Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Marudzicie strasznie o te 40zł. Shagohad dobrze mówi. Zresztą nie chcesz nie oglądaj, kto Ci każe? Ja np. chce obejrzeć i nie żałuje zapłacić te 40zł. Jak nie czujesz potrzeby oglądać na żywo walki to obejrzysz za darmo powtórkę lub w słabszej jakości w internecie. Jak walka potrwa jedną rundę też nie będę żałował tej kasy. Co mają powiedzieć ludzie, którzy płacili po 2500 za miejsce w pierwszym rzędzie. Ba, sam chciałem kupić bilet na walkę i za miejsce w 23 rzędzie miałem zapłacić 400zł, to podziękowałem.

Nic. Nikt ich chyba nie zmusił, nie ? Wiadomo, że można się nawet w 50 osób złożyć transmisję. Tylko chodzi o to, że ta cena za jedną walkę to jest dużo. No ale kto chce płaci. Kto nie ogląda w necie lub na RTLu za free.

 

Chodziło mi o samo marudzenie o stracone pieniądze, bo czytałem komentarze typu: "Dobra zapłacę 40zł za transmisję, ale jak walka będzie trwałą 1 rundę to chcę zwrot pieniędzy". Ja płacąc te 40zł liczę się z tym, że walka skończyć się może po jednej rundzie. Tyle, że płacisz za całą galę a nie jedynie za walkę wieczoru. Inna sprawa, że tylko ta walka Cię interesuje.

 

 

10osob po 4zl i mam w HD z polskim komentarzem. I do tego impreza. Czy to tak zle ?

 

W studiu będzie Saleta, to już lepiej słuchać niemieckiego.

 

Nie znając niemieckiego samo patrzenie na Saletę nie przyniesie mi żadnej satysfakcji. Zresztą może i oglądałbym walkę na RTLu gdybym go miał, ale w UPC nie ma tego kanału.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Mam kablówkę z Vectry, jeszcze 2-3 dni temu odbierałem RTL, na dzień i dzisiaj przed walką program kompletnie zniknął mi z pasma, nie ma go. Co się okazuje, RTL jest programem niepłatnym i przewidzianym w uboższych pakietach operatora. Trzeba będzie zadzwonić i powiedzieć, co o tym sądzi użytkownik tejże telewizji, jak tylko pojawi się biuro obsługi klienta w Bydgoszczy. Nie ma strachu, pewnie i tak będzie można sobie obejrzeć na spokojnie w internecie, co prawda w gorszej jakości, ale zawsze to oglądanie.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Zapominacie o jednym małym szczególe, teraz zarobią grubą kasę na naiwniakach, to potem będzie już tak zawsze.

 

Edit: Jak ktoś chce oglądać na cyfrowym polsacie, to kanał 248. ;]

 

No ale to i tak i tak nastąpi. Przecież już walka Pudziana z Sylvią nie była wcale taka daleka od wyemitowania jej w systemie PPV, ale chyba ktoś wytłumaczył Amerykanom jak wyglądała sytuacja na naszym podwórku jeżeli chodzi o telewizję i MMA i że w związku z tym nie zarobią takich kokosów na jakie liczą. Natomiast KSW już od jakiegoś czasu kmini nad wprowadzeniem PPV i robi do tego przymiarki. Stąd m.in. emitowanie gali KSW Extra na IplaTV, gdzie trzeba było wykupić dostęp.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że "RTL Schweiz" to jest ten RTL na którym leci walka ?

Hmmm...nie bylbym pewien czy na Schweiz bedzie...zapowiedz walki widzialem za zwyklym RTL i tam ramowka jest inna.

Leci na stopro, nka przesunęła kanał na 1 dzień do grupy kanałów sportowych(czyli z nr dajmy na to 234 na 109) i jak przekręcisz do nich na infolinię, to wita cię powitanie 'obejrzyj walkę za darmo na kanale 109'.

 

40 zł to niedużo, 40 zł za oglądanie dwóch naparzających się kolesi z żałosnym komentarzem to bardzo dużo. W dodatku walkę musiałbym oglądać chyba na stojąco po takim dymaniu przez Polsat.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No autentycznie nie mam. Dużo tłumaczonych po polsku, zaledwie kilka na palcach jednej ręki nietłumaczonych, za to niemieckich żadnych, a jeszcze 2-3 dni temu odbierałem bodajże SAT1, PRO7, któryś z tych dwóch, nie wiem dokładnie który, ale RTL był na pewno, bo upewniałem się, czy obejrzę walkę. Wczoraj i dzisiaj w ogóle nie widzę już niemieckich kanałów. Dosłownie znikły mi, szukam na strojeniu ręcznym i nic. Nie ma. Co prawda Vectra raczkuje u mnie w Bydgoszczy, ale nie chce mi się wierzyć, że nie będzie żadnego niemieckiego kanału, jak właśnie kilka dni temu odbierałem, a obecnie ich nie widzę i nic z tego nie rozumiem. Aż wszedłem na stronę internetową Vectry na wykaz kanałów, co się okazuje RTL jest bezpłatny, bez dodatkowych kosztów i ogólnodostępny. Nie rozumiem o co chodzi. :f

 

Edycja: Przeglądam cały czas ramówki na meczyki.pl, ale jak na razie na galę boksu we Wrocławiu trafić nie mogę lub jej tam w ogóle nie ma i nie będzie. :f

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...