Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

co za kraj za tv sie placi nie malo a gali jak czlowiek nie mozna zobaczyc :(

 

To jest najbardziej wk....jące. 

Płacisz za platformę a jeszcze dają Ci PPV. 

 

Ale jeśli już to ....

Szkoda tylko, że Polsat zamknął transmisje tylko dla siebie. 

Jak Adamek walczył z Kliczką to można to było tez wykupić na N. 

Wiem, że to ich autorska gala ale jakby myśleli biznesowo to by pewno więcej zarobili. 

Taka NC+ chętnie też by to sprzedała - chętnym i frajerom takim jak ja którzy za to płacą ;/

 

 

@Tomci - Wesoła pozdrawia :) :) 

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Adamek chyba jest w takiej samej sytuacji jak kiedys był jak w spodku walczył z gołotą.Jak przegra to pewnie koniec kariery i zapewne pojawi sie za jakiś czas w ksw :) a dla szpilki otworzą sie wrota prawdziwego boksu

 

Dla Adamka byc albo nie być dla szpily chyba też.Widziałem wywiad z szpila i cos mówił że jak dostanie od adamka to sie zastanowi czy dalej boksować bo jest ambitny itd

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

szpila jest mlody poza tym nic jeszcze nie osiagnal, wtedy w walce z golota adamek byl juz utytulowany i tamta walka na pewno nie miala takiego znaczenia jak ta dzisiaj. to ze wtedy adamek wygra to bylo jasne, golota byl juz stary i nie mogl zagrozic kolesiowi ktory byl w mega sztosie. dzisiaj adamek jest slabszy niz wtedy, szpilka to obecnie rowny przeciwnik. przy porazce adamek to juz moze sobie dac spokoj (imo przy wygranej i tak nic wielkiego nie zdziala, gadanie o ponownej walce o tytul w hw w przypadku wygranej to jedynie usmiech u mnie wywoluje). szpilka nawet jakby przegral ma jeszcze czas zeby sie odbudowac i moze cos tam jeszcze kiedys znaczyc. rozsadek mi podpowiada ze wygra chyba adamek, doswiadczeniem miazdzy szpile ktory obijal samych ogorkow, a jak juz trafil na kozackiego jenningsa to dostal wpyerdol. za szpilka tez nie przepadal ale jesli mam komus kibicowac to mimo wszystko jemu. adamkowi juz sie w glowie poyebalo od tych gongow ktore dostawal przez lata i odpyerdala akcje jak z kandydowaniem do pe. niech sie juz lepiej reklama las vegasa zajmie bo ciezko sie na niego patrzy. lubilem go zanim przeszedl do ciezkiej, ale nie dosc ze jest chytry na siano to jeszcze jest za slaby fizycznie na ta kategorie co pokazuje z walki na walke. <ekspert>  :taknieco:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ten znaczek las vegas ktory adamek ma na szlafroku stylizowany na louis vitton to zenada lekka XD

 

 

tak poza tym to z mina adamka wyglada jakby nie wiedzial gdzie jest i co sie dzieje juz przed walka  :reggie:

 

 

 

@kudlaty88 mi tez, ale ogladam juz godzine i jeszcze nikt nie pukal  :sorcerer:

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Czułem że tu idzie o to by oddać pałeczkę młodszemu bo Tomek juz nie dawał rady co było widoczne w poprzednich walkach.  

Podobnie Adamek w ciężkiej zaczynał z Gołotą. 

Widać to było w wywiadach po walce. 

Cóż, Adamek kawał historii ale ona się już skończyła. 


Idę chwile pograć bo za 1,5h następna gala i walka Hopkinsa :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...