Jump to content

aph

Użytkownicy
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-8 Zła

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. U USA szybsza premiera to nie dziwne że szybciej dostali.
 2. Zależy od gry. Fifa 21 tego nie umożliwi, Borderlands 3 tak.
 3. Również tak uważam, nic nie wskazuje na to by PS5 miało mieć problemy z chłodzeniem, just in cause opcja, tyle.
 4. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może kiedyś pomóc.
 5. Od siebie polecam koledze Gravity Rush 1+2, nieziemski fun.
 6. Co tu dużo pisać, plej5 się świetnie zapowiada póki co.
 7. Może chcą dodać te bajery z UI do starszych gier, zobaczymy.
 8. https://www.pushsquare.com/news/2020/10/fans_notice_new_patches_for_ps4_first-party_games_ahead_of_ps5 Sporo nie ruszanych od dawna gier dostało patcha ostatnio, może coś kombinują pod wsteczną.
 9. Raczej standard, ciężko żeby taki ficzer wzbudził ekscytacje. E- ale liczenia czasu spedzonego w grze chyba nie ma xd
 10. Lepsi zawodnicy wrzucali zdjęcia, ale to już trzeba by uważać na treść żołądka. Anyway, fajnie że z PS5 ten feler odejdzie w zapomnienie. coś dla fanów Pająka
 11. Fajnie, ale co to ma do tematu? Jednemu może chodzić non stop cicho, drugiemu wyje w Gow, trzeciemu nie wyje w Gow - możemy odbijać piłeczkę, ale po co? Regularny serwis to podstawa,tyle. edit - to się tyczy również pasty ofc, żeby nie było. Jasne. PS5 korzysta z SmartShift, było nawet na slajdzie w Road to PS5 Słowa Marka Cerny'ego odnośnie zegarów. The CPU and GPU each have a power budget, of course the GPU power budget is the larger of the two. If the CPU doesn't use its power budget - for example, if it is capped at 3.5GHz - then the unused portion of the budg
 12. z ps4storage.com Na tej samej stronie można przeczytać żeby czyścić konsolę co 3 do 6 miesięcy ( zależy czy kto ma pupila w domu itp.).
 13. Według Cernego konsola może pracować na najwyższych zegarach CPU i GPU jednocześnie. Jasne. Zabawna sprawa bo Paolo wrzucił filmik gdzie DF stwierdza to samo co ja, no ale forum 2020.
 14. PS4/PRo cierpią na nadmiar kurzu po dłuższym użytkowaniu, to jest GŁÓWNĄ ( a nie jedyną) przyczyną hałasu. na PS5 łatwo można się go pozbyć w przeciwieństwie do PS4.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.