Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbuje pograc online w gta5 na xbox one i wyskakuje napis " uslugi sieciowe Rockstar sa chwilowo niedostepne..." ,ma ktos  taki sam problem? dodam ze mam wykupionego Golda, gram online w inne gry bez problemu ,tylko GTA5 nie chce pojsc. Dodatkowo okolo rok temu gralem w tym samym miejscu ,na tej samej konsoli, tym samym kontem w GTA5 i nie bylo problemu. czytalem gdzies ze NAT internet musi byc otwarty.sprawdzilem i takowy mam. probuje na zamkniety, otwarty, rozwarty ,przymkniety i kurde nic nie drgnie. Tak juz od kilku dni . czy wina lezy faktycznie po stronie serwerów ( duzy dodatek online w ostatnim czasie moze spowolnil serwery) czy tez problem lezy u mnie. z gory dzieki,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

  Niop właśnie wczoraj odpaliłem GTA Online po rocznej przerwie z ciekawości co nowego się pojawiło w grze. I choć zupełnie nie śledziłem najnowszych newsów na temat tej gry to bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Masa nowej zawartości, aktywności,nowe pojazdy, bazy, bunkry, dziś dodatkowo zassało się 2,5GB jakiegoś updejtu (w końcu Lazer i DeLorean są do kupienia). Po długiej przerwie gram jak noob, znów trzeba na nowo się przyzwyczajać do sterowania i do "zwyczajów" panujących na pvp w Los Santos.

  Po uruchomieniu gry w online z miejsca dostałem srebrną trofkę "Zbieracz nagród". Sęk w tym że za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć tego trofika na liście achievmentów w GTA V i dodatkach. Nie jest to trofeum z nowego dlc i wpadło nie wiem za co, ot najzwyczajniej zalogowałem się do rozgrywki online...

 

 

Odnośnik do komentarza

Próg wejścia w to DLC to jakieś $1,25 mln i oczywiście zawartość tylko online. Wyśmienite P2W, jeśli nie ma się odpowiedniej pozycji w tym online zapewnionej przez regularne granie od dłuższego czasu to jedyna opcja by spróbować jetpacka to po prostu wyłożyć na shark carda. Pluję na Rockstar i ich praktyki.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze, żeby 1.25kk wymagalo nie wiadomo jak wielkiego grindu. Nie pamietam dokladnie jak to bylo, gralem ostatnio rok temu (glownie dla trofikow a nie dla przyjemnosci grania online). Skonczylem gre z 10kk - glownie za zrobienie poprzednich heistow.

 

Odnosnie trofikow - ktos wgryzal sie w liste tych nowo dodanych? Cos ciezkiego tam czeka?

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
Jeszcze, żeby 1.25kk wymagalo nie wiadomo jak wielkiego grindu. Nie pamietam dokladnie jak to bylo, gralem ostatnio rok temu (glownie dla trofikow a nie dla przyjemnosci grania online). Skonczylem gre z 10kk - glownie za zrobienie poprzednich heistow.
 
Odnosnie trofikow - ktos wgryzal sie w liste tych nowo dodanych? Cos ciezkiego tam czeka?
Tak, trofki są masakryczne, a tym dlc R* udowodniło, że są na poziomie EA, albo jeszcze gorsi. Uchodzi im na sucho wszystko, gdy EA dostaje po dupie...

Chodzi o trofki za elitarne wyzwania i mastermind. Musisz ukończyć cały heist, z tymi samymi ludźmi, na hardzie i bez umierania... W dodatku wciąż nie wiadomo, czy wyzwania za ukończenie z 2, 3 i 4 osobami trzeba robić osobno czy zalicza gdy zrobi się w 4... Paranoja. Heist trwa w cholerę długo i jak ktoś padnie na końcu to restart, a możliwości padnięcia jest od cholery...

Tym czym jednak przegięli pałe to trofik za zabicie z działa orbitalnego... Musisz najpierw kupić bunkier (najtańszy 1,25mln) , potem działo 900k, a teraz najlepsze... Każdy strzał z działa kosztuje 750k... Rozumiecie to? Dosłownie biorą kasę za strzał... Takie coś powinno się zaorać, jedziemy po Bungie, EA, Activision, a im cała akcja z GTA Online uchodzi na sucho kiedy to chyba największa krowa do dojenia graczy ze wszystkich.
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Patricko napisał:

Na czym on polegał?

