Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

chętni na budowanie przestępczego imperium? 7 czerwca nowy dodatek do online. standardowo nowe misje, nowe fury i inne bajery. R* zapowiada to jako największy dodatek. kupujemy biurowiec, magazyn, "zbieramy" kontrabandę i rozwalamy konkurencję.

 

https://pl.socialclub.rockstargames.com/news/article/52618/gta-online-further-adventures-in-finance-and-felony-coming

Odnośnik do komentarza

jeżeli ktoś planuje wrócić do gry na nadchodzący dodatek, albo tak po prostu, a jeszcze nie ma Insurgenta to teraz jest promo. mocno polecam bo kozak fura, nawet tira przestawi, 6 wybuchów wytrzyma ^_^

 

wszystkie zacne zniżki do 2 czerwca:

  • 50% zniżki: Domy na palach
  • Zniżka na Insurgenty: 50% za uzbrojony wariant, 25% za standardowy
  • 50% zniżki: Benefactor Dubsta 6x6
  • 25% zniżki: ulepszenia u Benny'ego
  • 75% zniżki: usługi Lestera
  • 25% zniżki: wybrane przedmioty z Ammu-Nation
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem z GTA Online na PC. Kupiłem grę i dosłownie po pół godzinie dostałem bana na 10 dni. Niestety support R* (zarówno infolinia jak i na stronie) miał mnie w (pipi)e i nie chciał wyjaśnić powodów bana. Na wszelki wypadek odinstalowałem grę i zainstalowałem jeszcze raz. Dzisiaj pograłem może 2 godziny i znowu ban. Tym razem na miesiąc. Oczywiście nie instalowałem żadnych modów ani nie czitowałem. Obawiam się, że za miesiąc dostanę permanentnego bana. Będę się jeszcze kontaktował z supportem, ale pewnie na niewiele się to zda. Macie może jakieś pomysły jak można rozwiązać ten problem, bo mi się już skończyły?

Odnośnik do komentarza

generalnie srodowisko graczy jest bardzo niezdrowe, ilosc hakerow ktorzy dzialaja na szkode innych graczy jest zatrwazajaca. byc moze ktos stosuje jakies hacki, np niszczy wszystkim auta, i wyswietla twoja ksywe jako tego czitujacego i ludzie cie zglaszaja.

 

jesli masz taka techniczna mozliwosc, to zacznij nagrywac jak grasz, jakis fraps, i przeslij im to na dowod ze nie masz zadnego softu i mozliwosci hackowania. 

ja dosc dawno sie nie logowalem i nie wiem czy teraz bany leca z nieba czy o co cho.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Na publicznym. Zrobili z tego rywalizacje miedzy organizacjami zamiast paczki misji. Dla mnie to minus akurat. Pomysl i mozliwosci ogolnie bardzo spoko ale to powinno byc do zrobienia we wlasnym gronie bez uzerania sie z debilami. Na prywacie mozna zrobic 3 nowe misje dla vipow ale dwie i tak przeciwko innemu vipowi. W wyzwaniach tez cos dodali ale nie sprawdzalem. Twierdza ze to najwieksze dlc dotad ale jestem odmiennego zdania. Lekki tez fail ze nie dali do kupienia 6 posiadlosci. Nie mam juz gdzie aut parkowac, doszly nowe a kolejne wypasione w drodze :/

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj chwile i nie rozumiem jednej rzeczy. Mój znajomy został szefem organizacji a ja jego ochroniarzem. Udało nam się zapełnić magazyn rzeczami za 240k$ a następnie wszystko sprzedać. Problem w tym że znajomy dostał te 240k a ja marne 8k. Jeżeli tak to ma wyglądać, to w ogóle nie opłaca się pomagać szefom w dostarczaniu tych rzeczy. No chyba że jest jakaś opcja dzielenia się zyskiem ale nic takiego nie znaleźliśmy :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...