Skocz do zawartości

Hell Let Loose


bobby

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, messer88 napisał:

Ja się chyba wstrzymam z zakupem skoro są takie problemy i lagi jak tego nie ogarną przy premierze. 

Ja złożyłem preordera na XSX. Cena atrakcyjna, wierzę że na premierę będę się świetnie bawił, żałuję że nie ma bety ale po filmach z rozgrywki widzę że powinno mi siąść idealnie. Wiadomo, że to pewnie nie będzie tytuł dla każdego ale uważam że takie studia trzeba wspierać, więc może na jakiejś promocji albo po premierze faktycznie lepiej jak ktoś się zdecyduje :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochu w te bety na ps5 i jednak to gra nie dla mnie a liczyłem na jakiegoś dobrego fpsa w dobie tych całych cyrków z clownami.Jednak jakoś mi nie siada to pod wzgledem technicznym.Przypomina mi to marsz ślimaków,brakuje dynamiki, pojazdy drewno potrafią się zawiesić ot tak(wsiadasz i nie wysiadzasz).Żeby wyrzucić granata trzeba się naklikać :obama:  na dodatek w lesie  wpadasz w druty których czasem nie widzisz i trudno wyjść :D.Tytuł jednak dla nielicznych i jak dla mnie dawał 0 satysfakcji  bo wiecej się błąkałem nic czerpałem przyjemnosci.

Odnośnik do komentarza

U mnie lagow zero serwer Europa, Ping 28-35, kozacka gra ! 
 

Bardzo mi się podoba nasłuchwianie, wypatrywanie przeciwnika. Taktyczne ataki na pozycje przeciwnika itp. I brak wrogów zaznaczonych na mapie po wystrzeleniu pocisku to jest to. Innymi slowy trochę tak jest jak BF  gdy wszyscy maja tlumiki. 
 

Fajny oddany klimat zagrożenia, nasza postać ciagle dyszy, adrenalina pulsuje, zgon to zazwyczaj kilkuminutowy bieg na linie frontu wiec za wszelka cenę staramy się nie ginąc co sprzyja właśnie atakom pozycyjnym a nie na Hura. Brak możliwości odradzania się koło kumpli z drużyny to tez wielki plus. Gra idealnie trafiła w moje gusta, rewelacja!!!

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ktoś  pytał o niszczenie czołgów itp.

 

Grałem jako żołnierz przeciwpancerny z bazuką i wygląda to obłędnie.

Strzelając w przód Czołga widać i słychać jak pocisk odbija się od jego pancerza nie robiąc większych obrażeń, strzał z boku lub z tyłu to co innego.

Zniszczyłem dwa czołgi, jeden dostał 2 pociski w bok i pięknie eksplodował drugi dostał od tyłu i też został zniszczony.

Jazda czołgiem fajna, musi być kierowca + obsługa. Jedna osoba nie za bardzo sobie poradzi bo musi się przesiadać. A przesiadka z miejsca kierowcy na operatora troszkę trwa. Kierowca może strzelaćlać podczas jazdy karabinem, obsługa wieżyczki na dwa rodzaje pocisku P.pancerny i odłamkowy na piechotę, może też strzelać karabinem.

W Czołgu może jeszcze siedzieć jedna osoba która wystaje chyba z wieżyczki, Oczywiście nic nie stoii na przeszkodzie aby żołnierze wsiedli na czołg i jechali na nim !

Ogarnięta ekipa czołgu + wsparcie piechoty daje niezłą przewagę na polu bitwy.

 

Co jest jeszcze pięknego w tej grze to to że nie pojawią się komunikaty gdy kogoś zabiłeś.

Czasami walczymy o umocnioną pozycję,  nagle cisza, wróg przestaje strzelać, zakradamy się wolniutko krok po kroku spodziewając się serii od przeciwnika w każdej chwili, dochodzimy na obstrzeliwane wcześniej pozycje a tam same trupy.

 

Odradzanie tylko w początkowych 3 bazach lub tam gdzie rozłoży tymczasowy posterunek polowy Dowódca oddziałuj + zwiad.

Dowódcy oddziału oraz zwiadowców może po jednej stronie konfliktu grać tylko kilku. Tak samo z innymi klasami żołnierzy, jest ograniczona ilość piechoty p.pancernej, snajperów, żołnierzy z karabinami maszynowymi itp.

Wszystko sprawia wrażenie bardzo przemyślanego i dobrze zbalansowanego !

 

Następna kwestia dźwięki !

Nie wiem czy ta gra obsługuje dźwięk 3D (chyba tak !) ale grając  słuchawkach od PS5 jest magia.

