Skocz do zawartości

FIFA 23 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Rok temu głównie 2 dywizja. Teraz nie mogę wyjść z 8. Dziś 15 porażek, 1 win i 1 remis. Nie wiem czy to efekt zmian w gameplay, efekt gry razem z tymi z PlayStation i PC przez co kosmicznie wzrósł poziom czy jaki (pipi). Totalnie nie potrafię wygrywać. Leje mnie każdy.

 

na wczesnym dostępie grają głównie maniacy :) poziom jest często wysoki w dalszych dywizjach, też walczę o div 7 (bo fajne paczki tam) ale mecze bardzo zacięte się zrobiły, to już nie spacerki 5-0 z div 10-9

 

unormuje się w piątek 

Odnośnik do komentarza

Ja w FIFA 20 byłem mocno rozpieszczany przez EA, trafy miałem topki.
Przez całą FIFA 22, miałem mocno konto zablokowane przez EA, każdy traf był najniższych lotów, jak robiłem jakieś eventowe SBC to zawsze trafiałem najgorszą kartę itp. Rynek w FIFA 22 był mega popsuty i kierowany przez tiktokerów, więc więcej strat na nim miałem niż zysków (w FIFA 20 nawet na stadionach można było dużo zarobić).
Dopiero pod koniec żywota FUT22, udało mi się zdobyć wszystkie najlepsze karty, co umożliwiło mi zrobienie takich SBC jak Ronaldinho Moments czy Puskas, Eusebio.

W tym roku sobie odpuściłem gierkę i zostałem z 22 dla luźnych meczy w rivlasach ale jeśli się zdecyduje na 24kę to na pewno z nowym kontem by mieć chociaż trochę frajdy z trafów.

Odnośnik do komentarza

@ginn pograj na początek w squad battles, na podstawie tego trybu można zyskać dostęp do przyzwoitych kart. Dużo zalezy oczywiście od szczęścia, ale 4,5* skład jest na luzie do ogarnięcia.  No i jak będziesz miał szczęście,  to trafisz kiedyś w paczce na Henryego, czego ci życzę  :d 

 

To mój skład, kusi mnie Pepe na środku obrony i zmiana Camavingi na kogoś bardziej ogarniętego. Szkoda ze Verratti w grze bezużyteczny.  Ew. DI Marie z sbc dam na śp, tak jak w sezonie 2013/2014.

 

Screenshot_20220929-112706_Companion.thumb.jpg.82d773878640eb999c368ccbf2271adf.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Masz do rozegrania 40 meczów na tydzień,  ktore wliczaja się do rankingu. Za każdy mecz, w zależności od poziomu trudności,  dysproporcji w poziomach drużyn, ilości zdobytych bramek, zdobywasz określoną ilość punktów.  Na podstawie zdobytych punktów w zestawieniu z punktacja innych graczy w danym tygodniu ustalany jest w niedzielę twój ranking. Im wyższa ranga, tym lepsze nagrody - paczki i coinsy. Mecze grasz z cpu oczywiście. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ginn napisał:

@BlaiseHenrykiem grałbym jak poebany :banderas:

 

No może faktycznie spróbuję trochę pograć i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Squad Battles, tak w 2-3 zdaniach, to o co chodzi? 

 

Najnudniejsze co może być w fut, porzygać się można jakie to jest nudne. Ale niektórzy dostają za to dobre trafi, które ich ustawiają na parę dobrych tygodni. Dlatego lepiej to grać codziennie jak już chcesz nie zostawiać na ostatni moment, systematycznie. Plus można w tym trybie robić różne zadania np. jak są swapy.

Odnośnik do komentarza

Momenty (przynajmniej żeby nabić te 64 gwiazdki) są banalne i nudne ale w miarę szybko idzie je wbijać. Z paczki oczywiście jakiś gówniany Parejo wpadł :D
Na start taki skład (zużyłem 4200 fifa points z ultimate edition, ale nic mega wypasionego nie wpadło, ewentualnie Diogo Jota i Akanji IF)
image.thumb.png.7c4167608a92aa347e77e08a793f84e5.png

Oczywiście top gracze już mają Mbappe, Neymara, Ronaldo itp tak że miłej zabawy jak ktoś marzy o szybkim dotarciu do elity (u mnie póki co 7 liga :)

Edytowane przez karmaster
skład
Odnośnik do komentarza

Mam gdzieś z 250k i nie będę miał w ogóle czasu grać w przyszłym tygodniu. Ale chwilę na handel znajdę. Wiadomo, że ludzie będę robili zakupy w piątek przed weekend league, więc to dobry moment na sprzedaż tych, których sie kupi wcześniej.  Tylko sie zastanawiam kogo- myślałem o 2,3 Dembele,  2,3 Tchoumaenich i może kimś jeszcze. Jakieś typy?

Odnośnik do komentarza

Poleciał Alaba z OVR 86.  I to z jakiejś paczki za zadania. Akurat buduję skład La Liga, więc na początek świetny obrońca się trafił. :notbad:

 

W sumie nie wiem, czy iść w tę Hiszpanię. Wybrałem tylko z uwagi na różnorodność, bo angielskimi i włoskimi składami grałem już w ostatnich Fifach. 

No i tak jak pisaliście - w pierwszych dniach koty grały w 10 lidze. Wczoraj 3 mecze, 3 winy w dziewiątej. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem 2 godzinki triala, odpaliłem karierę w Ekstraklasie i nadal uważam, że od wielu lat im gorszym zespołem gramy tym ta gra jest lepsza. Przy tych wszystkich Mbappech, Messich i Lewandowskich robi się karykatura piłki nożnej, a grając taki Widzew z Legią lecą eleganckie realistyczne pudła z 5 metrów i złe przyjęcia piłki :kaz: 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Kosmos said:

Jaki poziom? Bot nie strzela zbyt często bram po pierwszych akcjach? Bo w ostatniej Fifie momentum w ten sposób działało. 

 

World Class chyba, na Proffesional za łatwo było, ale tak jak mówisz bot ma często świetne otwarcia meczu i najczęściej do 15 minuty ma jakąś 100% sytuację.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...