Skocz do zawartości

FIFA 22 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trial skończony.
Zawsze chce iść w jakąś hybrydę na początku, a zawsze traf chce, że zaczynam z PL.
Grało się przyjemnie, nie ukrywam ale nie kupię raczej gry. Praktycznie wszyscy lecą na potężnym doładowaniu FP i widać to w Division Rivals. Nie mam czasu by nocami siedzieć na rynku transferowym, co by choć trochę dorównać bogatym Fifowcom.

Trial skończyłem z takim o to składem.32061707f46f2bb76ef80e15c5201968.jpg

Odnośnik do komentarza

Ogólnie z jednej strony gra wydaje się za(pipi)ista, czuje mega progres, ale totalnie nie umiem grać. Nawet w SB bot mnie potrafi rozjechać. W Rival 8 liga i mnie leją.

Ogólnie pewnie spory wpływ ma też fakt, że jak zawsze teraz grają największe świry i za tydzień sytuacja się unormuje. Ale teraz to czasami nie ogarniam co się dzieje na boisku. Miałem nawet chwilę, że myślałem, czy nie anulować preorder ultimate. Ale chyba zostawię i będzie grane...

Z tymi składami to zastanawiam się, czy czasami teraz wypożyczeni piłkarze nie są pokazywani jako normalni. Bo nie chce mi się wierzyć, żeby było nagle tyle drużyn z Mbape, Lewandowskim itd. Nigdy tak nie było, a zawsze były FIFA points.

To mój, zostało mi 2h gdzieś triala, też bez pointsów:e85b421c683c2f2dfbb8766dac8d4b91.jpg

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest jakiś przerażający sweat w tym roku. Większość meczy kończy się wynikiem 1-2 bramkowym, sporo remisów u mnie, wydaje mi się, że obrona jest bardzo mocna, dużo bloków. Wczoraj natrafiłem na skład Ronaldo, Son, Bruno Fernandes i jeszcze trochę świrów z PL. Napociłem się strasznie w obronie i cudem wydarłem 1:0 po jakimś błędzie rywala.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...