Jump to content

FIFA 22 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Recommended Posts

Trial skończony.
Zawsze chce iść w jakąś hybrydę na początku, a zawsze traf chce, że zaczynam z PL.
Grało się przyjemnie, nie ukrywam ale nie kupię raczej gry. Praktycznie wszyscy lecą na potężnym doładowaniu FP i widać to w Division Rivals. Nie mam czasu by nocami siedzieć na rynku transferowym, co by choć trochę dorównać bogatym Fifowcom.

Trial skończyłem z takim o to składem.32061707f46f2bb76ef80e15c5201968.jpg

Link to comment

Ogólnie z jednej strony gra wydaje się za(pipi)ista, czuje mega progres, ale totalnie nie umiem grać. Nawet w SB bot mnie potrafi rozjechać. W Rival 8 liga i mnie leją.

Ogólnie pewnie spory wpływ ma też fakt, że jak zawsze teraz grają największe świry i za tydzień sytuacja się unormuje. Ale teraz to czasami nie ogarniam co się dzieje na boisku. Miałem nawet chwilę, że myślałem, czy nie anulować preorder ultimate. Ale chyba zostawię i będzie grane...

Z tymi składami to zastanawiam się, czy czasami teraz wypożyczeni piłkarze nie są pokazywani jako normalni. Bo nie chce mi się wierzyć, żeby było nagle tyle drużyn z Mbape, Lewandowskim itd. Nigdy tak nie było, a zawsze były FIFA points.

To mój, zostało mi 2h gdzieś triala, też bez pointsów:e85b421c683c2f2dfbb8766dac8d4b91.jpg

Link to comment

Dla mnie jest jakiś przerażający sweat w tym roku. Większość meczy kończy się wynikiem 1-2 bramkowym, sporo remisów u mnie, wydaje mi się, że obrona jest bardzo mocna, dużo bloków. Wczoraj natrafiłem na skład Ronaldo, Son, Bruno Fernandes i jeszcze trochę świrów z PL. Napociłem się strasznie w obronie i cudem wydarłem 1:0 po jakimś błędzie rywala.

Link to comment

Pierwsze fiut champion będzie ciężkie, pewnie grubo ponad 50% grających to będą prosi. Do tego mniej meczy, sam nie wiem czy chce mi się w to pakować.

 

Damie mówił, że od 3 dywizji tak 80% osób, którymi grał to prosi. A w tej elitarnej dywizji w tym roku to będzie niezła młócka, same pro playery praktycznie. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Miał ktoś z Was może taką sytuację, że niektóre napisy są w innym języku? XD Nie grałem chyba z dwa albo trzy dni i wczoraj zauważyłem, że u mnie w wyzwaniach budowania składu i w tych zadaniach nagle niektóre rzeczy są po japońsku, rosyjsku, chyba koreańsku. Mam tak na konsoli i w przeglądarce na webappie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.