Wszystko idealnie słychać, skradanie żołnierzy, sapanie ich gdy są zmęczeni, wrzaski rannych, a dźwięki strzelania, lub świsty latających kól coś pięknego. O strzału z czołgów nie wspominając.

 

 

Coś pięknego przy 50 Vs 50 , nowy BF już mnie nie interesuję na tą chwilę !

 

 

EDIT: I jeszcze jedno. Gdzieś przeczytałem że:

"Żadna bitwa nie wygląda tak samo – na każdej mapie jest 99 kombinacji punktów do zdobycia, co daje tysiące możliwości rozwoju działań."

Nie wiem czy aż 99 ale to prawda ! W Becie mamy tylko 1 mapę, a tylko kilka punktów do zdobycia (punkty A,B, C itp jak w Battlefildzie) się powtarza. Reszta co rozgrywkę jest inna, w innych miejscach. Nie można tez tak jak w BF biec na koniec mapy aby zacząć przejmować punkt najbliżej bazy przeciwnika. Front przesuwa się liniowo, jeśli dobiegniesz partyzancko do punktu startowego przeciwnika i tak go nie przejmiesz bo jest tam znak "Kłódki", (oczywiście napsujesz krwi przeciwnikowi bo się tam nie będzie spodziewać ataku) punkty trzeba zajmować stopniowo, oczywiście z możliwością flankowania i odskrzydlania przeciwnika.

Wszystko w rękach sprawnego dowództwa, a powyższa zasada sprawdza się idealnie tworząc niespotykany dla mnie do tej pory klimat wojny na mapie!

Grałem w większość strzelanek ON LIne i do tej pory Bf3 i Bf4 były dla mnie takim wyznacznikiem jakości, tym jak powinny wyglądać gry wojenne.

Teraz już po becie mówię w prost. "Hell Lets Lost" pozamiatało konkurencje ! Gra do wymagających graczy, którzy lubią realia historyczne i chca się poczuć  jak w prawdziwym Teatrze Wojennym !

 

A klimat najlepiej opisze sytuacją z początku jednej z rozgrywek. Wsiadamy do Ciężarówki jako Wermacht jedziemy na linie frontu, siedzi nas na "pace" chyba 10 sciu + kierowca i pasażer. Nagle gracze niemieccy (chyba niemieccy) którzy jadą ze mną na ciężarowce zaczynają śpiewać jakaś niemiecką piosenkę wojenną ! SZOK

 

CUDO Grać Panowie , G R A Ć !!!!

 

 

WSZYSTKO W TEMACIE:

 

 

 

Mapy scanowane z Google Maps !

 

 

WOW

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Schranz1985 napisał:

No dokładnie tak było w becie.
Raczej to nie dla mnie.
Gierka ma być w plusie....
Nie wiem, nie wróżę jej sukcesu.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Bo to gra dla niszowej grupy graczy która ,ma DOŚĆ absurdów nowych Batlefildów, CODÓW i innych takich,

To gra jak najbliżej zbliżona do symulacji wojny a nie strzelanek które wojnę udają i to niestety coraz słabiej.

Gra będzie miała swoją solidną porcję fanów.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

I własnie to w tej grze było piękne. Trudno się celowało a każdy zabity to mega satysfakcja. Oby nie zrobili tej asysty jak w Battlefildach ...

 

Film zrobiony z gameplay HLL

 

 

To jest prawdziwe natarcie a nie jakieś nowe BF i COD udające grę wojenną !

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Oj nie, drugi raz nie dam się nabrać na gadanie, typu, ciężar postaci xD

Już raz tak killzone 2 tłumaczono, celowanie jest spaprane i tyle, do naprawy. Tu nawet nie chodzi o asystę, a po prostu o naprawę. Bo jesteś pewien, że celujesz delikatnie pod skosem, a celownik na upartego idzie tylko w prawo po linii prostej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Moldar napisał:

Oj nie, drugi raz nie dam się nabrać na gadanie, typu, ciężar postaci xD

Już raz tak killzone 2 tłumaczono, celowanie jest spaprane i tyle, do naprawy. Tu nawet nie chodzi o asystę, a po prostu o naprawę. Bo jesteś pewien, że celujesz delikatnie pod skosem, a celownik na upartego idzie tylko w prawo po linii prostej.

Wiem o czym piszesz.

W Ustawieniach zmieniłem jednak czułosc celowania , z domyslnego 40 % na 20 % i było już ok.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, messer88 napisał:

 

Tu nie chodzi o asysty tylko normalne celowanie, pełno opinii że to jest skopane na chwilę obecną. Kurde boję się to brać w ciemno. 

Nie musisz się bać brać w ciemno bo bedzie w PS + wiec ograsz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...