Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

ATR we wrocku także dali radę, sroga dewastacja, po stroboskopach jeszcze dziś mnie oczy bolały. Frekwencja średnia jak na Firlej, powiedzialbym że ok 300 osób było. Supportów nie widziałem, samo Atari dało raptem ok godzinny gig [razem z bisem], zasadzili swoje szlagiery [m.in. into the death, revolution action] plus kilka kawałków z nowej [Activate, codebreaker, blood in my eyes, black falgs chyba też i shadow identity ale nie jestem pewien]. Nic Endo <3 Ogółem bardzo dobry szoł tylko za krótki.

 

 

Na Melvinsach również grubo, frekwencja lepsza, sporo fanów nirvany, [w moshu bez koszulek, z blond kudłami ;/]. Jakieś 1,40h grania, stare, nowe kawałki, tu jest setlista. Śmiesznie poubierani byli, King Buzzo wyglądał jak jakiś czarnoksiężnik. ;x Tu możęcie obadać parę fotek. Czuję się lekko zawiedziony bo nie zagrali moich ulubionych kawałków jak revolvie, honey bucket, czy going blind. Tym niemniej bardzo dobry występ i warto było zobaczyć pierwszy i nie wiadomo czy nie ostatni raz w pl. ;c

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

zbyt dużo nowego materiału jak na mój gust (8 z 10 kawałków z nowej płyty o_O. nie było chyba tylko digital decay i the only slight glimmer of hope), do tego tak jak koval pisze w chu.j krótko i jak schodzili ze sceny już sobie myślałem - "no ładnie, koncert atr bez revolution action". na szczęście doje.bali na koniec, wcześniej podgrzewając atmosferę doskonale sprawdzającym się na koncertach collapse of history. zabawa pod sceną była ok, ale biorąc pod uwagę krótki czas koncertu i średniawą selekcję materiału muszę stwierdzić, że zeszłoroczny koncert był lepszy.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

PHILM - Wrocław, Eter (18.09.2011)

 

Skład:

 

Dave Lombardo - Perkusja

Gerry Nestler - Wokal & gitara

Pancho Tomaselli - bas

 

 

Jakiś pech mnie prześladuje jeżeli chodzi o koncerty Dave Lombardo. 11 kwietnia tego roku jak byłem w Łodzi na Slayer to byłem 10 dni po operacji kolana i pojechałem na koncert o kulach tym razem mam połamaną rękę i obojczyk i jestem w gipsie od pasa aż po szyję. Sam się dziwię, że pojechałem w takim stanie, także albo jestem głupi albo uparty albo jedno i drugie

 

Najpierw o godzinie 15 odbyły się warsztaty perkusyjne z Lombardo. Ludzi na tych warsztatach zaledwie garstka, bo ok. 100. Ale było bardzo kameralnie! Dave prosił ludzi o pytania, ludzie mu zadawali różne pytania jak np. kto wpadł na pomysł, żeby wypuścić w obieg prezerwatywy o nazwie Slayer:) Dave na wszystkie pytania odpowadał i grał, także utwory Slayera. SZkoda tylko, że na te warsztaty przyszło dużo przypadkowych ludzi i niektórzy zadawali debilskie pytania typu "Czemu nie grał w Slayerze w 1999r.?" itd. Ja oczywiście zapytałem o nowego Fantomasa:) Można było się dowiedzieć od Lombardo bardzo ciekawych rzeczy jak np. takich, że mało pije alkoholu za to lubi zapalić trawkę, że słucha Nine Inch Nails czy Amy Winehouse, że zna Behemotha i Vadera itd. Wszystko możecie posłuchać w moich klipach...

 

 

O 19 zaczął się koncert. Spózniłem się jakieś 15min. i co zobaczyłem? Obraz nędzy i rozpaczy:( Przyjeżdza jeden z najlepszych perkusistów świata i na koncercie jest max. podkreślam MAX. 70 osób:( Ja wiem , że to jest jego nowy projekt a debiutancką płytę wydają dopiero na wiosnę, ale żeby przyszło 70 osób nawet nie wiem czy było to 70 osób czy nawet mniej... Wątpie, że prędko do nas wrócą... Ale koncert mi się podobał mimo, że człowiek nie zna w ogóle ich materiału. Powiem tylko tyle, że dla samego Dave Lombardo warto było przyjść. Nawet na środkach przeciwbólowych i z połamanym obojczykiem i ręką :)Podobno dzień wcześniej w Opolu było ok. 500osób czyli full w tym małym teatrze, także dziwne, że Wrocław dał taką plamę...

 

Dave Lombardo to chyba najsympatniejszy muzyk jakiego spotkałem! Po warsztatach każdy mógł z nim zamienieć parę słów, dostać autograf czy zrobić sobie zdjęcie! Jeden facet przyniósł do podpisaniu ok. 30 różnych rzeczy związanych ze Slayerem, Dave wszystkie je podpisał!!!! SZACUNEK DLA NIEGO!!!

 

 

A Propos Eteru i jego ochrony i pracowników. Eter fajny klubik na takie koncerty byłem tam pierwszy raz i bardzo mi się spodobał! Na warsztaty trzeba było zapłacić 19zł za wejście, ale kto miał bilet na koncert to wchodził za free, ale Pani tylko zapytała czy mam bilet, ale nie sprawdziła czy mam, także mogłem go przecież nie mieć. Wchodzę do klubu o 19 i ochroniarz do mnie mówi "o tego Pana pamiętamy z warsztatów proszę dalej" i nawet nie sprawdzili czy mam bilet - super

 

 

Z tego co gadał mi Lombardo w przyszłym roku ma wyjść wkońcu nowy Fantomas, także już się nie mogę doczekać!!! Tak jeszcze na marginesie dodam, że warsztaty trwały ok. 100min. a koncert ok. 75min.

 

A tu niektóre fragmenty z warsztatów i z koncertu. Dodam tylko, że niema zoomów, bo kręciłem to lewą ręką, bo prawa w gipsie...

 

 

Ps. Dla fanów Pattona polecam oglądnąć wszystkie Drum Clinic, bo jest tam dość dużo o Fantomasie, wiadomo m.in. kiedy będzie nowa płyta i trasa Fantomasa!

 

Ps. II Jak się dobrze wsłuchacie dowiecie się też, że Dave zna też Dodę:)

 

Drum Clinic Pt. I

 

resztę klipów znajdziecie pod moim adresem :

 

www.youtube.com/AllanPatton

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że taka słaba frekfencja była to jeszcze ich okradli w Polsce, teraz to już napewno nie przyjedzie do nas prędko...

 

http://wiadomosci.ga...tak_mu_sie.html

 

Przecież w tym artykule jest wypowiedź Lombardo, gdzie stwierdza, że nikogo nie wini i jeszcze chętnie odwiedzi Polskę :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...