Skocz do zawartości

DAKAR Desert Rally


Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Piękna grafika, fajny "miękki" model jazdy ciężarówek i zajebiste dźwięki. Z motocyklami trochę gorzej. Nie wiem jak było wcześniej, bo gram od miesiąca i gra mnie wciągnęła mimo paru błędów. Wywalił bym tylko ten helikopter znad głowy...

Gram na Xbox X.

Pozdro

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Podjarałem się oglądając hajlajtsy z tegorocznego Dakaru (polecam!) i kupiłem tę gierke. Akurat jest w promocji więc wziąłem wersję z wszystkimi dodatkami. Z tego co czytałem więcej DLC nie będzie więc chyba to finalna wersja.

 

Pierwsze wrażenia super. Ale... szukam ustawień do pada i ewentualnie tuning bo bywa różnie z opanowaniem driftu. Coś jest nie tak. Zmniejszyłem czułość sterowania o połowę. Próbuje różne ustawienia deadzone. Ale może jest tu ktoś bardziej kompetentny i doswiadczony w tej grze. Pomocy. Z góry dzięki.

 

Gra w to ktoś tu w ogóle? A gra ktoś od premiery? Dużo naprawili od czasu wydania? Bo chyba mieli co naprawiać. 

 

Tak czy inaczej to gierka unikatowa. Pewnie wielu ja zignorowało bo Dakar ale fani Motorstorm czy Forzy Horizon itp. mogą coś tu znaleźć dobrego (w trybie sport i free roam). Teraz może dobry czas nadrobić?

Edytowane przez rado
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gram od jakiegoś roku. Strasznie nie doceniona gra. Tryb professional ma dość duży próg wejścia, bo trzeba nauczyć się dobrze czytać road booka i wsłuchiwać w komendy pilota. Graficzka bardzo ładna, odwzorowanie pustynia genialne. Nieraz miałem ciary przy niektórych OSach.

Jeśli chodzi o sterowanie, to jak dla mnie wszystko jest ok. Trzeba się oczywiście trochę przyzwyczaić do modelu jazdy, ale po okiełznaniu go jest czysty fun.



  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...