Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, z tego co czytam, szykuje się reanimacja pacjenta. Oto co udało mi sie wychwycić:

 

- klasyki takie jak Gran Turismo 2 czy MGS będą na PSStore

- będzie można słuchać muzyki podczas grania itp. czyli zapewne multizadaniowość (dwie rzeczy na raz)

- Patapon 2 zmierza na PSP, nowy Syphon Filter

 

Nie jest źle, ale czemu mam wrażenie, że konsolce jest słabo?

Odnośnik do komentarza

Ten artykuł to ściema!? Kurde, ale się wygłupiłem ^^'.

 

A teraz do rzeczy:

 

CO ZA BEZNADZIEJNY EKRAN!! Pobrudził mi się ekran, więc biorę ściereczkę z mikrofibry i troszkę mocniej przyciskam (ale bez przesady). Wycieram chwilkę, patrzę, a tam kur.wa rysy na pół ekranu! Ściereczką, lekko wycierając! Cholera, nie myślałem, że w ten tydzień, kiedy nie będę miał jeszcze folii, poryszę sobie ekran, szczególnie, że cały czas trzymam w etui i się obchodzę jak z jajem ;f :down:.

 

MASAKRA, już mnie wkur.wili, rysy na ekranie od ściereczki, no kur.wa!

 

A beznadziejnie brudzący się plastik to już w ogóle porażka na całej linii ;f.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No fakt z tym brudzeniem to tak :/ . Nie dość, że po doświadczeniach z PSP FAT i paskudnym (brudzącym się ) przednim panelem, to jeszcze w Slimce wsadzili tył z podobnego materiału. To jest już masakra po całości, a na dodatek ten materiał w Slimie to zwykły lakierowany plastik i rysuje się szybciej niż w Facie ;/

 

Głupota

 

PS: W nowej konsoli nie miałeś folii? Mam przeszło roczną konsolę i folia jest od nowości :o

Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie to nie była ona fabrycznie nowa.

 

Była otworzona do przerobienia.

No cóż, wszystko się rysuje, co ja poradzę. A folie miałeś na ekranie, tak? Może ja ją też mam ale o tym nie wiem :P.

 

Nie, nie ma folii... ech, a już są rysy... kurde no! Jeszcze jest jedna opcja, ale nie chce mi się wierzyć:

szmatka ma już miesiąc i może jakieś ziarenko piasku się dostało na nią i dlatego się porysało... zresztą słabo już czyści, chyba otworzę sobie drugą folię do DS'a i wyjmę z niej nową szmatkę.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Na Robsonie można kupić pastępolerską ze szmatką do polerowania - GENIALNIE usuwa rysy - zarówno te lekkie, ledwo co widoczne (o których tak płaczecie :P ) jak i te trochę głębsze ;)

 

///EDIT: Slimy nie mają żadnej folii fabrycznie od nowości... o_O

To co wam się wydaje być folią, to szybka nad ekranikiem front Panelu... W Facie tworzy ona spójną całość z panelem, w Slimie jest wyraźnie od niego oddzielona :P

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Wszystko nie rozbija się o siano, a o inne rzeczy. Będzie na początku następnego tygodnia folijka, ale naprawdę nie miałem pojęcia, że tak szybko mi się to porysze :/.

 

Mówicie, że jest jakis kremik do usuwania rys!?

 

Po ile to i czy to jest sprawdzone!?

Odnośnik do komentarza

ja się pytam ludzie w co gracie na PSP infrastructure(sieciowo znaczy się) kiedy i o której(wystarczy ze napiszecie wieczór,rano itp):P bo za chiny mi nie znajduje ludzi w rzadnej grze oprócz Medal of Honor1 i 2 myślałem ze w star warsa powalcze a tu zonk nawet w kilzone nie ma nikogo.Aha jestem wszedzie zarejestrowany!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Wszystko nie rozbija się o siano, a o inne rzeczy. Będzie na początku następnego tygodnia folijka, ale naprawdę nie miałem pojęcia, że tak szybko mi się to porysze :/ .

 

Mówicie, że jest jakis kremik do usuwania rys!?

 

Po ile to i czy to jest sprawdzone!?

 

tylko nie zadne kremiki... zmatowieje ci od tego ekran i tyle z tego bedziesz mial.

 

po naklejeniu folii "plytkich" rys nie widac.. no chyba, ze zarysowales pumeksem czy tam innym gwoździem ;)

Odnośnik do komentarza
Nie, takie płytkie ryski, widoczne są pod światło cholerki. Wiem wiem, że nie widać, ale są, już nic na to nie poradzę ;f.

 

 

Jakbyś był zainteresowany to Robson bodajże na swojej stronie ma w ofercie za 25 czy 29zł taki zestawik polerski. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem (jeżeli rysy nie są w zaawansowanym stanie) byłoby kupić sobie taką wypasioną 2 warstwową folijkę z POLIWĘGLANU, to taki fajny nie rysujący się materiał, kumpel miał ładnie zjechaną Nokie N80, a po naklejeniu prawie nic nie było widać i to bym Ci polecał ;)

Odnośnik do komentarza

Im częściej patrzę na tą konsolkę... tym częściej mówię do siebie moje małe cudeńko :).

 

Świetne gry prawie tak ładne jak na PS2, mnogość opcji, schludne menu, high-endowy wygląd... ech podoba mi się :P. DS jak na razie leży, choć wczoraj grałem do drugiej w nocy w "prawnika" (:P).

 

I takie jeszcze pytanko:

PSP ma 333 MHz, PS2 300. PSP ma 32 MB RAM, tyle samo, co PS2. Jest co prawda mniej miejsca na dysku UMD, ale za to rozdzielczość mniejsza. Teoretycznie gry powinny wyglądać tak samo albo lepiej, czemu jednak zazwyczaj wyglądają gorzej niż na PS2? Gdzieś w moim rozumowaniu jest błąd, czego brakuje PSP co ma PS2 i przez to ma ładniejsze gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...