Skocz do zawartości

Honkai: Star Rail


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szwed napisał:

Ja chętnie spróbuję, jestem (byłem) fanem Genshina, więc i tu będzie fajnie. Dodatkowo brakuje mi fajnej turówki. Jezu, ile się grało kiedyś w Dofusa :D

Tu sie chociaz da pewnie grac wygodnie na telefonie, walka w genshinie na ekranie dotykowym to byla masakra dla mnie, wiec grałem w mobilke i tak na pc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2023 o 13:29, Szwed napisał:

Ja też w Genshina grałem akurat na kompie, bo nie cierpię w ogóle zręcznościówek na telefonie (jak i Ty). Fajnie, jeśli będzie tyle nawiązań do różnych mitów itd jak w Genshinie, to jestem spokojny (i będę miał materiał na tiktoka hehe).

Grasz coś? Na samym początku jestem, fabuła się chyba powoli rozkręca, ale postacie ładne i podoba mi się system walki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2023 o 13:30, Szwed napisał:

Wiesz co, nie miałem zbytnio czasu, bo wczoraj turniej w poksy, a przedwczoraj coś miałem na mieście. Odpaliłem na półtorej godzinki do momentu aż odblokowują się Wishe/Warpy/Gache. Tak średnio na jeża póki co, ale dam jeszcze szansę, bo chcę zobaczyć jak to będzie dalej wyglądać.

Wkreciłem się, grałem do 3 nad ranem. Pierwszy raz od dawna story nie przewijam w mobilce, dużo lepiej niz w genshit. Muzyka dobra, graficzka tip top. Walki z normalnymi mobkami proste, ale już z elitkami co bronia skrzynke już mozna się napocic. Boje się tylko, że bedzie jak z genshinem, story się skonczy i trzeba bedzie czekac kilka miesiecy na ciag dalszy i nie bedzie za wiele do roboty.

Sama konstrukcja świata ma potencjał, latanie po różnych planetach daje pole do popisu przy projektowaniu miejscowek.

Odnośnik do komentarza

Bronya came home, więc się wciągnąłem :D

Gra jest dobra, porządnie zrobiona. W porównaniu do Genshina, to poprawiły się przede wszystkim dialogi - writing jest tak z 10 razy lepszy, niż w GI. Czasem jest śmiesznie, czasem burzą czwartą ścianę, póki co nie skipuję ich tak namiętnie, jak tych bezsensownych ścian tekstu w GI.

"Daily questy" robi się szybciej, a sam "resin" (nie pamiętam, jak w HSR się nazywa), można zużyć podczas automatycznej walki, więc jeśli gra się już w jakąś gachę, to aż tak dużo "pracy" HSR nie dołoży.

Będę grał dalej, póki co bez rzucania $, ale kto wie, może się skuszę kiedyś na welkina, czy battle pasa :)

Odnośnik do komentarza

Cały weekend grałem. Angielski dub świetny, questy nawet poboczne świetnie napisane, sporo nawiązań, nawet do breaking bad wyłapałem. Eksploracja może nie jest na poziomie genshina z racji zamknietych lokacji, ale nadal sporo ciekawych puzzli przy szukaniu skrzynek.

Gra ma tez dystans do siebie

Przechwytywanie.thumb.JPG.a3c68948a14392b78de2cfdff086e5ab.JPG

 

Pierwszy chapter zaliczony, zajebista walka i muzyczka podczas

 

 

@Plugawy wersja na Sonke 7 czerwca

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No dobra, pograłem trochę, muszę przyznać, że całkiem wciąga. A to, że nie absorbuje takich pokładów czasu jak Genshin tylko na plus. Tylko trochę nie przywykłem, że jestem gołodupcem i nie mam nawet mattsów na ekspienie bohaterów. Obecny team main hero (phys), Serval, Asta i Yanqing, chociaż zmieniam czasem MH na pyro i wtedy wrzucam Tingyun. Nie wiem, czy pullować Seele czy nie (nie mam pewności nawet, że wydropię). Jing Yuan mi się podoba, ale kolejny electro, a mam już w teamie w porywach dwójkę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szwed napisał:

No dobra, pograłem trochę, muszę przyznać, że całkiem wciąga. A to, że nie absorbuje takich pokładów czasu jak Genshin tylko na plus. Tylko trochę nie przywykłem, że jestem gołodupcem i nie mam nawet mattsów na ekspienie bohaterów. Obecny team main hero (phys), Serval, Asta i Yanqing, chociaż zmieniam czasem MH na pyro i wtedy wrzucam Tingyun. Nie wiem, czy pullować Seele czy nie (nie mam pewności nawet, że wydropię). Jing Yuan mi się podoba, ale kolejny electro, a mam już w teamie w porywach dwójkę.

Masz tu rozpiske bannerów, ja odkładam na Blade'a i Dan Henga.

Main hero jest dobry, potem klase zmienia i żywioł na fire. Jak jeszcze nie odblokowałes w story to pozniej dojdzie Natasha, jeden z dwoch healerow w grze, jedyny darmowy, wiec ją bedziesz musiał wrzucic do teamu. Dan Heng jest bardzo dobry, moj main dps.

 

Przechwytywanie.thumb.JPG.0f74ace27c2b43c9abef8a2b62191bee.JPGPrzechwytywanie2.thumb.JPG.bc97d3a7b77c4518408758864dff6107.JPG

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak tak, przez MH i "pyro" chodziło mi właśnie o protagonistę. W fabule jestem po planecie Jarvan-IV, podejrzewam, że to połowa tego, co na razie jest? W Genshinie były dwie krainy na start, więc obstawiam, że tu też. Wow, ten Dan Heng z rogami jak chiński smok całkiem niezły. Z tego samego powodu chciałbym mieć Bailu xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@Andrei Ta gra nie będzie skończona przez najbliższe 5 lat albo i dłużej. Genshin wyszedł jakoś w 2020? Nadal nie dojechali nawet do połowy fabuły pewnie (zostały 3 regiony główne, a pewnie i tak będzie więcej). To gra-usługa, będzie rozwijana przez lata. Obecną fabułę da się przejść bez żadnego płacenia, z resztą Genshina po tylu latach też da się przejść bez płacenia (dostajesz darmowe pulle i nadal masz szansę na dobre postacie, a nie musisz ich mieć ulepszonych na maksa żeby grę ukończyć). Jedyną przeszkodą mogą być jakieś endgame'owe rzeczy, ale to raczej już do maxowania jest.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...