Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa, Torwar (09.06.2009)

 

Slipknot/Trivium/DevilDriver

 

Nie będę się dużo rozpisywał na temat koncertu, powiem tylko tyle było rewelacyjnie!!! Rzadko zdarza się żeby supporty nie ustępowały gwiezdzie wieczoru a tym razem tak było, bo zarówno Trivium jak i DevilDriver dali super koncerty. Szkoda tylko ,że oba zespoły zagrały solidarnie po 35min:( Wkurzył mnie trochę Dez Fafara jak skandował cały czas Slipknot you say Slipknot itd. Facet śpiewa już tyle lat był frontmanem Coal Chamber a tu tak lizał dupę chłopakom ze Slipknot. Nie spodziewałem sie tego po nim:( Chciałbym zobaczyć koncert DevilDrivera w Polsce ,ale jako gwiazdy głównej, może się kiedyś doczekam... Z kolei chłopaki z Trivium dali bardzo żywiołowy koncert biegali po scenie jak opętani! Mieli tylko 35min ale zdziwił mnie fakt, że nie zagrali Like Light to The Flies:( Matt wspominał poprzednie wizyty zespołu w Polsce i nauczył sie paru słów po polsku:) Slipknot miał za(pipi)istą setlistę z każdego albumu zagrali po kilka utworów a Corey ma świetny kontakt z publicznością i jego wokal świetnie brzmi na żywo! Wkurzyła mnie tylko jedna rzecz a raczej jeden Clown, bo o Clown'nie będzie to mowa. Podczas koncertu zeszedł ze sceny na płytę i zrobił sobie obkrążenie całej płyty Torwaru nie wszyscy widzieli tą akcję, bo trwał, przecież koncert... Ale co mnie wkurzyło, że jak przedzierał sie przez ludzi to odepchnął jednego z fanów a druga sprawa to taka, że na koniec koncertu ktoś rzucił flagę Polski Corey ja trzymał w rękach i ją rozłożył dał Clawnowi a ten bez namysłu rzucił ją na ziemię (co widać w moim clipie "Spit It Out") co za pajac... Nagrałem w całości koncerty Trivium i Slipknot tu macie niektóre z clipów:

Aha jeszcze setlisty z koncertów :

 

DevilDriver:

 

Kurde pamiętam tylko 3 utwory:

 

Clouds over california

End of the line

Meet the wretched

 

Trivium:

 

1. Kirisute Gomen

2. Down From The Sky

3. Throes Perdition

4. Rain

5. When All Light Dies

6. Pull Harder On The Strings Of Your Martyr

 

 

Slipknot:

 

1.Intro/Sic

2.Eyeless

3.Wait and Bleed

4.Get This

5.Before i Forget

6.Sulfur

7.The Blister Exists

8.Dead Memories

9.Left Behind

10.Disasterpiece

11.Vermilion

12.Everything Ends

13.Psychosocial

14.Duality

15.People = Shit

16.Surfacing

17.Spit It Out

 

Trivium:

 

Down From The Sky

 

When All Light Dies

 

Pull Harder On The Strings Of Your Martyr

 

 

 

Slipknot:

 

Psychosocial

 

Duality

 

People = Shit

 

Surfacing

 

Spit It Out

 

 

Odnośnik do komentarza

Faith No More - Niemcy, Berlin (Kindl-Buhne Wuhlheide 16.06.2009)

 

Do Berlina pojechałem z shortcutem. Jechałem aż 17h w jedną stronę, ale opłacało się! W roli supportu Wystąpili Farmers Market i Zu czyli zespoły z wytwórni Pattona. Pierwszego supportu nie widzaiłem, a Zu dało bardzo żywiołowy koncert, szkoda tylko ,że Patton nie wyszedł wykonać z nimi chociażby jednego utwor:( Myślałem, że wyjdzie, bo koncertował z nimi dośc dużo a poza tym był przyszykowany dla niego mikrofon na środku. Patton razem z Roddy'm oglądali koncert zza sceny:)

 

Jeśli chodzi o Faith No More to dali za(pipi)isty koncert a Patton ze swoich projektów jak Fantomas,Moonchild czy Tomahawk wprowadził niektóre kawałki Faith No More w inny wymiar i jest dużo lepszym wokalistą niż przed laty! Mike mimo kontuzji nogi, którą często podpierał laską, która na początku trasy służyła mu tylko jako rekwizyt skakał często na jednej nodze, żeby nie obciążać tej kontuzjowanej (to się nazywa poświęcenie!) Setlista też super, chociaż już trochę sie powtarza od początku trasy, także mogliby coś zmienić... Mimo to, że Patton dwoił się i troił na scenie i miał kontakt z publicznością to widocznie dla niemców to za mało, bo Kindl-Buhne Wuhlheide nie zapełniła się do ostatniego miejsca powiem nawet, że na trybunch świeciło pustkami może to dlatego, że FNM daję aż 6 koncertów w Niemczech albo dlatego ,że tego samego dnia w Berlinie występowali też Neil Young, Motley Crue i Simply Minds. Niemieccy fani są beznadziejni rzucali często na scenę butelki i kubki plastikowe i stali jak słupy soli, mimo tego zespół aż dwa razy bisował. Moje niektóre clipy z koncertu, także zobaczycie jak kulał i skakał często na jednej nodze Patton... Aha jeszcze jedno rozwalił mnie cover Lady Gagi - Poker Face:)

 

The Real Thing -

 

From Out Of Nowhere -

 

Land Of Sunshine -

 

Caffeine -

 

Evidence Spanish Version -

 

Poker Face/Chinese Arithmetic -

 

 

Setlista z koncertu:

 

1.Reunited

2.The Real Thing

3.From Out Of Nowhere

4.Land Of Sunshine

5.Caffeine

6.Evidence (in Spanish)

7.Poker Face/Chinese Arithmetic

8.Surprise! You\’re Dead!

9.Easy

10. Cuckoo for Caca

11.Ashes to Ashes

12.Midlife Crisis

13.Introduce Yourself

14.The Gentle Art of Making Enemies

15. I Started a Joke

16. King for a Day

17. Be Aggressive

18. Epic

19. Mark Bowen

 

ENCORE 1

20.Chariots of Fire/Stripsearch

21.We Care A Lot

 

ENCORE 2

22.Pristina

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...