Jump to content

Atlas Fallen


Czezare

Recommended Posts

Nie ma jeszcze tematu o tej gierce? Najwyższy czas go założyć, tym bardziej że premiera za pasem. Osobiście jeszcze nigdy nie zawiodłem się na grach tego studia, a The Surge 1 i 2 były IMO wręcz przekozackie. AF biorę na celownik, choć w odróżnieniu od The Surge nie jestem pewien czy brać ją od razu day one. Walka nawet nawet...

 

  • Upvote 1
Link to comment
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Po the surge mają u mnie duży kredyt zaufania. Też z zaciekawieniem śledzę co to będzie za gra, ale jakoś to poruszanie niekoniecznie do mnie przemawia i przypomina mi kasztanowate forspoken :reggie:

Trzeba poczekać na recki.

Forspoken? IMO o wiele bardziej "śmierdzi" mi to Darksiders ;) 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

JaDziwne że nikt nie podzielił się jeszcze wrażeniami, no chyba że nikt nie grał. Pierwsze wrażenie to wielkie meeh, początek wygląda naprawdę biednie. Jak z ery ps 3. Ale jak dostajemy pierwsza otwarta lokacje to robi się przyjemnie, z czasem coraz bardziej poznając w trakcie gry nowe mechaniki. Walka taka sobie, ale dająca frajdę, eksploracja przyjemna, questy poboczne nie nachalne i robione po drodze. Nie trzeba latać po całej mapie po 3 kwiatki (choć jest taki quest). Gry od tego studia to takie 7/10 od których trudno się oderwać. Gierka bardzo pozytywnie zaskoczyła, a że chodzi teraz po 100 cebulionow to aż żal nie kupić.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.