Opublikowano 3 czerwca3 cze Autor 16 minut temu, Shen napisał(a):Szkoda, że nie ma limitowanej edycji w twardej oprawieTroche za malo sztuk, to by pewnie musialo z 6-7 dych kosztowac, a nie 30 zl.
Opublikowano 6 czerwca6 cze @Perez a z ciekawości wysyłka rozpocznie tak, aby przesyłki dotarły przed długim czerwcowym weekendem (19.06-22.06)? Czy na spokojnie będziesz ogarniał nadania po tym okresie?
Opublikowano 6 czerwca6 cze Autor 29 minut temu, Grzes!ek napisał(a):@Perez a z ciekawości wysyłka rozpocznie tak, aby przesyłki dotarły przed długim czerwcowym weekendem (19.06-22.06)? Czy na spokojnie będziesz ogarniał nadania po tym okresie?Moje plany niestety najczęściej weryfikuje drukarnia jak jej z drukiem wyjdzie, ale jak nic nie pokręcą to spodziewam się transportu za tydzień w piątek 13. (dobra data na to "aby nic nie pokręcić"), moooże nawet czwartek. Wtedy cały weekend pakowania i od poniedziałku wysyłki. Tylko tradycyjnie InPost będzie rozbity na 3 dni, bo jest tego ok. 1000 z Allegro i 200 sklep. Ale ogólnie pon-śr chcę, aby wszystko wyszło.
Opublikowano 6 czerwca6 cze @@Perez proszę klientów, którzy mają dodatkowo w zamówieniu dołożone Silent Hill traktować priorytetowo
Opublikowano 6 czerwca6 cze Jak nie dojdzie przed weekendem, to zostaje lektura PSXa, albo poprzednich speciali, jak ktoś nic innego nie czyta
Opublikowano 6 czerwca6 cze Autor 4 godziny temu, Lipa napisał(a):@@Perez proszę klientów, którzy mają dodatkowo w zamówieniu dołożone Silent Hill traktować priorytetowo Jest tego sporo. Nie mogę się doczekać tej wysyłki - raz, że wreszcie wyzeruję Allegro i sklep, bo ja to z tych, co mają nerwicę jak są nieodebrane powiadomienia, więc takie 1300 zamówień to już melisy brakuje. A dwa - przewietrzą się archiwa, bo i Silenta ze 130 sztuk, sporo PC i PS3, a nawet jeszcze Amiga, Arcade i trochę miesięczników.
Opublikowano 6 czerwca6 cze Autor Przed nami ostatnie 2 dni przedsprzedaży. Obecnie sytuacja:Mario - 515 egz.limitka - 400Chrono - 315 Zółwie - 238Metroid - 171Zelda - 140Final - 130Total 1909Tak że na 2k raaaczej ciężary, chociaż w ostatnie dni sporo schodzi. Dla przypomnienia przedsprzedaż:Amiga - 2120Arcade - 1916PS3 - 2280PC - 2152
Opublikowano 6 czerwca6 cze Autor 1 minutę temu, Shen napisał(a):Słabiutko, myślałem, że Nintendo sobie lepiej poradzi.Jak to ładnie mówią - zależy od punktu siedzenia. Roger na początku wieszczył, że to w ogóle może być niewypał, bo to nie jest Amiga, PC czy tym bardziej PS3. Finalnie wyszło bardzo OK, bo jak numer się zwraca w przedsprzedaży, to wiem, że wyjdziemy na tym spoko, bo na luzie kolejne 1,5-2k zejdzie w skali kilku miesięcy. SNES miał świetny start, gdzieś przez pierwsze 3-4 tygodnie miał lepszą średnią niż pozostałe wydania, ale potem faktycznie przystopował. Tak że ani jakoś bardzo słabo, ani wybitnie - stany średnie będą i to też OK. Natomiast to jest pytanie, gdyby coś kolejnego o Ninny to co? N64 ma większy potencjał?
Opublikowano niedziela o 22:074 dni Autor Pany, jak zawsze serdeczne dzięki za zainteresowanie przedsprzedażą naszego kolejnego wydania specjalnego. SNES Extreme finalnie 2027 egz. Mario - 569 egz.limitka - 400Chrono - 332Zółwie - 255Metroid - 182Zelda - 147Final - 142Poniedziałek/wtorek spodziewam się info z drukarni, kiedy dostawa, i ruszamy z wysyłkami.
