Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

Na reddicie spekulują sobie że gra może w plusie październikowym wylądować.

Na xboxie można już preordery składać

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/hell-let-loose-pre-order/9nxvd8jckd9w?activetab=pivot:overviewtab

gra kosztuje 143zł

 

A na PSS jest tylko zapowiedź z premierą 5 października, akurat wtedy gdy nowa oferta będzie do pobrania.

Odnośnik do komentarza

To może być niezła konkurencja dla Battefilda :) Jaram się!

Wreszcie coś poważniejszego, nie widać ile mamy życia, amunicji itp !

Gra ewidentnie nastawiona na bardziej taktyczne podejście do rozgrywki no i II WS !

Będę naparzać szkopów !

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj próbowałem, i jak było dużo lepiej bo ludzi sporo i nie wywalało jak w zamkniętej becie, tak kurwa lagi były okrutne. Na tą chwilę za darmo to uczciwa cena. Jak ploty się potwierdzą i dadzą w plusie to wyląduje na dysku bo jest potencjał.

 

 Na padzie gra sie spoko i naprawdę fajnie ogarnięta haptyka i triggery. 

Odnośnik do komentarza

Strzela się do nich ;)

 

Co do celowania to się zgodzę, jest cos mocno nie tak, czasem mam wrażenie jakbym celował krzyżakiem. Zmniejszyłem czułość to jest trochę lepiej, ale to dalej nie to.

 

Na drugi minus, brak opcji wyłączenia wibracji i triggerów, może dojdzie z czasem, albo ja nie widziałem.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, messer88 said:

A widziałeś jakieś w akcji? Ciekawi mnie jak działa dmg w tym przypadku, czy starczy jeden celny panzerfaust żeby zgasić wrogi czołg. 

Nie wystarczy,parę rakiet musi dostać czołg.

Przeważnie grałem po stronie USA i nigdy nie uszkodziłem czołgu jednym pociskiem.

3 hours ago, Wiolku said:

Jak się zabija przeciwników w tej grze? Nigdy tak nie lamiłem w żadnym tytule. 

Leżysz nisko na glebie za osłona i strzelasz,w to się nie da inaczej grać.

Odnośnik do komentarza

Gameplay ogląda się świetnie ! Wreszcie coś takiego realnego, mniej "growego" a bardziej symulacyjnego.

Bez apteczek, i tego całego gnania na pałę przez pół mapy.

Kupili mnie tym właśnie archaizmem i fajnym klimatem.

To co widzę robi świetne wrażenie !

 

Od 16-20 Września mozna pograc w wersje beta:

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4064-PPSA04569_00-4439151237239438/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...