Jump to content

aph

Użytkownicy
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. aph

  Nioh 2

  @blantman jest soft cap, tzn. Każdy atrybut i broń leveluje z 3-2 innymi, także sprawdź ile hearth daje Ci buffa , jak 0 do Ki czy coś w tym stylu to ladujesz w inny i tak w kolo Macieju. Na stronce samurai games jest tabelka.
 2. aph

  Nioh 2

  Nie no, więcej rzeczy mogliby dodać. Ja z karasu tengu to już z 10 razy walczyłem. Jestem w ostatniej krainie i powiem takie 7.5/10 od osoby która ukończyła nioh1- wszystkie zmiany i nowe rzeczy in plus, ale brakuje żeby naprawdę móc pochwalić.
 3. aph

  Nioh 2

  Jesli chodzi o niebieskich to tanki>>>>wszystko. Najlepiej jak typek walczy toporem, wtedy jest hp bestia i ciezki armor, latwo przewraca enemy.
 4. aph

  Nioh 2

  Nie możliwe, ja mam kubki liczone w setkach i zawsze działa. Przecież 10%hp bossa to jest kilka tysiecy pkt hp jak nie 10k. Ciosem konczacym glewia zadasz moze z 1k+. O co chodzi? A jeszcze jedno, bossowie maja specjalne ataki jak ich lejesz jak wstaja .
 5. Oczywiście sukces konsoli mierzymy w liczbie sprzedanych egzemplarzy. To jest zależne od wielu czynników takich jak gry,cena,moc,marketing, konkurencja itp. Potencjał to możliwości konsoli, i znowu - nie musi to być decydującym czynnikiem dla sukcesu, bo np. Ps5 ma obecnie słaby marketing, nie każdy dev go wykorzysta a niektóre rozwiązania mogę nie być przyjęte przez rynek ( xbox one 2013). Różnica polega na tym, że switch jest już w połowie życia i jego możliwości są z grubsza znane. O ps5 nie można tego powiedzieć. Wiele wskazuje na to że tak się stanie. Sprzedaż jest rosnąca, lite itp.
 6. Całkiem sensowne jak dla mnie. Szkoda, że większość nie życzy sobie dyskusji.
 7. Nie widzę przewagi, jaką daje mobilność w tym aspekcie, ale niech będzie. Kwestia polega na tym, że tych gier AAA, 1st party 3rd party, kij niech już będą remastery, cokolwiek w sumie może być ,po prostu NIE MA, jest dziura w budżecie i next geny nie poprawią sytuacji switch.
 8. Najbardziej uboga biblioteka AAA gier, koledzy,opcja dla fanów HH i gier 1st party N, dodatek co najwyżej. Konsola, który niestety przyplacila dobry pomysł toną dziadostwa, cięć kosztów, czy wreszcie zwykłej ludzkiej głupoty. Szokujące, że zasłaniacie się indykami, no ale cóż, te słynne gry Nintendo " widać".
 9. aph

  Nioh 2

  Stamina to podstawa, ja swój pierwszy walktrought w nioh1 zrobilem z Kondycją jako main statem. Dziś fabuły znowu nie udało się pchnąć, za to z Kolosem mocno online siadło kilka pobocznych zadanek. Kto wymyślił misję Płonące Niebo, chyba tak się nazywało, niech się smaży. @anarom_pl chyba niebosa nie dadzą nam zagrać razem xd
 10. aph

  Days Gone

  Świetna misja, Skizzo b. dobrze napisana postać.
 11. aph

  Days Gone

  Kwestia gustu. Gra jest przez to trudniejsza i poważniejsza, bym powiedział.
 12. Za długo by wymieniać wszystko po kolei, a później pisać że to suma elementów daje prawdziwy efekt.
 13. Nic na to nie wskazuje. Chodzi o różnicę potencjału.
 14. Mówię o RAM Utilization ze slajdu prezentacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.