Skocz do zawartości

Riders Republic


easye

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gra nie ma swojego tematu jeszcze, a chyba zasługuje. UbiGra z setkami graczy na wielkiej mapie, tyle że tym razem MIODNA!

Tytuł zaciekawił mnie na E3, aktualnie trwa darmowa beta - zapowiada się szybka i barwna jazda bez trzymanki!

 

Jutro chyba premiera, po 2h raczej na pewno grę kupię!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wyobraź sobie że zrobili najlepszą arcadową grę o sportach ekstremalnych od lat, bo gra jest rewelacyjna!  Trasy jak z amerykańskiej pocztówki, dynamika urywa łeb, do tego sześć różnych ścieżek kariery, zależnych od tego na czym aktualnie mamy ochotę jeździć i cała masa graczy online. Jedna z tych gier Ubi, którą fani szalonej zabawa sportów ekstremalnych nie mogą ominąć.

 

Odnośnik do komentarza

Pogralem w triala, fajne, skojarzenie od razu z The Crew 2 (duzy obszar, rozne pojazdy, cut scenki, multi). Tylko obawiam się, czy autosave będzie na tej zasadzie co Crew, gdzie pogralem od niechcenia w demko, skipowalem sceny, tutoriale, stworzylem randomowa postać, a potem w pełnej wersji utknalem z tym wszystkim, bo nie da się zacząć gry od zera.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Gra zbiera bardzo dobre oceny, a od graczy na MC PS5 ma 8,5. Gdyby nie nadchodząca Forza to już bym brał, ale 100 procent się ogra w przyszłości.

No też się zastanawiałem, ale coś nowego vs 5 cześć tych samych wyścigów, więc wołałem wesprzeć fajny projekt UBI.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Ruch w temacie zerowy, a powiem Wam, że izi nie kłamał :obama: Wczoraj pośmigałem sobie trochę na rowerku i (niedawno dorzuconej) desce. Początki są ciężkie, bo sterowanie jest bardzo odmienne od wszystkich gierek traktujących o ekstremalnych sportach w które do tej pory grałem, ale jak już w mózgu kliknie co ma kliknąć to w tym szaleństwie jest metoda. Ogromna mapa w stylu ubi tutaj akurat jest ogromną zaletą i pozwala się wyszaleć w przeróżnych warunkach, a sama gra daje masę radochy. Ot, arcade do wyszalenia się i napompowania adrenaliny podczas grania. Wyzwania potrafią być techniczne i wymagające, ale sama progresja jest przystępna dla każdego - nie potrzeba nawet wygrywać, żeby odblokowywać kolejne eventy. Ci, którzy chcą masterować dostępne w karierze zawody mogą je do woli powtarzać, celować w opcjonalne challenge czy zajmować pierwsze miejsce. Szczerze? Trochę to odziera gierkę z wyzwania (przecież wystarczy wziąć udział w zawodach żeby przejść dalej, och jak progresywnie i nowocześnie, liczy się udział i tego typu bzdury), ale przy odrobinie samokontroli i narzuceniu sobie klasycznego systemu "nie idę dalej jak nie będę pierwszy" już trochę można się spocić. Do tego można nakurwiać na różnych rowerkach, BMXach, nartach, snowboardach i tego typu rzeczach, wczoraj chyba doszedł update z longboardami... no niewiele tej grze brakuje, żeby odhaczyć każdy ptasiek w rubryczce "sporty ekstremalne".

 

Gdyby ubi robiło więcej takich originalsów a mniej klonów asayna i far kraja to mocno podskoczyliby w moich oczach. Fajna giereczka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...