Skocz do zawartości

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Demo pozwala przenosić zapis do głównej gry - warto się z nim zapoznać, bo prolog jest dość długi, mocno przegadany i w sumie bardziej przypomina walking sima.

 

Całe szczęście podano tu nieco lore, a sama warstwa audiowizualna (zwłaszcza bajeczne audio) co pomaga przebrnąć przez preludium do gry właściwej. 


A czym jest Cereza and the Lost Demon? To gra logiczna, przede wszystkim. Jest tu trochę walki, ale najczęściej szukamy sposobu jak dostać się z punktu a do punktu b kierując jednocześnie obydwoje bohaterów co czasem wprowadzało u mnie chaos. Walka zaś chwilowo jest prosciutto crudo - Cereza unieruchamia przeciwników, a Ceshire ich wykańcza jednym, jedynym kombosem. Jeden jedyny typ wroga jak na godzinę z tytulem.

 

Samo demo też jest dość długie za co w ogóle mega propsy dla Nintendo. Mi się podoba, bo to odprężający tytuł, ale jak ktoś liczy na Bayonettę to kompletnie nie tu. 

Odnośnik do komentarza

To powinno wyjść jako ex dla eshopu za 80zl i jakby było nawet w miarę grywalne to by się może tym ludzie zainteresowali, a tak ten tytuł umarł zanim wyszedł. Wogole od zapowiedzi nie kumam sensu marnowania zasobow na takie coś

 

Może w platinium zostało jeszcze z 1000yenow z dealu na bayo3 od Nintendo i musieli się rozliczyć to wymyślili , że tym

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie wiem, kto to kupi, to wygląda na fajną gierkę w swoim gatunku i uroczo wykonaną, ale podpięcie tego pod markę BAYONETTY to jeden ze słabszych genialnych marketingowych pomysłów ostatnimi czasy.

 

Niemniej po tym jak dobra okazała się Harvestella pomimo beznadziejnych recenzji, to trochę się zastanawiam, czy nie jestem targetem tej gry, mimo że niby powolna i prosta.

Przy tej cenie to ciekawe, jak rozbudowana jest całość.

Odnośnik do komentarza

Wybór Bayonetty jest dość prosty - jest wiele potencjalnych pomysłów na fajną grę które zabić może nierozpoznawalność. Wybranie znanego IP to żadne ryzyko, a potencjalnie wymierny zysk.

 

Sam z resztą kibicuję takim spin-offom, bo odświeżają i wzbogacają uniwersa - jak Metal Gear Acid, Gears Tactics czy teraz właśnie Bayonetta Origins. 
 

O przyszłość serii nie ma powodów się martwić, bo Bayo4 będzie na 1000% slasherem.

Odnośnik do komentarza

Czyli ogólna opinia taka, że gierka bardzo urocza, piękna, z wyjątkowym pomysłem na sterowanie, wypełniona historią, z dobrym budżetem i duża, za to niesamowicie łatwa i ogólnie niewymagająca niczego, powtarzalna z czasem i dziecinna - może Platinum powinno to zrobić pod marką Okami, by przyciągnąć uwagę targetu. Czekam kto pierwszy nazwie ją "najlepszą Zeldą".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...