Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

puszczając mimo uszu złośliwe, niczym nieuzasadnione komentarze bawoła też napisze pare słów:

 

four question marks - taka meshuggah dla ubogich, drewno na scenie, nie przyciągnęli rzeszy wielbicieli i chociaz mieli ciekawsze momenty gdzie można było rozruszać trochę kręgi szyjne to większość czasu spędziłem na sączeniu browarka. zdecydowanie najciekawszy fragment ich występu to ten kiedy austin wpadł na scenę i zaczął się drzeć do mikrofonu, co mam oczywiście udokumentowane w kiepskiej jakości, ale zawsze (coming soon on jutjub).

 

complete failure - nawet nie zdążyłem się porządnie rozsiąść przy stoliku, a tu fachowy monitorek donosi, że zaczynaja grać. no i ponownie bez tłumów pod sceną, ale już co się działa na niej to zupełnie inna bajka. brudne, połamane, brutalne grindowe granie + mega charyzmatyczny wokal o aparyjci menela/chrystusa (to ten co się milan do niego modli) rzycający się w te i we te i wskakujący na barierki. wolniejsze fragmenty zbyt monotonne i przynudzające, ale ogólnie pozytyw.

 

jucifer - nie wyłamie się zbytnio jeśli napisze, że było to największe zaskoczenie tamtego wieczoru. wcześniej obadałem połowe kawałka na myspace i nie dałem rady więcej, a tu proszę takie pomioty szatańskie. ruda lepiej sie ubrała w warszawaie ale i tak dawała rady nieprzeciętnie - odwalała fikołki lepsze niz psyko na wuefie a przy tym nieźle wiosłowa, niejeden chciałby wiosłować tak jak ona. za to perkusista, inaczej - PERKUSISTA! takiego poyeba to nawet na tym forum nie ma. poczynając od prezencji (wspomniana czapeczka z szopa i spojrzenie psychopaty) po nieskoordynowane walenie w gary i seryjną destrukcje pałek - wszystko na +.

 

 

dziś jest ten dzień - nie jestem i nie byłem nigdy jakimś wielkim fanem, nie doszukuje się w ich muzyce piątego dna a bilet szczerze mówiąc kupiłem jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że antigama nie gra, ale to co prezentuja na scenie zasługuje na uznanie. nie widziałem jeszcze występu tak naładowanego emocjonalnie - czysta agresja - czuć w tym rękę tego na dole. zabrakło mi jedynie "free at last" i coveru sabbathów, ale coż każdemy nie dogodzisz. był to chyba najlepszy koncert jaki widziałem do tej pory w tym roku (a trochę widziałem), e tam chyba nawet w życiu. w każdym razie "pod względem artystycznym" bo nie było jak się pobawic za bardzo.

 

ogółem warto było, zwłaszcza, że za psie pieniądze a przy okazji poznałem pare avatarów z masterszejkiem (będe wiedział do kogo się zwrócić jak ktoś mi będzie wisiał grubą kasę) i janolem (tym nerdem co się cieszy z koncertu) na czele, a i z wietnamem była okazji dłużej pogadać. nie idzie za to się nie zgodzić z obso i oqqozo (czemu że się jakoś aktywniej nie ujawnił, miałem inne rzeczy do roboty niż ludziom po butach patrzeć ;)), że z zabawą było krucho. mając w pamięci to co się działo na napalm death czy suffocation na myśl przychodzi mi tylko jedno - stypa. tez lubie trochę kontaktu spocone ciała w ciało, więc w tej kwesti się zawiodłem.

 

to następne takie forumowe zgrupowanie to chyba dopiero na woodstocku albo na brutalu :D.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no nowy cult of luna jest kure,wsko nudny, w zasadzie bym poszedl gdybym mieszkal we wrocku, i gdybym wiedzial ze zagraja watchtower, a ze ostatnio nie zagrali to i teraz zapewne nie mam po co isc( no wlasnie, jechac).

 

Odnośnik do komentarza

No było za(pipi)iście :-D Lowood, niezłe jak na dwie kobitki, takie tam plumkanie :-) - piliśmy piwo :-P Blindead za(pipi)iste na żywo,akurat na rozgrzewkę :-P

 

A CoL wy(pipi)ane w kosmos! Tracklista za(pipi)ista ale nie przytoczę dokładnie. Roz(pipi) totalny, mam guza na czole po mosh'u :-P

 

 

Afterek light+mcDonald+żołądkowa na trzech :-P bo większość się zwineła spać do szkoły/pracy

 

Ogółem, kto nie był ten chui

:-P

 

Odnośnik do komentarza

http://www.last.fm/event/634575 -wixa w KRK za grosze,na jesieni ponoć venetian snares do krzysztoforów sprowadzają...w sumie w maju był Bong-Ra czemu na jesień nie może być VS :D

 

http://www.last.fm/event/571287 -BOXCUTTER w Polszy,su.ko!!!1111!!!!

 

no i kąwerdż czwartego,ale to i tak wszyscy zainteresowani mają bilety,niezainteresowanym ch.uj w oko.emo będą fruwać nisko w tym roku po progresji :wiking:

Edytowane przez wietnam
Odnośnik do komentarza

The Dillinger Escape Plan & Meshuggah

 

Mesz pozamiatali równo :D za(pipi)iśće wypadli a dep roz(pipi)ili totalnie! Ich zachowanie na scenie to świrownia niesamowita :D Skakali po głośnikach, rzucali się w tłum [wokalista dawał śpiewać widowni, gitarzysta poszarpać struny] do tego Puciato zabrał pałkerowi stojak z talerzem i zawiesił go na oświetleniu ! ^^

 

setlisty [nie w kolejności]:

 

Mesz

 

Perpetual Black Second - tym zaczęli

Electric Red

Bleed

Pravus

Stengah

Rational Gaze

Straws Pulled at Random

Mouth Liking What You've Bled

Suffer in Truth

Future Breed Machine - tym skończyli

 

Dillinger

 

When Actins as a Particle - tym zaczęli

Sugar Coated Sour

43% Burnt

When Good Dogs Do The Bad Things

Panasonic Youth

Setting Fire to The Sleeping Giants

Fix Your Face

Lurch

Black Bubblegam

None Eye Gong

82588

Milk Lizard

Party Smasher

Mullet Burden

Sunshine The Werewolf - tym skończyli

 

ogółem było za(pipi)iście tylko że w tej Progresji nie ma żadnej wentylacji i jest kur.ewsko gorąco, czułem się jak w saunie, do tego jest na jakimś za(pipi)u ;/ acha, grał jakiś support ale stwierdzilismy że (pipi) i poszliśmy po wódzię :P

 

kto nie był niech żałuje

Odnośnik do komentarza

To jak, kto jedzie na Ministry do Stodoły? Data: wtorek, 15 lipca.

ploozatz0.jpg

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: info@knockoutprod.net

Od 20 kwietnia sprzedaż wysyłkowa: bilety@knockoutprod.net

oraz w kasie klubu Stodoła.

 

18:00 - drzwi

19:00 - 19:30 - Agressiva 69

19:50 - 20:30 - Dick4Dick

21:00 - ... - Ministry

 

Na koncercie wszystkie miejsca są stojące

 

Ceny biletów

w przedsprzedaży 100 zł

w dniu koncertu 120 zł

http://www.stodola.pl/klub/?show=545

http://www.last.fm/event/557116

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...