Skocz do zawartości

Jakie biurko gamingowe


Rekomendowane odpowiedzi

To już kwestia preferencji, co kto potrzebuje, dla mnie to kompletnie niepotrzebny bajer, stanowisko jest robione tylko i wyłącznie pod gry i tylko wtedy ten komp będzie włączany, do neta mam ewentualnie lapka, choć w sumie i tak wszystko robię na telefonie. 

 

To biurko z Ikei co ma Chewie bardzo spoko, kwota mi pasuje, potwierdził, że stabilne, nic więcej nie potrzebuje do szczęścia. 

Odnośnik do komentarza

@Wooyek - mimo wszystko dobrze, by biurko miało choć parę cm regulacji, w stopkach, w nogach. Może się okazać np że dla Ciebie 65cm czy 70 jest zbyt nisko, wtedy bedziesz obniżał fotel, co znowu powoduje dyskomfort.

 

Ja sam miałem taki problem, bo dla mnie idealna wysokość to 77cm - zadne standardowe biurko nie ma takiej wysokosci... Musiałem kombinować z jakimiś nóżkami pod pralki na własną rękę, bo moje gamingowe miało maksymalnie 2cm regulacji.

 

Obecnie niemachaniczne tez mają te 5-10 cm regulacji (gamingowe ofc). Nawet jak Ci się wydaje że tego nie potrzebujesz to z fotelem (które też mają różne wysokosci) może się okazać niezbędne podniesienie biurka o te parę cm.

 

Różnica między biurkiem regulowanym a nie w kwocie żadna więc posłuchaj @iluck85.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Namieszaliście mi w głowie tym ultradeskiem, byłem zdecydowany na to z Ikei, a tu w takiej samej cenie ten ultradesk. Te 950 bym na pewno nie dał, ale 599, szkurwa, nie wiem co robić xD 

 

Dobra, mam stół w kuchni na 80cm głęboki i lepiej mi się siedzi jak ustawie w takiej odległości monitor, niż jak ustawie na 68cm, bo tyle ma ten ultradesk głębokości, Ikea ma 80cm. W komentarzu też jeden typ napisał, że 68cm jest za mało na szerokokątne 34"

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ja mam 240x80cm dębowe elektrycznie regulowane z https://mobiusdesk.pl/ (jest tam dużo innych rozmiarów i opcji customizacji do wyboru) i polecam jeśli chodzi o jakość.

Rozmiar może kapkę większy od standardowego, ale biurko robi jednocześnie za miejsce do pracy i kącik gamingowy PC(ale jest to strefa wolna od RGB) lub od czasu do czasu pracy w 2 osoby.

WTaC0dQ.jpeg

tOXqk62.jpeg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, iluck85 napisał:

I jak sterowanie wysokością? Przydaje się czy zbędny ficzer?

Do pracy, przeglądania neta, dłubania przy czymś jak najbardziej. Zmiana trybu na stojący daje jednak ulgę min plecom jeśli ktoś nerdzi przy kompie te min 8h dzień w dzień.

 

Do grania? Nie użyłem tego ani razu.

 

Jeśli jednak ktoś nie pracuje na siedząco na codzień i plecy nie mają od czego odpoczywać to może być to jednak zbędny ficzer. W przypadku małej różnicy w cenie vs ręczna regulacja/jej brak to i tak na zapas brałbym elektryczne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.04.2024 o 18:41, jar3czek napisał:

Ja mam 240x80cm dębowe elektrycznie regulowane z https://mobiusdesk.pl/ (jest tam dużo innych rozmiarów i opcji customizacji do wyboru) i polecam jeśli chodzi o jakość.

Rozmiar może kapkę większy od standardowego, ale biurko robi jednocześnie za miejsce do pracy i kącik gamingowy PC(ale jest to strefa wolna od RGB) lub od czasu do czasu pracy w 2 osoby.

WTaC0dQ.jpeg

tOXqk62.jpeg


Też mam te budę tylko białą :lapka: Ten materac w tle i wypasione stanowisko PC, szanuję za priorytety.

 

49 minut temu, Wooyek napisał:

Przyszło biurko, kurwa 50kg, targałem to sam na 3 piętro, otwieram i chuj 

 

20240411_102142.jpg

 

Nie zamówiłbym biurka wysyłkowo wiedząc jak kurierzy traktują paczki.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2024 o 11:54, Ukukuki napisał:

Też mam te budę tylko białą :lapka: Ten materac w tle i wypasione stanowisko PC, szanuję za priorytety.

No troszkę jak w tym memie:
image.png.f5530f49f63f3a89eef1faf2893e7bf7.png

A tak na serio to potrzebowałem asap dodatkowego miejsca do spania dla siebie, opiekuję się chorą mamą (rak) i oddałem swoją sypialnię.

Odnośnik do komentarza

Aaa, szkoda gadać, bo byłem zdecydowany to na z Ikei od Ciebie, a ostatecznie kupiłem to.

 

Ale dopiero na dziś x-kom umówił mi kuriera żeby to odebrać, więc czekam na niego, a później czekam aż wyślą nowe. Także strasznie przeciąga mi się budowa tego stanowiska.

 

W tym x-komie to jednak debile pracują, biurko przyjechało w dwóch paczkach, a etykietę zwrotną wysłali na jedną, co najlepsze jak mi ją wysłali na maila, to dzwoniłem do nich, że mam 2 paczki, etykieta jest na jedną, czy kurier weźmie bez problemu obie, weźmie na pewno, nie będzie robił problemów, no i przyjechał i bez problemów wziął jedną, o drugiej nawet słyszeć nie chciał, jedna etykieta, jedna paczka. Na drugą paczkę znowu wysyłają kuriera, ale dopiero na poniedziałek, także to stanowisko to tak na majówkę może będzie przy dobrych wiatrach, bo wszystko się przeciągnie. 

 

Jebać maczetami. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...