Skocz do zawartości

Co ciekawego w TV?


Rekomendowane odpowiedzi

No ja. Tak jak innych gangsterskich (nie oglądałem np. Ojca chrzestnego i Scarface), bo ta tematyka zupełnie do mnie nie trafia. Tak samo jak nie oglądałem Gwiezdnych Wojen.

I zapewne nie obejrzę.

Aż dziwne, że żyję, co?

Jakieś 3-4 miesiące temu jak napisałem w tym samym temacie "Co ciekawego w TV" właśnie "Chłopcy z Ferajny".

 

To Walter mi odpisał ;].

 

Kazdy szanujący się facet ma to juz dawno na DVD.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj

 

O 20:00 "Slumdog. Milioner z ulicy" na Canal + i powtórka o 23:15 na na Canal + film/hd.

 

O 20:00 "Sokół maltański" na Zone Europa.

 

O 22:25 "Pluton" na Ale Kino!.

 

O 23:00 "Wywiad z wampirem" na TVN.

 

O 00:35 "Zakochany bez pamięci" na Ale Kino!.

 

No i dla fanów Van Damme ;].

 

O 20:00 "Legionista" na TV4.

 

O 00:25 "Uniwersalny żołnierz" na TVP2.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na Zone Reality ponownie zawitał serial dokumentalny GHOST HUNT (Polowanie na duchy) - prezentujący różne historie związane z nawiedzonymi domami, duchami i innymi nadprzyrodzonymi zjawiskami. Jego gospodarzami jest młoda ekipa badaczy; Michael Hallows, Brad Hills i Carolyn Taylor, która odwiedza te tajemnicze miejsca. Posługują się nowoczesnym sprzętem w starciu ze światem duchów i zjawiskami paranormalnymi.

 

"Prowadzenie takiego programu to nie lada wyzwanie - przekonała się o tym Carolyn Taylor. Odkąd prowadzi program, śpi przy zapalonym świetle. "Nie chciałam jechać do tych miejsc" - mówi Taylor ze śmiechem - "Za każdym razem naprawdę się bałam! ". Taylor doświadczyła wielu dziwnych doznań w czasie kręcenia Polowanie na duchy. - "Często zdarzało mi się widzieć dziwne kolorowe światła, których nikt inny nie widział" - mówi Carolyn. "W kilku odcinkach zapis filmowy ukazywał światła błyskające przed moją twarzą, a ja wiem i jestem przekonana, że byłam w kompletnie ciemnym pokoju! " Taylor ma jeden przekaz dla wszystkich niedowiarków: " Każdy ma prawo do swojej opinii, ale bez względu na to czy wierzysz w duchy czy nie, nie wolno ci powiedzieć, że to, co nie poznane nie istnieje! " Obejrzyj program i sam się przekonaj, że duchy naprawdę istnieją! Wystarczy w nie uwierzyć."

 

Polecam - miłośnikom horrorów i zjawisk nadprzyrodzonych. Jest ciekawie, klimatycznie, przerażająco... upewniłam się, że nigdy tak naprawdę nie jesteśmy sami i strach ma ogromne oczyska icon_smile.gif

 

już za tydzień, początek - niedziela godz. 13.00

 

ZONE REALITY

Odnośnik do komentarza

Kto śledzi przygody Beara Gryllsa w "Szkole Przetrwania" na DISCOVERY CHANNEL, to jutro - godz. 21.30 - "BETONOWA DŻUNGLA", program przygotowany w Polsce.

 

Los rzuci go nad polskie morze. Będzie musiał zmierzyć się z morskim żywiołem oraz z wyzwaniami postindustrialnego świata w ponurej niczym piekło stoczni (Trójmiasto).

W wywiadzie przekonuje, że będzie to jeden z najlepszych odcinków. Cóż... zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...