straznika i wieznia, randomy nie ogarniaja, jesli jednak maja wysokie levele, to warto byc pilotem, poniewaz niewielu do tej pory odkrylo ze rola Pilota jest najlatwiejsza jesli sie ogarnia temat wsiadania na ogon mysliwcom. to + ladowanie i uniki przed helikopterami w fazie ucieczki i wuala.

 

ja walkuje glownie te 2 napady, ostatniego napadu jeszcze nawet nie ukonczylem bo to katorga z randomami ktorzy leca jak debile i gina najczesciej przed wejsciem na motor. nikt sie nie leczy ciasteczkami, nie zaklada dodatkowego armora. 

Odnośnik do komentarza

Panowie. Gram w GTA online od jakiegoś czasu. Mam prawie 40 lv. Mam dosyć ciułania po 10-20 tysięcy za misję. Są jakieś szybsze sposoby na większą gotówkę, np 50 tys, 100 tys lub najlepiej cały milion? Wiem, że można robić te napady ale nie mam ekipy do tego a z randomami można świra robić jak mam współpracować.. Szukam jakichś innych sposobów.

 

Proszę o szybką poradę weteranów online, myślę że przyda się nie tylko mi.

Kope lat, odezwij się ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...