Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnij ta paczke a potem wrzucasz do /PSP/GAME/gpsp/gba/rom'y i juz

 

..wytlumcz mi to jakos dokladniej bo wciaz nie wiem jak to zrobic..

cala paczke rozpakowywujesz na karte - bedziesz miec cos takiego -> /PSP/GAME/gpsp potem rozpakowane romy kopiujesz do /PSP/GAME/gpsp/gba/ i mozesz grac. prosciej sie nie da

 

ok dzieki..jak bede w domu to sprawdze i dam znac..i mam jeszcze jedno pytanie bo nei jestem pewien..czy oryginalne gry na psp maja blokade regionalna czy swobodnie mozna importowac ze stanow? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wgrywa sie soft za pomoca pandory. ale z tego co mi wiadomo cfw nie wplywa na gwarancje.. z reszta na serwisie pierwsze co robia to update/reflash jesli konsola nie startuje :mellow:

 

@@@@@@@@@@@@

 

o hoho

zestawienie sprzedaży konsol w KKW

24-30 marca 2008.

 

Wii: 49 tys

DSL: 57 tys

PS3: 13 tys

PS2: 9.8 tys

PSP: 139 tys

360: 2.8 tys

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Jakby ktos nie slyszal jeszcze to w niedalekiej przyszlosc na rynek ma trafic PSP model 3000. Jak zawsze jest masa spekulacji co to bedzie. TUTAJ jest krotki artykulik o tym - wiekszosc wymienionych tam zmian to moim zdaniem tylko zbozne zyczenia ale kto wie co SONY wymysli. W artkule wymieniaja takie rzeczy jak drugi analog, "wstrzasy", dotykowy ekran, bluetooth'a wiecej RAM i najlepsze: emulator PS2. Osobiscie jestem w stanie uwierzyc w RAM, dotykowy ekran i bluetootha, reszta to fantazje - poza tym dodanie drugiego analoga mogloby znaczyc ze PSP-3000 bedzie dostawalo osobne gry, a w konsekwencji sprowadzic sie do pomijania pozostalych dwoch modeli przy wydawaniu nowych gier. No ale wszystko to, to tylko spekulacje :P

Aha, podstawa do tego jest fakt ze PSP (nie PSP2) ma utrzymac sie na rynku jeszcze 7 lat -> http://www.psxextreme.com/psp-news/1199.html

Odnośnik do komentarza

Nie sądze zeby było jakiekolwiek zagrożenie. Po pierwsze, na karcie pamieci nie tworzą sie żadne pliki związane z pirackim softem psp - wszystko tkwi w pamieci wewnetrznej konsoli. Po drugie, jak doszliśmy kilka miechów temu, Sony ma to do siebie, ze ich sprzety są kompatybilne, tzn np mozna zrobić zdjecie telefonem sony albo aparatem sony, przerzucić karte do psp i ogladac te zdjecia... podejrzewam, ze jak bedziesz mial film na psp i bedziesz go chciał odpalic na PS3, powinno zadziałac, bez najmniejszych problemów i zadnego ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Emulator PS2 - :D

Na PS3 jeszcze nie ma softwareowej emulacji PSTwo a co dopiero na PSP :)

(wiem że podobno wkrótce ma się to zmienić)

 

gdzies wyczytalem ze pierwsze wersje ps3 mialy montowany uklad ps2 wiec mogly byc na nich uruchamiane gry z ps2, potem zaprzestano montowania w nich tego ukladu na rzecz sprzetowej emulacji. i teraz na rynku jakies wersje ps3 maja wlasnie cos co mozna by nazwac emulatorem. jesli ktos moze to sprostowac to prosze o konkretne info.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wejdz do psp settings -> system information i zrob kilka kolek analogiem -> wyjdz z tego menu -> wylacz/wlacz konsole.

 

teoretycznie wlasnie skalibrowales analoga, a w praktyce nie zawsze to dziala.

 

inna metoda to poprostu zdjecie przedniego panelu i przeczyszczenie stykow analoga... jesli nadal nie dziala to kup nowy modul ;)

Odnośnik do komentarza

Yeeah!!! Wreszcie zamontowałem router z acces pointem i mogę grać po sieci 8) Potrzebny mi tylko w niektórych przypadkach gier kod z czerwonej karteczki <_< . Zmieniłem fata na slima i w slimie nie było tej karteczki z kodem, a z fata zapomniałem hasła i nicku ^_^ . Mam prośbę, mógłby ktoś podać mi kod ze swojej karteczki :D? Słyszałem, że można zrobić z jednego kodu kilka kont. Więc byłbym bardzo wdzięczny. Proszę o kontakt na GG: 13107569 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...