Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopacy, ja tu z pytaniem.

 

Otóż od kiedy zainstalowałem 3.90 M33, moje sejwy z PSXa przestały działać. "Trudno, będę grał od nowa" pomyślałem. No więc gram sobie gram, by potem w Saved Data zamiast obrazka z Eboota ujrzeć... jakiegoś wampirka rodem z Castlevani. I to na wszystkich Psxowych sejwach. I tu nadeszła pora na pytanie - wiecie, o co kaman i jak to usunąć?

Odnośnik do komentarza

Pieczarka - jak ci sejwy nie działają, to popróbuj na różnych POPsach ;)

 

Co do ikonki Draculi - to już legendarny błąd :D Z którym DaX walczył prawie przez wszystkie łatki w 3.80 :sweat:

Masz 3.90m33-3? Jeśli nie, to doinstaluj, zasejwuj byle jaki sejw na nowym sofcie i skopij se po prostu z takiego byle jakiego zapisu plik icon0.png do folderu z twoim ulubionym Zapisem z ikonką Draculi :P

 

Bo za bardzo poradzić sobie z tym inaczej nie można...

Odnośnik do komentarza

Co OMG? To, że jest patent, NIC nie znaczy. Co prawda mogą zająć się tym, ale od patentu do wydania konsoli to hoho... A tak w ogóle, myślę, że byłoby to już nowe PSP jak z ekranem dotykowym (zerżnęli z DS'a hehe, już widzę jak fanboje PSP sikają z radości :twisted:), jak to niby miałoby być to samo PSP, przecież nie mogłyby powstawać gry wykorzystujące ekran dotykowy, bo na starych PSP nie dałoby się grać... Jezu, jak ktoś w ogóle może takie przypuszczenia puszczać w eter, potem czyta się bzdury, że to będzie PSP 3000 z dotykowym ekranem i funkcją dzwonienia :/.

Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz obu kieszonsolek i żadnej konsoli zdolnej wygenerować grafikę HD jestem jak najbardziej ZA! Szczególnie, że ta generacja może pozwolić już na naprawdę bogate i równie rozbudowane gry co na stacjonarkach (tak, DS również).

Odnośnik do komentarza

Coś z moim analogiem nie tak. "Siedzi" on niżej niż w slimie brata, przez co zrobiła mi się nawet rysa nad nim na obudowie w kształcie niecałego półkola, no i chodzi trochę ciężej, po przysiśnięciu i kręceniu kółek stuka. Trochę mnie to w(pipi)a, bo podobno w slimie powinien być wyżej, a jest niżej niż w moim poprzednim facie. Można go jakoś "podnieść" bez odkręcania faceplatu (nie chcę tracić gwarancji). :nie_wiem:

Nie wiem czy było tak od początku, bo nie zwróciłem uwagi, ale teraz jest ryska.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Ogranicznik tzn. jakiś paproch (kawalątek chusteczki) żeby był wyżej. Niestety, z tego co wiem w slimie nie można zdjąć nakładki analoga bez odkręcania, bo jest przyklejona <_<

EDIT:

Czytałem na psp team, że może to być wina nadmiernego dokręcenia śrubki (chodzi o tą po drugiej stronie analoga?) tylko, że nie mam takiego śrubokręta, mój jest trochę za duży. Jak myślicie mam oddać na gwarancji do sprawdzenia (żeby nic się potem nie spier...?

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Ja mam FATa i już zdejmowałem nakładke żeby sprawdzić co tam jak wygląda. Też macie tak, że gdy troche mocniej przyciśniecie (troszeczke dosłownie) analog tak jakby tarł i nie idzi enim płynnie kierować? (mam z tym problem bo przy graniu w SOCOMA przez neta trudno mi się celuje a ci kolesie to normalnie jak mychą operują :o)

Odnośnik do komentarza
Ja mam FATa i już zdejmowałem nakładke żeby sprawdzić co tam jak wygląda. Też macie tak, że gdy troche mocniej przyciśniecie (troszeczke dosłownie) analog tak jakby tarł i nie idzi enim płynnie kierować? (mam z tym problem bo przy graniu w SOCOMA przez neta trudno mi się celuje a ci kolesie to normalnie jak mychą operują :o)

No właśnie, że ja mam tak w slimie. Analog nie skręca płynnie tylko skokowo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...