Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem podniecenia walka

chisora zaprezentowal sie na swoim standardowym poziomie - jesli nie wchodzi do ringu wygladajac tak:

Dereck-Chisora_6.jpg

to jest po prostu takim mlodszym samuelem peterem z duzo gorszym ciosem, co pozwala na pobicie powiedzmy heleniusa ale juz nie kliczki

jesli wchodzi gruby jak swinia to jest beznadziejny

 

aha starszy kliczko sie wczoraj w koncu zestarzal, rozsadnym wyjsciem bedzie chyba zawieszenie rekawic

Odnośnik do komentarza

bo ma wkrotce bedzie mial 41 lat

bo nigdy nie byl znokautowany w ringu i szkoda jesli by zostal przez jakiegos cieniasa czy innego gaye

bo najciezsza od kilku lat walka byla z przecietnym bokserem

 

 

tymczasem w krainie hamburgera i benzyny po 1.50$ za galon:

PacBrad300NF1.jpg

9/6 odbedzie sie walka dwoch zawodnikow z najwiekszymi glowami w polsredniej

przewiduje SD dla pacmana/remis po kontrowersyjnym werdykcie

Odnośnik do komentarza

bo ma wkrotce bedzie mial 41 lat

bo nigdy nie byl znokautowany w ringu i szkoda jesli by zostal przez jakiegos cieniasa czy innego gaye

bo najciezsza od kilku lat walka byla z przecietnym bokserem

 

 

Przypomnij ile lat miał Holyfield który wygrał z Wałujewem?

Skoro cienias Haye nie pokazał nic w pojedynku z Władymirem , nie pokazałby tez nic w walce z Witalijem. Nie widze boksera przez którego mógłby zostać znokautowany Wit.

Najcięższa nie oznacza że trudna.

Odnośnik do komentarza

ciezkie kontuzje w przeszlosci, plus pogarszajaca sie kondycja, plus mimo ogolnej nedzy w kategorii jest paru ciekawych, zaczynajacych kariere zawodnikow, ktorzy potrafia walczyc w zwarciu co zawsze bylo w jakims stopniu problemem dla kliczki

oczywiscie to tylko moja opinia i moge sie mylic ale szczerze nie widze wiecej niz jeszcze jednej walki dla starszego z braci

Odnośnik do komentarza

Moremeck nie zdzielił Władymira w mordę podczas ważenie to i zainteresowanie mniejsze :D No czipsy i sprite już czekają, liczę na dobrą walkę. Obstawiam zwycięstwo Kliczki przez nokaut w 7 rundzie. Ale z drugiej strony przewidywałem że Chisora za to co zrobił Witalijowi nie dotrwa 5 rundy i pomyliłem się znacząco :)

Odnośnik do komentarza

O Jezu. Nie wiem co to było, Mormeck przyjechał chyba tylko po siano i ewidentnie to pokazał. Żałosny spektakl. Waga ciężka w boksie ogólnie jest śmiechu i po raz kolejny się to potwierdziło imo. Lubię Kliczków, ale szczerze mówiąc rzygam już ich dominacją w boksie. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Jak nie narodzi się jakiś dobry fajter, choćby taki na miarę tego co pokazał Chisora ostatnio (ofkoz z normalną głową, a nie taki pustak jak Chisora) to waga ciężka w boksie nadal będzie prywatnym biznesem Kliczków i w sumie każda walka będzie bez sensu. Nie winię ich rzecz jasna za to że są dobrzy, bo są i wymiatają wszystkich. Boli to że poza nimi nie ma nikogo kto mógłby o coś powalczyć...

Odnośnik do komentarza

O Jezu. Nie wiem co to było, Mormeck przyjechał chyba tylko po siano i ewidentnie to pokazał. Żałosny spektakl. Waga ciężka w boksie ogólnie jest śmiechu i po raz kolejny się to potwierdziło imo. Lubię Kliczków, ale szczerze mówiąc rzygam już ich dominacją w boksie. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Jak nie narodzi się jakiś dobry fajter, choćby taki na miarę tego co pokazał Chisora ostatnio (ofkoz z normalną głową, a nie taki pustak jak Chisora) to waga ciężka w boksie nadal będzie prywatnym biznesem Kliczków i w sumie każda walka będzie bez sensu. Nie winię ich rzecz jasna za to że są dobrzy, bo są i wymiatają wszystkich. Boli to że poza nimi nie ma nikogo kto mógłby o coś powalczyć...

 

http://www.youtube.com/watch?v=_BH6LvUS__M

 

No niestety narazie na takie walki jak powyżej z udziałem kliczków nie ma co liczyć.

 

edit: Warto też rzucic okiem jak byli zbudowani wtedy zawodnicy hw , gladiatorzy, Lewis, Tyson, Holyfield, Kliczko i paru innych z czołówki.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...