Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem pozerem? ja się jaram najgorszym ścierwem za co byłem niejednokrotnie je.bany przez fanów (rzekomo wybitnego najlepszej ekranizacji komiksu EVAH) filmu "watchmen" na tym forum :(. w kwestii sztuki wysokiej zgadzam się tylerem durdenem. psyko za to stosuje teraz klasyczny wybieg w dyskusji:

 

-"no podaj mi dobre filmy twoim zdaniem, no podaj!"

-"ostatnie tango w paryżu", "zapach kob...."

-"HAHAHAHAAHAH przintelektualizowane gó.wno POZER SZUKA WYSOKA PEDAŁ!!!!!1"

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Dobra skupmy sie na tym, ze profesor ogór przyrównał glupi komiks batman do komiksu darkchylde, i stwierdzil ze jesli z pierwszego wyszlo cos ok (3 razy)to z darchylde tez ma szanse.

- porównal komiks batman z komiksem darkchylde

- dałem linka do wstepnego spojrzenia rezysera na postac, i nawet filmik tam jst, a ten nadal twierdzil ze moze sie cos z tego urodzic

- twierdzi ze "moze specem nie jest"

 

mozg mu wyeksmitował

 

p.s. no 300 , wybitny komiks, snyder to morderca, zreobil taki film jaki jest komiks.

Odnośnik do komentarza

Dobra skupmy sie na tym, ze profesor ogór przyrównał glupi komiks batman do komiksu darkchylde, i stwierdzil ze jesli z pierwszego wyszlo cos ok (3 razy)to z darchylde tez ma szanse.

- porównal komiks batman z komiksem darkchylde

- dałem linka do wstepnego spojrzenia rezysera na postac, i nawet filmik tam jst, a ten nadal twierdzil ze moze sie cos z tego urodzic

- twierdzi ze "moze specem nie jest"

 

mozg mu wyeksmitował

 

p.s. no 300 , wybitny komiks, snyder to morderca, zreobil taki film jaki jest komiks.

 

To komiks też był taki padaczny?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

hehe, nie dam głowy ale chyba wszystkie dialogi sa wziete z komiksu, nic nie pominieto, nawet to niesamowite "maszerujemy,m maszerujemy, maszerujemy xD".

Wiec tak, jesli film padaka to komiks tez padaka, przy czym komiks moze sie nie podobac /podobac za rysunki, film za wykonanie w formie teledysku mtv.

 

Ogór, sam se włoz w usta!

 

edit: ogór, jak znajdziesz czas w swoim napietym terminarzu internetowym to oswiec nas co takiego zayebistego jest w komiksie 300 co zyebal niedobry snyder? ja go nie bronie, ale takie rzucanie hasłami mozna by jakos poprzec.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Będzie adaptacja gry SH3.

 

http://www.fangoria.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2522:afm-news-silent-hill-sequel-ready-to-scream&catid=1:latest-news&Itemid=167

 

SILENT HILL: REVELATION 3D (druga odsłona).

Edytowane przez AiszA
Odnośnik do komentarza

Ta informacja pretenduje jak dla mnie do miana najgorszego newsa roku. Nie wiem jak Wy, ale ja od drugiej części filmu oczekiwałem całkowicie nowej historii, bohaterów, pomysłów, po prostu czegoś co mnie - jako fana serii - mogłoby zaskoczyć, zaciekawić. Najwyraźniej jednak szykuje się misz-masz znanych motywów, tak jak ostatnio. Scenarzyści pewnie nieźle się napracowali...

Odnośnik do komentarza

jak zawsze u snydera super muza w trailerach. tym razem znakomite panic switch od silversun pickups. uwielbiam ten numer. film zapowiada się na niezłą ucztę dla oka - z całą pewnością lepszą od miernych strażników. mam nadzieję, że vanessa hudgens wreszcie pokaże cycki na ekranie. do internetu już wyciekły, ale w kinie to zawsze lepiej zobaczyć.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Pyerdolisz, Karate Panda dała czadu oldskulową formułą od zera do bohatera, klimacik jak w animacjach Disneya z lat 90-tych. No chyba, że zamiast oryginalnej wersji z J. Blackiem, Hoffmanem, J. Chanem i Andżeliną oglądało się polski gwałt na dubbingu z Perepeczką i innymi wynalazkami. Teaser dobry, co prawda w Dreamworks musi być naprawdę ciężko z pomysłami, skoro zamierzają robić sequele wszystkich produkcji, ale w tym przypadku mi to nie przeszkadza.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Bajka jakich 1000 wyszło po Shreku czy może Toy Story. W każdym bądź razie nudziłem się na maksa, prosiłem o koniec.

Ostatnio obejrzałem DOPIERO Madagaskar który to bije na łeb Pandę.

 

PS. Oczywiście, że akurat bajunie oglądam tylko z PL dubbingiem.

 

PS2. A przypomniało mi się rok temu w "ostatnio widziałem" napisałem:

"Kung Fu Panda - kompletna nudaaa. Spodziewałem się Shreko-podobnej produkcjiii a dostałem totalnego usypiacza. 4/10

więc ja mam rację ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...