Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

a ze tak spytam, są jakieś rezerwacje dostępne np. w Empiku czy coś takiego?

Chociaż pewnie kupie 19-stego te bilety za 400 zł, bo wątpie zeby w godzine poszły czy coś takiego, ale lepiej sie upewnić.

Rezerwacji chyba nie ma, ale Empik też dostał pewną część każdego z rodzajów biletów.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbijałem na LiveNation/Eventim od 10.00, po godzinie udało mi się dorwać do "kasy".

4 x Golden Circle weszło jak... złoto ? :) (jedziemy stałą/starą ekipą).

 

Imo bilety po 200 na lotnisko to kiepski pomysł. Stanie w tym tłumie (a wiadomo, że zrobili lotnisko, żeby zgarnąć tłumy/kasiorę) to jakby w Chorzowie stać za stadionem... :whistling:

Odnośnik do komentarza

21 kwietnia Sepultura i CROWBAR!!!!! - Krakow - Studio dzień pózniej w Progresji...

 

AC/DC - Warszawa - 26.06.2010

 

Pogłupieli z tymi koncertami:( ? Jeszcze się rok 2009 nie skończył a już na 2010 potwierdzili: Rammstein, Killing Joke, Metallica, Slayer,Anthrax a teraz AC/DC:) A jeszcze trwają zaawansowane rozmowy z Iron Maiden... Ska tyle kasy nabrać na to wszystko:(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbijałem na LiveNation/Eventim od 10.00, po godzinie udało mi się dorwać do "kasy".

4 x Golden Circle weszło jak... złoto ? :) (jedziemy stałą/starą ekipą).

 

Imo bilety po 200 na lotnisko to kiepski pomysł. Stanie w tym tłumie (a wiadomo, że zrobili lotnisko, żeby zgarnąć tłumy/kasiorę) to jakby w Chorzowie stać za stadionem... :whistling:

LOL - ja kupowałem przedwczoraj, chyba jakoś o 18:00 i bez problemu, bez żadnych wałków, kupiłem, zapłaciłem i dostałem wszystkie potwierdzenia jak należy. Ale dość zabawne jest: termin dostawy kurierem "2 tygodnie" :lol: - no ale cóż, ofkoz również na golden circle kupiłem i to dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza

Gdyby kurde wyje.bali Behemotha, którego nie trawię, z Sonisphere na rzecz Megadeth, to byłoby zaje.biscie, zwłaszcza że nowa płyta daje radę, ale i tak miejsce w Golden Circle jest już moje.

Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax . . . the rumors are true!

 

You've been posting and chatting about it for months and we're here now to confirm it . . . Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax will all share the same stage for the first time EVER! Look for the four of us at the Sonisphere shows in Warsaw, Poland and Prague, Czech Republic on June 16 and 19, 2010 with a few more of the festival dates still in the works, you can be sure these shows won't be the only ones.

 

In the words of Lars: "Who would have thought that more than 25 years after its inception, thrash metal's big 4 would not only still be around and more popular than ever, but will now play together for the first time...what a mindfuck! Bring it on!"

 

What more can we say??

 

 

Napisze tak... KU.R.WA!!! :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...