Skocz do zawartości

FIFA 23 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kitu, co tu można robić kolejne 6 dni. Ta zmiana na diamenty i brak dopasowania jak pozycja nie styka to dramat. Karty pozycji kosztują 5k, a nie ma jak zarabiać. Bez karty ukończyć wyzwania wszystkie to cud przy otwarciu paczek. Nie wiem co nimi kierowało w tym roku. Normalnie czuję niechęć.

Odnośnik do komentarza

To samo co co roku, czyli chęć większych zysków. Oni nie zrobią nic dla graczy tylko dla siebie, żeby więcej kasy zarabiać.

 

Gram w gry piłkarskie od kiedy w ogóle gram. Gry były różne, lepsze i gorsze. Ale był progres i rozwój.

 

Teraz jest bryndza, została tylko Fifa jak ktoś lubi grę online i rywalizację. Konkurencji albo nie ma albo jest tak hujowa, że szkoda tracić czasu na granie w to gówno.

 

Albo granie w stare pesy.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

Póki co, najgorszy start w historii. Zmienili system zgrania, którego chyba sami nie ogarniają. Wyliczenia w tych SBC to chyba tworzyli przez nie wiadomo co. Nie da się ukończyć niektórych SBC. Paczki za zaawansowane SBC są niewymienne przez co cały handel idzie uprawiać miłość. Jeżeli jakoś dobrze nie poprowadzą tego początku, to potem jakieś kolorowe eventy mogą nie wystarczyć aby utrzymać graczy. Chociaż i tak każdego roku się oszukuje, że nie kupię, a finalnie i tak wychodzi inaczej :ragus:

Odnośnik do komentarza
Póki co, najgorszy start w historii. Zmienili system zgrania, którego chyba sami nie ogarniają. Wyliczenia w tych SBC to chyba tworzyli przez nie wiadomo co. Nie da się ukończyć niektórych SBC. Paczki za zaawansowane SBC są niewymienne przez co cały handel idzie uprawiać miłość. Jeżeli jakoś dobrze nie poprowadzą tego początku, to potem jakieś kolorowe eventy mogą nie wystarczyć aby utrzymać graczy. Chociaż i tak każdego roku się oszukuje, że nie kupię, a finalnie i tak wychodzi inaczej :ragus:
Bo pewnie nie zwracasz uwagi na pozycję. Teraz już nie przejdzie nie pasująca pozycja nawet minimalnie. Do tej pory lewy pomocnik i skrzydłowy to praktycznie to samo, teraz już masz wykrzyknik. Pewnie dlatego nie możesz ukończyć
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Bo pewnie nie zwracasz uwagi na pozycję. Teraz już nie przejdzie nie pasująca pozycja nawet minimalnie. Do tej pory lewy pomocnik i skrzydłowy to praktycznie to samo, teraz już masz wykrzyknik. Pewnie dlatego nie możesz ukończyć emoji2.png

Zadanie w "Podstawy III" coś tam z napadem, nie da się wysłać SBC, bo jest to zepsute (chyba, że naprawili już). Dodatkowo w "Siedmioligowe buty" wczoraj były wymagania dokładnie 1pkt. zgrania u każdego zawodnika, kiedy wymagali minimum 18 pkt. zgrania. Oczywiście, że już wiem o tych pozycjach, co komplikuje bardziej SBC i bez odpowiednich zawodników nie mając coins, niektórych się po prostu nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

kupiłem Lewego i Nuneza i czekam aż podrożeją =) 

 

z tymi sbc odcięli darmowe coinsy na start, być może wpłynie to na składy ludzi gdzie w pierwszym tygodniu latali już składami za minimum 200k 

 

pamiętam jak w tamtym roku miałem notatki z rozpisanymi starter składami, "tanimi ale dobrymi" graczami na każdą pozycję. ale że z sbc wpadło 300k to wyrzuciłem to do kosza bo od razu były grane haalandy sterlingi itd

 

więc będzie trudniej o hajsy na samym początku ale być może ciekawiej? 

Odnośnik do komentarza

no wziąłem tego Lewego (chociaż taki Muriel by wystarczył), bramy wali hurtowo ale kasowo lepiej bym wyszedł na Kounde/Dembele bo ceny dzisiaj wystrzeliły w kosmos, nie spodziewałem się takich skoków, ale ludzie dosłownie się zabijają o karty na aukcjach i ceny latają, nawet zabawny ten cross market :p 

 

wg moich magicznych obliczeń (na bazie fify 22) to rynek scrashuje w piątek przez tą ultimate edycję z 4600 fifa points i do niedzieli ceny powinny się uspokoić, oby tak było bo potrzebuję wincyj gwiazd w zespole, najlepiej Smolarka :] 

Odnośnik do komentarza

Rok temu głównie 2 dywizja. Teraz nie mogę wyjść z 8. Dziś 15 porażek, 1 win i 1 remis. Nie wiem czy to efekt zmian w gameplay, efekt gry razem z tymi z PlayStation i PC przez co kosmicznie wzrósł poziom czy jaki (pipi). Totalnie nie potrafię wygrywać. Leje mnie każdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...