Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Plotka: Daxter i Wipeout Pulse uciekaja na PS2

super... uwielbiam specow od marketingu sony...

Nie wiem co was tak boli w tym, że gry z psp wychodzą na ps2. Stają się wtedy jakieś gorsze? Mam ps2 i konwersje hitów z psp są dla mnie kompletnie nieatrakcyjne. Było tak, też jak nie miałem jeszcze psp. Urok gier na handhelda jest taki, że można w nie grać wszędzie, co jest niemożliwe na konsoli stacjonarnej. To głupie grać w GTA VCS mając pod ręką GTA san andreas, a w size matters gdy jest cała trylogia ratchetów na ps2. Konwersje z psp nie umywają się pod względem wykonania do hitów z jej stacjonarnej siostry, dlatego sięgają po nie raczej zdesperowani fani danej gry, którzy nie chcą ominąć żadnej części albo piraci bo oni i takj za to nie płacą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

niusy

2 wiadomosci dobra i zla :)

 

najpierw zła... opublikowano kody do MGS PO+ odblokowywujace 100 postaci :| [nie lubie chetowac]

http://blog.us.playstation.com/2008/06/09/...ts-launch-week/

swoja droga gra ktos w to? xD

 

teraz dobra :>

Ready at Dawn mowi 'papa psp' :)

http://www.readyatdawn.com/news.php

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, pytanko:

 

Mam nowe PSP, ale już raz odpalane do przerobienia. Bateria już była naładowana do pełna, teraz formatować (rozładować, naładować 12h, rozładować i tak trzy razy...) czy może nie ma to sensu?

Odnośnik do komentarza

formatowanie baterii to stary nawyk z czasów, gdy w telefonach mozna było znaleźć baterie kadmowe, które trzeba było formatować, żeby wyciągnąć maks wydajności i pozbyć sie tzw. efektu pamięci baterii - odkąd powszechne stały się baterie litowo-jonowe (takie jak w psp), czy tez polimerowe, zabieg ten jest zupełnie niepotrzebny, a wrecz, tak jak Coati napisał, moze wpływać niekorzystnie na baterie.

 

O własnie, Qjon mnie uprzedził

Odnośnik do komentarza

maly nius...

 

dyrektor psn'a Eric Lempel zamiescil notke na psb, dotyczaca nowego FW 4.0... jak na soft z okraglym numerkiem dodatki sa, krotko mowiac: SŁABE.

*wyszukiwarka google z poziomu XMB [to dla tych którzy nie potrafią sobie googla włączyć w przeglądarce :F ]

*przyspieszanie/zwalnianie odtwarzanych filmików - ja sie pytam po kiego to komu?

 

no to tyle ;)

 

a gdzie zapowiadana "kiedystam" obsluga divX'ow? moze zapomnial? moze to bedzie niespodzianka? a moze szykuja cos innego?

bo google i kolejna niepotrzebna opcja to kpina...

 

http://blog.us.playstation.com/2008/06/16/...le-v400-update/

Odnośnik do komentarza

Może jakaś niespodzianka się szykuje :).

 

Jednak muszę napisać parę słów o samym PSP. Już pewnie gdzieś to tu pisałem, już od dawna chciałem mieć ten sprzęcior, ale...

 

TO JEST ZAJ.EBISTE! Naprawdę, kur.wa, to ma tyle możliwości i zastosowań, gigantyczny potencjał, wielkie możliwości (prawie że przenośne PS2)... cholera, świetna kieszonsolka, idealnie się uzupełnia z DS'em :).

Odnośnik do komentarza

jak narazie tylko otworzyli nabor na programistow z minimum rocznym starzem przy pisaniu gier na psp/ps2/ps3... mam nadzieje, ze "cos dobrego z tego wyjdzie"... a nie np jakas po(pipi)ka w postaci psp robiacego za lusterko wsteczne w humve czy tez jakiejs podrecznej mapki wyspy w kolejnej czesci crysisa/farcry'a na duza konsole xD - opcja pesymistyczna :>

 

 

aha 4.00 wyszedl :F zawiera w sobie to o czym mowa na poprzedniej stronie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...