March 8, 20242 yr Całe życie na to czekałem Aż dziwię się, że Redzi nie zaklepali sobie tej marki bo moje pokolenie wychowało się na Wiedźminie, Cyberpunku i Thorgalu właśnie Co z tego wyjdzie zobaczymy natomiast materiał źródłowy jest niezwykle bogaty.
March 8, 20242 yr Świetna informacja Szkoda tylko ,że studio to totalne no name z nabranymi dotacjami.
March 8, 20242 yr Kurde, marzył mi się Thorgal od REDów Ilość zajebistych historii, jakie są udziałem Gwiezdnego Dziecka aż się prosi o rozbudowanego open-world RPG. Fajnie, że ktoś ruszył tę zajebistą licencję, ale póki co jestem sceptyczny.
March 9, 20242 yr 16 godzin temu, Ukukuki napisał: Świetna informacja Szkoda tylko ,że studio to totalne no name Stellar blade podobnie, studio tylko od mobilek a wydaje się, że jednak dowiozą, więc i tu można dać kredyt zaufania.
March 9, 20242 yr Tak się zastanawiam i chciałbym chyba żeby to było zrobione w rzucie izometrycznym niż tpp, a tym bardziej fpp. Oczywiście nie w stylu diablo, a bardziej Baldura czy innych rpgów. No i żeby walka nawet z jednym przeciwnikiem nie była tylko mashowaniem kwadratu i stanowiła wyzwanie. Co do historii, to mają tego od groma w dwudziestu pierwszych tomach. Czekam, ale mam pewne obawy. Ciekawe kiedy pokażą jakiś gameplay i jak długo przyjdzie czekać Edited March 9, 20242 yr by Luqat
April 15, 20242 yr Po tym artykule i wywiadzie w nowym PE to wygląda jak jakas firma krzak co nawet nie ma kasy na finalizacje projektu i szuka inwestorow.
April 16, 20242 yr Thorgal? No super, mam ogromny sentyment. Bardzo bym też chciał aby Redzi (no bo kto inny by dowiózł?) zrobili grę na bazie komiksów Yansa bo tamto uniwersum było przekozackie! Val Sary jako złol, błotna planeta z mutantami, Orchidea jako towarzyszka i niezliczone przygody na bazie których aż prosi się zrobić porządną grę. Kto wie, może kiedyś się to stanie.
March 22, 20251 yr W dniu 15.04.2024 o 21:03, Shen napisał(a): Po tym artykule i wywiadzie w nowym PE to wygląda jak jakas firma krzak co nawet nie ma kasy na finalizacje projektu i szuka inwestorow. https://cdaction.pl/newsy/tworca-thorgala-niezadowolony-ze-wspolpracy-z-mighty-koi-czuje-sie-oszukany-i-rozgoryczony https://cdaction.pl/publicystyka/mieli-stworzyc-konkurencje-dla-wiedzmina-4-nie-powstalo-nic-szokujaca-historia-tworcow-gier-thorgal
March 27, 20251 yr Ech... Jak wyjdzie to będzie kolejny "I, the Inquisitor" - crapik-ciekawostka. Szkoda takiej fajnej marki na jakieś no-name studio krzak.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.