Jump to content

aph

Użytkownicy
 • Content Count

  788
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-15 Zła

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. To już naprawdę przestało być zabawne.
 2. aph

  Horizon: Zero Dawn

  No sorry ale DS to raczej mniejsze obciążenie niż HZD. Zreszta nawet w DS ps4 to high/very high więc rewelacji nie ma.
 3. aph

  Horizon: Zero Dawn

  To jest norma przecież. PC musi być x mocniejszy żeby była taka sama jakość.
 4. Ja tam wolę dać szansę, niż przekreślać od razu, zwłaszcza jeśli nie korzystałem. Serio, nowe konsole są raz na 7 lat, czy naprawdę chcemy żeby wszystko było po staremu w PS5?
 5. Możliwe. Ja wolę się wstrzymać z osądem do czasu.
 6. Skończy się jak z cross playem, MS chciał na tym ugrać PRowo, później gracze prosili o opcję wyłączenia.
 7. Praktycznie wszystko jest wspierane, poza DS4 do gier z PS5. I bardzo dobrze, bo inaczej to by znaczyło że te nowe ficzery psu pod ogon. To jest nowa konsola, więc niech zachęca nowościami, a nie odgrzewanymi kotletami. A jak ktoś będzie chciał to se kupi 3rd party pad i po problemie.
 8. Wiele na to wskazuje. Konieczność optymalizacji pod Łoniaka i PC rozmyje największą zaletę exów.
 9. Switch świetnie się sprzedaje w czasie pandemii, Nintendo się nie śpieszy.
 10. Podatki i fakt że liczą nas jako UE.
 11. Na PC pisze się gry pod HDD. Cerny mówił że to często uniemożliwia podstawową optymalizację. No właśnie, w przypadku PS5, wiele rzeczy będzie zmienione, audio i dekompresja bez udziału CPU, dlss robiący rozdziałkę, więc niejako dojdzie do zmiany paradygmatu. Może będziemy wreszcie grać w 60 FPS.
 12. Jasne, te dostosowanie silnika i te rdzenie to właśnie te radykalne zmiany. AMD ma własne rozwiązanie o nazwie Image Sharpening, jest dużo prostsze ale nie wymaga takich zmian. ( można aktywować w każdej grze).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.