Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52551/festive-surprise-christmas-bonus-snowfall-holiday-gifts

 

All players will also receive an early gift from Santa: a Fireworks Launcher with 5 rockets to help celebrate the Holiday Season with a bang. And be sure to look out for more gifts under the tree when you log in to GTA Online on Christmas Day.

Southern San Andreas Super Autos has bolstered its showroom inventory with the permanent addition of the brand new Declasse Tampa.

 

Rockstar takie dobre ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

typie ale 800 tałzenów za to, że przygotowujesz furę do dalszego modyfikowania to jakiś żart  :P fakt, opcje tuningu świetne, auto można dowalić aż miło ale osiągami to nie powalają a za 1,5 mln to można kupić dużo o wiele szybszych zabawek.

 

anyway szykujcie się ten za walentynki, będzie zabawa :>

Odnośnik do komentarza

no przeciez nie chodzi o osiagi, tylko wyglad. na (pipi) mi 4 garaze, jak wystarczy mi t20, zentorno, hakuchou i rebel odpimpowane, zeby wygrywac kazdy wyscig? 

 

ja sie tam woze ostatnio gauntletem czarnym w chromowanym gwiazdami , wyglada badmansko, a osiagi ma srednie. wazny jest styl ma brada. ;)

 

zeby nie bylo, ok, cena troche z piz.dy wystrzelona, no ale ma motywowac do kupowania rekinich kart ktore utrzymuja to online i daja nam takie opcje tuningowe za free. ew przyssac ludzi do gry zeby serwery nie swiecily pustkami. ktora gra AAA po 2,5 roku nadal ma taki ruch na serwerach?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

nie no wszystko wiadomo. tak tylko marudzę. ponadto żeby było śmieszniej te auta są jakieś zbugowane. wczoraj straciłem w Sultanie części za ponad 300 tałzenów, kumpel w Banshee podobnie. na gta forums ludzie na masową skalę się skarżą na to samo wiec jeżeli ktoś chce kupić te auta i tuningować to niech się wstrzyma na reakcję R* i naprawę. 

 

wcięło mi vinyl, tuning wizualny sinika, całe wnętrze i wszystkie elementy, rajdowe światła, body kit itd :/

na walentynki ma być większy update to może do tego czasu to ogarną. poza tym ma być w uj ciuszków, roosevelt w wersji sprzed kilku lat więc jeżeli ktoś nie ma to może w końcu kupić, jak i ma się pojawić jego nowsza wersja z wieloma modyfikacjami. szykujcie portfele :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...