Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

"hard candy" jest tragiczne.

 

nie pier.dol głupot

 

http://www.movieweb.com/video/VI8T9cccGopoba

 

ukazał się zwiastun amerykańskiego rimejku eksperymentu. fajerwerków nie wróżę bo odpowiada za niego twórca prison brejka. z resztą film od razu ląduje na dvd. no, ale obsada pierwsza klasa (brody, whitaker)

 

edit:

 

dobra po obejrzeniu trailera chyba coś z tego będzie.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

http://www.movieweb.com/video/VI8T9cccGopoba

 

ukazał się zwiastun amerykańskiego rimejku eksperymentu. fajerwerków nie wróżę bo odpowiada za niego twórca prison brejka. z resztą film od razu ląduje na dvd. no, ale obsada pierwsza klasa (brody, whitaker)

 

edit:

 

dobra po obejrzeniu trailera chyba coś z tego będzie.

No właśnie całkiem fajnie się zapowiada.

Poza tym film ma przewagę na starcie od oryginału ......nie będzie po niemiecku ;p. Nie no świruję lubię Eksperyment ale słuchać szkopów to tragedia.

 

Jest Whitaker i to wystarczy a nawet widzę, że Collins Jr. się znalazł.

 

BTW scena z goleniem Brodiego to uśmiech w stronę Pianisty heh :turned:

 

Czekam...

Odnośnik do komentarza

Teaser Saw 3D

 

Co ciekawe ta Piła ma być wielkim finałem, ma zakończyć serię i rozwiązać wszystkie zagadki :turned:

W tej części zobaczymy aż 11 pułapek.

 

 

oraz nowy trailer Tron Legacy z Comic - Con

 

http://screenrant.com/comic-con-2010-tron-legacy-panel-rob-69511/

 

Zaraz po Incepcji najbardziej wyczekiwany film przez mnie w tym roku. To warto będzie zobaczyć w 3D.

Odnośnik do komentarza

ogqozo wielki kinoman, a na bilet do kina nie jest w stanie wybulić. no, ale zawsze zostają publiczne pokazy na rynku dla plebsu.

 

zwiastun stone => wreszcie jakaś ciekawsza rola dla nortona. w filmie gra również deniro i mila jovovich

 

zwiastun the town => drugi film bena afflecka. podejrzewam, że może być lepiej niż w gone baby gone. oprócz pana reżysera w obsadzie jeremy renner, john hamm i postlethwaite. i slaine. aktorsko z całą pewnością kreacji brata z killer inside me nie przebije.

 

+

 

blackswanAron-firstlookUT-FULLblk.jpg

 

film otworzy festiwal w wenecji

 

aha skoro przy wrocławskich festiwalach jesteśmy to w październiku szykuje się kolejna grubsza impreza:

 

http://americanfilmfestival.pl/program.php

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Pewnie byłbym w stanie kupować bilety do kina, ale nie muszę i nie powinienem. Na ENH zła Wyborcza ściągnęła sobie ludzi z Warszawy, specjalnie na tę okazję, i nie chcieli mi dać wejściówki, więc pieprzę to i odpoczywam po drugiej stronie Polski.

 

"Black Swan" wygląda obiecująco, chociaż jak sobie pomyślę, że Natalie Portman ma ciągnąć cały film, to nie jestem w stanie się do tego przekonać. Aaron mnie jeszcze nigdy nie zawiódł, ale naprawdę nie znoszę Portman.

 

"The Town" dawało mi wielkie nadzieje przed tym zwiastunem. Wreszcie ktoś znalazł sposób na Johna Hamma... Affleck wyrobił sobie dobrego stajla, i aktorsko i reżysersko... Scenariusz pewnie zawiedzie, wygląda na taką standardową historyjkę thrillera kryminalnego, a skoro tak wygląda po 2,5 minuty zwiastunu, to znając życie cały film pokaże niewiele więcej. Chciałbym się mylić, ale...

 

Mam nadzieję, że nie skończy się tak, że Lisa Cholodenko dostanie Oscara za ten rok. Nie mam nic przeciwko jej filmowi, ale chciałbym jeszcze zobaczyć w tym roku coś z Hollywoodu, co mnie zaskoczy. Jest jeszcze sporo kandydatów, na których bardziej liczę - Malick, Coppola, Brooks, Weir, Boyle, David O. Russell... parę dużych comebacków, może jeszcze z tego być bardzo ciekawa jesień w kinach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...