 

Na resecie połączenia z netem tuż po zgonie, swoim lub kogoś z ekipy.

 

Podliczyłem sobie wydatki na te bazy, biura, hangary i przynajmniej po jednym z pojazdów i wyszło że trzeba wydać jakieś 20 baniek plus minus. Mając 8,5 mln na koncie niewiele zdziałam, trzeba chyba porobić misje lub ostatni heist kilkukrotnie..

Odnośnik do komentarza

no to po calaku w GTA V :dynia: a tak ładnie się prezentował.

 

Biorąc pod uwagę jak bardzo randomowa jest śmierć podczas heistów to wymogi odnośnie tych nowych achievementów są chore.

 

A wymogi finansowe to oczywiście kosmos skrojony chyba tylko pod tych co kiedyś zdołali zarobić parędziesiąt baniek na glitchu.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

jako ultras rockstara muszę szczerze przyznać że przycięli w chujka, i to bardzo. calaczek w V był dla mnie powodem do dumy bo wymagał sporo zaangażowania i pracy, na szczęście w dużej mierze przyjemnej bo z dobrą ekipą grało się wybornie. naprawdę wiele czasu spędziłem w LS z przyjaciółmi i było wesoło na maksa, sporo radości dawało zwykłe bieganie po mieście i rozrabianie czy głupie akcje. łącznie prawie 1500 godziń. za to teraz to odwalili na maksa. nie dość że potrzeba sporo hajsu by w ogóle zacząć to jeszcze trzeba będzie się użerać z debilami bo część misji jest we freeroamie a o zaliczeniu wszystkiego na hardzie bez zgonu nie wspomnę. nie mam nic przeciwko wyzwaniu ale mając w pamięci jak łatwo, głupio, i całkowicie nie ze swojej winy można było zginąć przy poprzednich napadach to dziękuję bardzo.

wszystko skrojone tak żeby jak najwięcej bulić prawdziwej gotówki i jak najbardziej wkurwić graczy. ja rozumiem że każdy wydawca, każdy, chce wydoić graczy ile tylko się da ale tu już przebijają nawet EA, co nie jest łatwe. pogram na easy, zobaczę z czym to się je ale czuje że 100% w V nie ujrzę tak samo jak i w IV. powinni już dawno sobie odpuścić ale widać karty za słabo schodziły więc nakręcili popyt. teraz serio coraz bardziej obawiam się o RDR. owszem, tam nie ma warunków na tak absurdalne dodatki ale boję się że i tak coś wymyślą i poza singlem reszta będzie jako czyste P2W. źle się dzieje :frog: 

Odnośnik do komentarza

Kiedys chcialem wymasterowac GTA Online, ale nie nadażyłem za aktualizacjami, brakowało czasu na gierke online, duzo innych gier zawsz do przejscia, no i tak zostalem w tyle. Ilosc gotowki potrzebna by poznac gre jest kosmiczna, tym bardziej ze chcialbym kupic kilka samochodow. Niestety nie mam 500h, wiec juz chyba sobie odpuszcze, a nowy napad tylko przejde z ciekawosci. Wole jednak masterowac np. teraz Zelde niz gierke online, jesli mam wybierac.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Patricko napisał:

Tym czym jednak przegięli pałe to trofik za zabicie z działa orbitalnego... Musisz najpierw kupić bunkier (najtańszy 1,25mln) , potem działo 900k, a teraz najlepsze... Każdy strzał z działa kosztuje 750k... Rozumiecie to? Dosłownie biorą kasę za strzał... Takie coś powinno się zaorać, jedziemy po Bungie, EA, Activision, a im cała akcja z GTA Online uchodzi na sucho kiedy to chyba największa krowa do dojenia graczy ze wszystkich.

 

Ta, też o tym czytałem. Kasa za strzał, bo je,bnę. To jest rak najgorszego kalibru. Tfu, tfu, je,bać Rockstar/TakeTwo maczetami. Dokładnie tak jak mówisz, na EA wylewa się wiadro pomyj, akcje lecą w dół, oni się kajają przepraszają a R* tylko coraz mocniej wsadza graczom ch,uja w dupę i wszyscy wydają się cały czas kwiczeć z zadowolenia (prawie 100 mln sprzedanych już gier, shark cardy sprzedają się w obłędnych ilościach).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...