Jump to content

Riders Republic


easye

Recommended Posts

 

Gra nie ma swojego tematu jeszcze, a chyba zasługuje. UbiGra z setkami graczy na wielkiej mapie, tyle że tym razem MIODNA!

Tytuł zaciekawił mnie na E3, aktualnie trwa darmowa beta - zapowiada się szybka i barwna jazda bez trzymanki!

 

Jutro chyba premiera, po 2h raczej na pewno grę kupię!

Link to comment

No wyobraź sobie że zrobili najlepszą arcadową grę o sportach ekstremalnych od lat, bo gra jest rewelacyjna!  Trasy jak z amerykańskiej pocztówki, dynamika urywa łeb, do tego sześć różnych ścieżek kariery, zależnych od tego na czym aktualnie mamy ochotę jeździć i cała masa graczy online. Jedna z tych gier Ubi, którą fani szalonej zabawa sportów ekstremalnych nie mogą ominąć.

 

Link to comment

Pogralem w triala, fajne, skojarzenie od razu z The Crew 2 (duzy obszar, rozne pojazdy, cut scenki, multi). Tylko obawiam się, czy autosave będzie na tej zasadzie co Crew, gdzie pogralem od niechcenia w demko, skipowalem sceny, tutoriale, stworzylem randomowa postać, a potem w pełnej wersji utknalem z tym wszystkim, bo nie da się zacząć gry od zera.

Link to comment
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Gra zbiera bardzo dobre oceny, a od graczy na MC PS5 ma 8,5. Gdyby nie nadchodząca Forza to już bym brał, ale 100 procent się ogra w przyszłości.

No też się zastanawiałem, ale coś nowego vs 5 cześć tych samych wyścigów, więc wołałem wesprzeć fajny projekt UBI.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Ruch w temacie zerowy, a powiem Wam, że izi nie kłamał :obama: Wczoraj pośmigałem sobie trochę na rowerku i (niedawno dorzuconej) desce. Początki są ciężkie, bo sterowanie jest bardzo odmienne od wszystkich gierek traktujących o ekstremalnych sportach w które do tej pory grałem, ale jak już w mózgu kliknie co ma kliknąć to w tym szaleństwie jest metoda. Ogromna mapa w stylu ubi tutaj akurat jest ogromną zaletą i pozwala się wyszaleć w przeróżnych warunkach, a sama gra daje masę radochy. Ot, arcade do wyszalenia się i napompowania adrenaliny podczas grania. Wyzwania potrafią być techniczne i wymagające, ale sama progresja jest przystępna dla każdego - nie potrzeba nawet wygrywać, żeby odblokowywać kolejne eventy. Ci, którzy chcą masterować dostępne w karierze zawody mogą je do woli powtarzać, celować w opcjonalne challenge czy zajmować pierwsze miejsce. Szczerze? Trochę to odziera gierkę z wyzwania (przecież wystarczy wziąć udział w zawodach żeby przejść dalej, och jak progresywnie i nowocześnie, liczy się udział i tego typu bzdury), ale przy odrobinie samokontroli i narzuceniu sobie klasycznego systemu "nie idę dalej jak nie będę pierwszy" już trochę można się spocić. Do tego można nakurwiać na różnych rowerkach, BMXach, nartach, snowboardach i tego typu rzeczach, wczoraj chyba doszedł update z longboardami... no niewiele tej grze brakuje, żeby odhaczyć każdy ptasiek w rubryczce "sporty ekstremalne".

 

Gdyby ubi robiło więcej takich originalsów a mniej klonów asayna i far kraja to mocno podskoczyliby w moich oczach. Fajna giereczka

  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...