Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

robi się ekscytująco :ohboy: dobierzemy jeszcze jednego do teamu i możemy zająć się przestępczością zorganizowaną. online niemal codziennie odpalam popołudniem/wieczorem więc jakby było też coś do zrobienia poza napadami to :ogor:

 

nigdy nie gralem w GTA O, a w GTA V na X1 pograłem bardzo krótko, czy mam szansę na wejście do gangu? :ogor: 

Odnośnik do komentarza

sklamalbym gdybym powiedzial ze nie spodziewalem sie tego dodatku, to samo bylo z lowriderami.

 

rockstar solidnie przeciaga prace przy online, dawkujac oszczednie, aczkolwiek sie rozkrecili w tym 2016. czekam az w koncu furki do driftu wejda. pewnie 2017.

 

te biura wygladaja za(pipi)iscie, i imho sa warte swojej astronomicznej ceny.

we wszystkich czesciach od gta3 safehouse'y sie aktualizowaly wraz z fabula, pojawialy sie male smaczki tu i tam po misjach, co wlasciwie bylo drugim poza kasa wynagrodzeniem, i tak samo traktuje te biura. fajnie sie wchodzi do biura, w ktorym do pasa plywasz w forsie, dragi i materialy wybuchowe po prostu walaja sie po glebie, drogie perfumy, bizuteria, lekarstwa, telewizory, itd, to fajne smaczki, i pewnie to samo bedzie tyczylo sie clubhouse. 

 

mimo iz benzies odszedl, to Online jeszcze potrafi pokazac ze ma klimat, nie skupiajac sie na tych dziwnych trybach adwersarza z latajacymi ikonkami.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

"Bikers - the next addition to GTA Online - brings underground Motorcycle Clubs to the forefront of the Los Santos and Blaine County criminal underworld with a rash of all new competitive and co-operative gameplay as well as new modes, vehicles, weapons, clothing and much more. GTA Online: Bikers arrives on October 4th as an automatic update to GTA Online on PS4, Xbox One and PC."

 

więcej info i zdjęć

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52666/gta-online-bikers-coming-october-4th

Odnośnik do komentarza

Najbardziej efektowną metodą na nabijanie kasy są misje prezesa, które odpalasz z menusa podręcznego. Wykonane w odpowiedniej kolejności dają ok 250k / godzina.

Jeśli masz zgraną ekipę, to możecie powtórzyć parę razy ostatni napad. Wykorzystując pewien myk można zakończyć misję bez strat pieniężnych.

Na YT znajdziesz filmy z dokładnymi opisami powyższych metod.

 

Niestety polityka R* względęm trybu online wygląda następująco - albo płącisz realne pieniądze za karty, albo mozolnie mielisz.

Są jeszcze błędy w grze, dzięki którym można się szybko wzbogacić. Ale za to grozi ban.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym uczciwie dorobic sie kokosow ale mozna dostac szalu. Przed chwila wylaczylem gre bo myslalem ze dostane wscieklizny. Przez dwie godziny gromadzilem ladunki specjalne by zarobic pokazna sumke, wyjechalem ciezarowka na miasto by obskoczyc piec punktow. No i nie dosc ze po dostarczeniu pierwszego ladunku pojawily sie trzy gwiazdki to (pipi)a kilku gosci mnie napadlo i wszystko jak krew w piach. Kasa zmarnowana i moj czas. Bez ekipy nie da sie grac a karty sharka na pewno nie kupie, nie po(pipi)alo mnie.

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

kupiłem melinę, wyposażenie na bogato, nieco poniżej 2 mln zostawiłem. misje są podzielone na dwie kategorie:

- w pokoju obrad jest tablica, na której są 2-3 zmieniające się misje do wykonania. przypominają typowe misje od kontaktów. jedź, zabij, rozwal, ukradnij. płatne od kilkunastu do 2x tysi. duży plus taki że można je robić w prywatnym lobby.

- w biurze jest laptop do zarządzania misjami podobnymi do tych, które dostaliśmy z poprzednim dodatkiem. tutaj również trzeba być na publiczny,

Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze ze na publicu, przeciez to jest esencja ktora sobie kazdy fan gta wyobrazal od 3 czesci (i misji w ktorej napadales na bank z 3 mafiosami) - zeby moc robic te napady kiedys sie chce, z kim sie chce. a ze ktos moze ci przeszkodzic, to tylko dodaje pieprzu do potrawy, bo dzieki temu jestes w potrzebie znalezienia sobie kompana, a nie one man army ftw.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Samemu najlepiej bawić się w CEO - kupić biuro i magazyn. Najlepiej robić to w pustej sesji publicznej, ew max kilka osób, ale wtedy najlepiej zatrudnić ze 2 pomagierów. Napełnienie średniego magazynu to około 90-120 minut, potem sprzedaż da Ci około 700.000$. W pustej sesji publicznej (niestety musi być publiczna, żeby działało w ogóle CEO) to bułka z masłem, najgorzej jak się trafi jakiś upierdliwiec, który za cel postawi sobie niszczenie ładunków. Oczywiście najlepiej mieć jakiegoś chociaż Buzzarda, bo niektóre misje ze skrzynkami wymagają zestrzelenia paru helikopterów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...