Skocz do zawartości

FIFA 22 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W poprzednich Fifach w UT trzeba było pilnować kondycji zawodników i wtedy miało się dwa składy, którymi grało się mecze na przemian. Później usunięto kondycję i wystarczył jeden skład. W 21 mi to pasowało, ale teraz wpadłem na pomysł, że fajnie byłoby mieć dwa składy do gry. Tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć opcji ustawienia dwóch osobnych drużyn. Coś przeoczyłem czy usunięto taką możliwość ?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

W poprzednich Fifach w UT trzeba było pilnować kondycji zawodników i wtedy miało się dwa składy, którymi grało się mecze na przemian. Później usunięto kondycję i wystarczył jeden skład. W 21 mi to pasowało, ale teraz wpadłem na pomysł, że fajnie byłoby mieć dwa składy do gry. Tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć opcji ustawienia dwóch osobnych drużyn. Coś przeoczyłem czy usunięto taką możliwość ?

 

W zakładce skład L2/LT wybór składu i można sobie ustawiać dodatkowe składy, ale jest jakiś limit.

 

Kto gra w futa i ma wykupiony amazon prime może powiązać konta i dostanie z tego tytułu paczkę, to chyba raz na miesiąc jest do odbioru. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Słuchajcie, robię sobie sbc elite 8 i mam wszystkie warunki spełnione, oprócz chemistry (ma być, a ja mam chyba 79). Muszę tymi kur.wiami zagrać 10 meczów, by chemistry wskoczyło czy coś jest nie tak? Skład zrobiłem taki, jak jakiś łebek na jutubie.

Edytowane przez Blaise
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

U mnie przez miesiąc grania z doskoku od premiery w plusie udało się zrobić coś takiego

 

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eIs3I4pPn07ub:FFA22PS5

 

Nie ma sensu grać w to od premiery bo w końcowym cyklu życia każdej fify leci mega szybko ogarnąć to o czym nawet nie można śnić przez pierwsze pół roku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.06.2022 o 12:29, PanKamil napisał:

Nie ma sensu grać w to od premiery bo w końcowym cyklu życia każdej fify leci mega szybko ogarnąć to o czym nawet nie można śnić przez pierwsze pół roku.

 

Głupstwa pleciesz. Masz słaby skład przy czym zdecydowana większość dobrych kart jest na wypożyczeniu. Poza tym przez pierwsze pół roku takich kart nie ogarniesz bo ich po prostu nie ma. Założę się też, że nie zrobiłeś żadnego SBC, gdzie były wymagania skład 89 czy 88 + TOTS itd. bo nie masz czego wymieniać. Grając sporadycznie łatwo jest też takie wyzwania przegapić. Nie zrobiłeś np. Chielliniego, który jest podstawą każdej obrony Serie A i nie tylko. 

 

Przy okazji polecam mój skład Link

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...