Opublikowano niedziela o 22:134 dni Jakby na weekend dojechało to by była bajka, bo nie wyczekiwałem tak żadnego specjala od dawna.
Opublikowano niedziela o 22:184 dni Autor W sensie masz na myśli ten długi weekend? To szanse są, chociaż jak mówię - wszystko w rękach drukarni, kiedy zrobią dostawę.
Opublikowano poniedziałek o 06:583 dni Fajnie że nadal jest wzięcie, bo można myśleć o kolejnych specjalach.
Opublikowano wtorek o 20:042 dni W dniu 9.06.2025 o 00:07, Perez napisał(a):Pany, jak zawsze serdeczne dzięki za zainteresowanie przedsprzedażą naszego kolejnego wydania specjalnego. SNES Extreme finalnie 2027 egz.Mario - 569 egz.limitka - 400Chrono - 332Zółwie - 255Metroid - 182Zelda - 147Final - 142Poniedziałek/wtorek spodziewam się info z drukarni, kiedy dostawa, i ruszamy z wysyłkami.Nie ma co dziękować. Odwalacie kawał dobrej roboty to ludzie doceniają. Szczególnie, że wsłuchujecie się w głos forumowej braci i bierzecie też nasze zdanie pod uwagę. Trzymać tak dalej a będzie dobrze jak nie lepiej
Opublikowano wczoraj o 14:07 1 dzień Autor Jutro po południu/piątek rano dostawa i lecimy z wysyłkami. A jak coś na sociale wpadł spis treści, więc wrzucam w spoiler, bo chyba niektórzy wolą mieć niespodziankę :)Spoiler
Opublikowano wczoraj o 14:18 1 dzień Piekny line up dla fana jrpgDawać mi to już.Teraz, SlimShady napisał(a):Tam nie powinien być CT zamiast Crossa?Powinien, mam nadzieje, że to nie poszło do druku, podobno korekta jest teraz
Opublikowano wczoraj o 14:40 1 dzień 20 minut temu, Shen napisał(a):Powinien, mam nadzieje, że to nie poszło do druku, podobno korekta jest terazTaa, jest korekta, nawet grają w gry, które recenzują i nie łapią screena zaraz po odpaleniu...Jeszcze Marcelus się przestawił i teraz pisze o zaletach skrajnej prawicy ;)Ja tam im wierzę, że grali w Chrono Crossa na SNESie. Pewnie jakiś z aliexpress.
Opublikowano wczoraj o 15:46 1 dzień Slowko „the” w alfabetycznych spisach winno byc pomijane (aczkolwiek drukowane), takze przykladowo gierka the Legend of Zelder winnna znajdowac sie na pozycji litery L a nie TNie ma Mr Nutza, ehhhhhh ;(
Opublikowano wczoraj o 16:13 1 dzień Autor 26 minut temu, Ken Adams napisał(a):Slowko „the” w alfabetycznych spisach winno byc pomijane (aczkolwiek drukowane), takze przykladowo gierka the Legend of Zelder winnna znajdowac sie na pozycji litery L a nie TNie ma Mr Nutza, ehhhhhh ;(Rozumiem zamysl, ale bym chyba nie spal, jakby mi po calym spisie rozeszly sie tytuly z „the”.
Opublikowano wczoraj o 16:38 1 dzień To samo dotyczy slowka (literki) A ktore tez czesto wystepuje na poczatku tytulowJa tam szanuje swiadome i celowe lamanie zasad ale musialem o tym napisac bo osobiscie nie spie wlasnie jak jest w ten sposob co w tym spisie@Perez moge zadac osobiste pytanie? na fotkach w HP nosisz bryle. Wiec jestes jednym z nas. Jak dajesz rade czytac ta czcionke erdeerke?Chyba, ze nosisz same oprawki zeby byc ladniejszym (wiem o ludziach co tak robia)
Opublikowano wczoraj o 16:58 1 dzień Wszystkie ponad 100 cartów mam ustawione alfabetycznie na półce z pominięciem "the" w tytule. To że nie znam nikogo, kto mówi THE Legend of Zelda, to nic, bo może znam mało ludzi, ale nie słyszałem, żeby tak mówił jakiś youtuber nawet! Ale to tak z przymrużeniem oka (bo skoro ja tak robię, to tak jest na pewno poprawnie, bo przecież niepoprawnie bym nie robił!) Z powyższej listy: jeśli NBA Jam, to mam nadzieję, że Tournament Edition, a jeśli ISS, to mam nadzieję, że Deluxe.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.