Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią bym przyjechał i jestem w porządku :) ale seryjnie za 8 dych to ja mam dojazd i koncert, zero na chocby fajki czy alkohol. Może kiedyś janol, może ;]

 

łahaha, to samo co z Weedeaterem xD

przestań tyle wpie.rdalać i rusz kiedyś dupsko na koncert ;]

 

(pipi)a, jakby to bylo w cywilizowany dzien to moze i nawet ja bym dupe ruszyl xD

Odnośnik do komentarza

chu.ja tam internetowego du.pska sprzed monitora nie chce się ruszyc - już ja takich znam. 3 tygodnie temu poszło wszystko na bilety i jakoś żyje o suchym pysku. tak więc nie pier.dol i przyjeżdzaj. ja bede na styk jakoś, na chlanie i tak nie mam więc do roboty pójde, o!

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Specu nie obiecywałem ci, ze bede na łiditerze, bo (pipi)a tego nie lubię, a kurfa nie bede jechał na tudeja, ze nawet fajki nie mam, ba juz mało co mam z tych 8 dych, bo pizza przyszła i malboraski se kupiłem, ha! zresztą ja pierd.ole co się będe tłumaczył, nikogo nie zapewniałem że będe na 100 %.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Specu nie obiecywałem ci, ze bede na łiditerze, bo (pipi)a tego nie lubię, a kurfa nie bede jechał na tudeja, ze nawet fajki nie mam, ba juz mało co mam z tych 8 dych, bo pizza przyszła i malboraski se kupiłem, ha! zresztą ja pierd.ole co się będe tłumaczył, nikogo nie zapewniałem że będe na 100 %.

ale nie zabij nikogo, to tylko e-koledzy xd

Odnośnik do komentarza
ahah wiedzialem, ze tak bedzie ; ]

 

no niestey tez przeczuwałem bo kiepski okres, dlatego nie pisalem ze bede na sto %

 

 

 

ale jak Ty bys Przemek jechać to ja tez bym przyjechał :imprezka:

 

na woodstocku nieodwolalnie sie zjawiasz i pijemy.

 

Uczestniczyl ktos w poprzednich edycjach w festiwalu Nowa Muzyka w Cieszynie? Chodzi mi glownie o sprawe noclegu: czy w cene biletu wliczony jest koszt za pole namiotowe lub cos w ten desen?

 

nie ma noclegu wliczonego w bilet, ale jest pole namiotowe za dyszke (w tamtym roku tak bylo przynajmniej) doslownie rzut beretem od terenu festiwalowego gdzie polecam zreszta metrowe kielbasy za 5 zlotych.

dla wybrednych sa tez domki gdzies ponoc, ale nie wiem gdzie co i jak, bo ja nie z tych.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

psyko, puszka, nawet nie wiecie co was ominie, ja juz wiem.

 

Najlepszy koncert na jakim w zyciu bylem ;]

Jesli ktos lubi TITD to powinien dzisaj byc we wrocku.

Koncert byl wspanialy, nawet obsowi sie podobal ;]

Zreszta ch.uj wam w dup.y pseudofani, ja niedlugo zmiatam na pociag 8)

Odnośnik do komentarza

milan to teraz ląduje na głównym pkp w breslau jeśli wierzyć w punktualność tej instytucji. podobno jucifer prezentuje sie o wiele lepiej na żywo więc nie będzie ani minuty zamuły coś czuje.

 

img0947ud1.jpg

 

ku.rwa rozkłd mpk nie działa do chu.ja znowu pół godziny na autobus bede czekał.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z tgego Todaya... źle nie było, przynajmniej - jak za taką cenę. Ot, trochę dziwnego grania, o którym się zapomni po tygodniu. Today is the Day miał chyba najciekawszy reportuar z zespołów, tylko czemu Stone Cold musi nawet na koncertach puszczać te swoje jingle? Już na albumach są wystarczająco irytujące. Wydawało mi się, czy on je odwtarzał z własnego laptopa? Koncert głównie dla bardziej zagorzałych fanów zespołu, i to pewnie tłumaczy marną ilość przybyłych ludzi. W gruncie rzeczy największy mój szacun zdobył perkusista Jucifera, fajnie grał.

 

Janol, jak mnie zobaczył, stwierdził: "teraz rozumiem, czemu nie zamieszczasz swoich zdjęć". Cóż... Zyskuję przy bliższym poznaniu, ale tego to on się nie dowiedział. Po koncercie gdzieś zniknął mi z oczu i sobie pojechałem do domu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...