Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, krzysiek923 napisał:

image.thumb.jpeg.e75102e6b95796bd3a87727f03c490d7.jpeg

 

Każda wymówka dobra. ;)

Właśnie na takim pingu gra Cię faworyzuje, to jest zjebane :/ Dlatego wolę grać już z PCtowcami bo oni mają lepsze pingi i nie ma takich jaj :)

 

 

24 minuty temu, PIOTR8642 napisał:

Dlatego kłade laske na ten crossplay z PC i za chwile wjeżdża do mnie PS5.

Z Xboxa przechodzisz :D ?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysiek923 napisał:

Nie rozumiem, przecież napisałeś, że na niższym pingu masz mniejszy lag i gra ci się lepiej, bo jak masz większy to mają nad tobą przewagę.

Nie, wszystko się rozbija o kompensację laga, wolę takie lobby gdzie każdy jest z tego samego koszyka. I zazwyczaj to wpada przy tych niskich wartościach. Gra nie musi aż tak ingerować. Przez to zesrane SBMM zamiast wrzucać ludzi z podobnym połączeniem, to najpierw wybiera pod względem "skilla" a później algorytmy rzeźbią, kto co widzi i w jakim czasie. I moim zdaniem to jest często cyrk, raz są mega fajne responsywne męczą a innym razem ginę instantowanie, gdy na killkamie gość wali we mnie 5-6 kulek... 

W drugą stronę też to czuć, raz wszystko siada a raz trzeba w kolesia wpakować pół magazynka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrwawaRyba napisał:

Z Xboxa przechodzisz

Odpuszczam granie w multiki na Xboxie. M$ może sobie w du...e wsadzić ten swój crossplay z PC. 

Godzinę temu, UberAdi napisał:

Z tymi połączeniami to przez WiFi gracie że wam laguje na 50ms i gubicie pakiety?

Nie. Kilkuset megowy internet podłączony kablem do konsoli. Przecież lagowanie i utraty pakietów to znak rozpoznaczy wszystkich dużych (powyżej dwudziestu osób) map w serii COD. Z warzone na czele.

Edytowane przez PIOTR8642
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PIOTR8642 napisał:

Odpuszczam granie w multiki na Xboxie. M$ może sobie w du...e wsadzić ten swój crossplay z PC. 

To go wyłącz z poziomu konsoli. Wczoraj testowałem i grę wyszukuje w kilka sekund. 

Sam gram crossplay, bo mecze są bardziej dynamiczne. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wooyek napisał:

A gdzie wyłączyć ten crossplay z poziomu konsoli, sprawdzę u siebie jak długo wyszukuje. 

https://xgp.pl/poradniki/jak-wylaczyc-crossplay-xbox-one-series-x-s/

 

Sprawdź jak chcesz. Ja po wyłączeniu crossplayu w ustawieniach konsoli nie moge później w grze uruchomić trybu inwazja i wojna naziemna. Klikam żeby startowało i nic sie nie dzieje. Także odpada granie w 40 albo 64 na mapie. Więc dziekuje za takie wyłączenie crossplayu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@PIOTR8642na PS5 tych dużych trybów też nie puszcza z wyłączonym crossplay. 

MS też mnie rozczarował tą polityką, co gorsze, gdy grałem multi w Chivalry2 z XGP. Na PC i XSX oznaczało mnie tak samo, jako Xbox :) Oni się po prostu szykują do dodania wszystkich gier ActivisionBlizzard do XGP i wtedy będzie jeden ekosystem bez możliwości rozróżnia po platformach. 

 

Odnośnik do komentarza

Wyłączanie crossplayu na Xboxie nie ma żadnego sensu. Same bambiki co kampią na respie i mecz się kończy zazwyczaj wraz z upływem czasu przeznaczonego na grę. 

 

Co do pingu to mam podłączony internet po kablu, specjalnie przekierowane porty w routerze i praktycznie cały czas utrzymuje się on na poziomie poniżej 50. Trzeba pamiętać, że tutaj też dużą rolę odgrywa odległość od najbliższego serwera, który najbliżej Polski jest chyba we Frankfurcie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...