Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

 

Kupiłem swoje PSP w sieci MM i po jakimś 1,5miesiaca krzyżak odmówił posłuszeństwa (dokładnie zacinał sie prawy kierunek krzyżaka) co kompletnie uniemożliwiało grę szczególnie w Tekkena DR :) . oddałem go na gwarancji w sieci MM (nie zostałem poinformowany że jest możliwość oddania go bezpośredni do serwisu sony). Czekałem na odbiór 1,5 miesiąca pomimo ze zapewniano mnie ze oczekiwanie trwa 3 tyg. Po odebraniu sprawdziłem przy gościu tylko ogólny stan konsoli na pierwszy rzut oka wszystko było ok jednak po dłuższym testowaniu okazało sie ze ta sama wada znów sie pojawiła dodatkowo klapka do UMD zacinała sie a srebrne kółko na tej klapce zrobiło sie dziwnie zielonkawe (wtedy nie przyszło mi do głowy ze wymienili mi moja konsole na inna tez używana to zauważyłem dopiero w serwisie sony jak oddawałem ja powrotem na gwarancje).

 

niedługo bo w tym tygodniu mam odebrać konsole i chce sie dowiedzeń czy:

 

-oni mogą oddawać mi inna konsole również wcześniej używana?? to nie jest zbyt w porządku w stosunku do mnie;/ ja dbam o swoja konsole a ten ktoś nie dbał;/

- jeśli mi oddadzą to nie moja ale naprawiona to mogę zadać moja albo nowa?? mam jakieś prawa co do tego??

-jeśli znów mi nie oddadzą w terminie to mam prawo żądać jakiejś rekompensaty??

- co mi radzicie w tej sytuacji??

 

proszę o w miarę szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Mam dośc poważny problem. Zassałem najnowszy FW dla demek GoW i Patapon, dema ładnie śmigają, ale jak chce włączyć gry kupione z PS Store (Crash, itp. starocie z PSX) wyskakuje mi komunikat - The content cannot be accessed on your account.

 

Ze tak się zapytam... WTF?!

Przy ściąganiu czegoś z PSS dostajesz na to licencję. Demo GoW musiałeś ściągnąć z amerykańskiego sklepu, używałeś pewnie do tego innego konta. Żeby mieć dostęp do tego co wcześniej kupiłeś musisz zalogować się na koncie na którym dokonałeś zakupu i je aktywować (account managgment)

Odnośnik do komentarza

sony wydało GO! Messengera

strona www http://gomessenger.bt.com/static/pages/gmp/pc/whatisit.html

 

snap010yg7.png

 

komunikator dziala na facie i slimce. wszystko bylo by fajnie gdyby na program nie rzucil sie caly swiat... tymczasem nawet nie mozna sie zarejestrowac ;) a tym bardziej pobrac program...

 

jak ktos chce to tu -> http://www.sendspace.com/file/723kjm linkacz do programu. //wypakowac do folderu ms0:\psp\

 

kilka screenow

snap009um5.th.pngsnap011jk6.th.png

snap012ki1.th.pngsnap013sw9.th.png

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

k. zarejestrowalem sie.. z trudem ale sie udalo xD

 

jak cos to szukac pod: coatixan :P

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
to jest takie pspkowe gg?

[...]

mozna tak powiedziec ;) z tym, ze program nie moze dzialac w tle.

 

obsluguje: rozmowy glosowe, videorozmowy, czat tekstowy

 

aha jakby ktos mial problemy z obslugą menu... trzeba przycisnac L aby np przejsc do ustawien :P

[wolalem napisac bo ludzie maja nawet problemy z przewijaniem stron www]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sennheiser CX 300 czy Creative zen aurvana? Słuchawki w podobnym przedziale cenowym, Creativy nieco tańsze jednak marka Sennheiser mówi sama za siebie. Które waszym zadaniem są bardziej warte kupna? Główny problem jest taki, że w sklepach nie pozwalają ich testować, kwestie higieniczne.

Edytowane przez are91
Odnośnik do komentarza
jakosciowo obie sa bardzo dobre.. tylko czy oplaca sie kupowac takie sluchawki do sprzetu ktorego procesor dzwieku jest poprostu biedny?

Właśnie, słyszałem że aurvany są bardzo czułe i przy słabszym sprzęcie słychać szumy. Wie ktoś jak to jest w przypadku PSP?

 

Po prostu chcę kupić dobre słuchawki które używałbym również z psp. Sprawdzałem nauszne kossa za ponad 300 zł z psp i dźwięk był lepszy niż w przypadku tych co mam aktualnie. Może PSP nie oferuje świetnej jakości dźwięku, ale chcę przynajmniej uzyskać maksymalną możliwą :)

Odnośnik do komentarza

uzywam aurvany jako sluchawki do mp4 playera jak i psp i zadnych szumow nie slyszalem. Sprawuja sie bardzo dobrze i jeszcze rok temu byly kompletnie nieoplacalne jednak jesli je kupisz za okolo 130zl na allegro to konkurencyjnie wypadaja bardzo dobrze

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Mana Khemia Portable: Gakuen no Renkinjutsushitachi

http://www.imagebam.com/image/cc016f3934074

http://blogfile.paran.com/BLOG_203078/2008...205823817_1.jpg (gdyby komuś nie działał pierwszy link)

 

Podtytuł wskazuje, że to port pierwszej części z PS2 (niedawno zapowiedziano sequel). Tak w ogóle niebawem pojawi się angielska wersja (albo już się pojawiła), więc jeśli Gust nie dorzuci czegoś nowego, to kupno Mana Khemii na PSP nie będzie miało chyba większego sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...