Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że walka tak wyglądała. Po 2 rundzie myślałem że już koniec i jak do 5 rundy wytrzyma Adamek to będzie cud.

Jednak było widać że z każdym cisem i rundą opadał z sił. Ja mam tylko "pretensje" do Adamka że nie było tej zaciętości jak w poprzednich jego walkach. Swoje zarobili, zrobili promocje nowego stadionu, fajne "Show" było. Paradoksem jest to że Kliczko leżał na "deskach" a Góral sie tylko zachwiał w 2 rundzie :blum1: Jak wcześniej inni pisali nie ta Liga jeszcze, może kiedyś ...

Odnośnik do komentarza

Teraz na wszystkich portalach: "Wielki Adamek...Dzielny Adamek...Brawa za odwagę..." A prawda taka, że gdyby to był Gołota to każdy by się z niego wyśmiewał, że gdzie o mistrza mu się zachciało bić, nic nie zrobił, nawet Kliczki nie drasnął itd.

 

Mówcie co chcecie, ale Adamek do Andrzeja nie ma nawet startu.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

No tak, tylko że Tomasz Adamek jak sam zapowiadał, miał być szybki i nieuchwytny dla czterdziestoletniego Ukraińca, a okazało się, że to Vitaliy Klitschko jest znacznie szybszy od polskiego pięściarza. W trakcie walki i w ogóle całkowicie przestałem wierzyć w tą rzekomą szybkość błyskawicy Polaka, to już David Haye był szybszy w walce przeciwko młodszemu bratu, lecz tamta walka wyglądała zgoła inaczej, tzn. David Haye w ogóle nie podjął jakiejkolwiek wymiany ciosów, nic nie wyprowadzał, uciekał praktycznie i unikał, natomiast Vladimir według mojego uznania jest gorszym bokserem od swojego starszego brata i dlatego nie mógł dobrze dopaść Anglika. Jeżeli doszłoby do walki Vitaliy Klitschko vs David Haye, to podejrzewam, że Ukrainiec posłałby Anglika na deski.

Odnośnik do komentarza

No to po raz kolejny mamy dowód na to że nie ma w wadze ciężkiej zawodnika który byłby w stanie powalczyć z bracmi. Naprawde szacun dla nich. Ale też niech dziękują naturze za chyba jedne z najlepszych warunków fizycznych w historii do uprawiania tej dyscypliny.

 

Po raz kolejny też jak już wspomniano Kliczko czeka z nokautem.

 

Chciałbym zobaczyc walke Kliczko-Wałujew

Odnośnik do komentarza

Ehh, można napisać to co po każdej walce Kliczków- Witalij niczym nie zaskoczył, zaboksował to co boksuje od 15 lat i znowu wystarczyło. Tomek się starał, pokazał wielki charakter, ale z praktycznie cała walka rozgrywała się w idealny dla Witalija sposób- Adamek był w dystansie, nadziewał się na częste lewe i wcale nie dużo rzadsze dewastujące prawe proste, prawie w ogóle nie próbował agresywnie wchodzić między łapy Ukraińca, co mogłoby wprowadzić trochę chaosu w jego obronę i dać szansę na wejście jakiejś fajnej serii ciosów...

Miałem trzy typy gości, którzy mogą choćby postraszyć Kliczków: Solis, Haye, Adamek. Dwaj ostatni już udowodnili, że sprawa nie wchodzi w grę, co do Odlaniera, to ciągle minimalnie wierzę, że może ktoś kiedyś weźmie go za mordę, zorganizuje porządny obóz treningowy, zadba o zdrowie i przygotowanie, i coś z tego wyjdzie...

 

Swoją drogą, chyba nie tylko ja odnoszę wrażenie, że walka Tomka, w całym szerokim ujęciu, to już zdecydowanie nie jest ten sam błysk, podnieta i klimacior, jak lata temu, kiedy za małego bajtla wstawało się w środku nocy na Andrzeja podbijającego Amerykę i uczącego hamburgerów, że Polska to nie tylko Wojtyła i Wałęsa.

 

btw, Tak sobie myślę, że gdyby możliwa była operacja przeszczepienia mózgu i serca do walki Adamka, dwudziestoparuletniemu Gołocie, to 'klękajcie narody' i HW nasza ^_^

Odnośnik do komentarza

btw, Tak sobie myślę, że gdyby możliwa była operacja przeszczepienia mózgu i serca do walki Adamka, dwudziestoparuletniemu Gołocie, to 'klękajcie narody' i HW nasza ^_^

 

nie od dziś wiadomo, że w ciężkiej:

 

umiejętności Gołota>>Adamek (oczywiście w czasach młodości Andrew)

mózg/ambicja/serce do walki Adamek>>>>Gołota

Odnośnik do komentarza

btw, Tak sobie myślę, że gdyby możliwa była operacja przeszczepienia mózgu i serca do walki Adamka, dwudziestoparuletniemu Gołocie, to 'klękajcie narody' i HW nasza ^_^

 

nie od dziś wiadomo, że w ciężkiej:

 

umiejętności Gołota>>Adamek (oczywiście w czasach młodości Andrew)

mózg/ambicja/serce do walki Adamek>>>>Gołota

 

W walce z Kliczką nie było niczego.

Odnośnik do komentarza

mysle ze wczorajsza walka pokazala ze wlasnie nie ma na co liczyc

floyd po 16 miesiecznej przerwie pokonal jednego z najlepszych mankutow w polsredniej, a za miesiac manny bedzie sie po raz kolejny meczyl z marqezem

ortiz sam sobie jest winny (nie opuszcza sie gardy dopoki nie uslyszysz gongu albo komendy do rozdzielenia) ale tak naprawde fmj byl i tak na drodze do jednoglosniej decyzji i ani razu nie wygladal w klopotach

Odnośnik do komentarza

Fakt, że Floyd przeważał przez praktycznie całą walkę, ale to co zrobił to jedna z bardziej gównianych akcji, jakie widziałem w zawodowym boksie, kur.wa rozumiem, że przez emocje i skupienie na walce można nie odczytać dokładnie sygnałów, kiedy kończy się przerwa i zaczyna boksowanie, ale tak się po prostu nie robi. Smród tej zagrywki będzie się za nim ciągnął jeszcze bardzo długo...

 

Co paradoksalnie może go wreszcie zachęcić do walki z Pacmanem, bo czy jest lepszy sposób na sportowe oczyszczenie imienia niż zaboksowanie z najlepszym pięściarzem świata?? A wówczas zdecydowanie trzymałbym kciuki za Mannego, który IMO tę walkę by wygrał.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...