Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sabaton - Wrocław, Zajezdnia MPK (02.09.2011)

 

Wystarczy śpiewać jacy to Polacy są mężni i waleczni i można liczyć na 3- 4 tys. wiernych oddanych fanów Zastanawiam się jak długo jeszcze zespół Sabaton będzie u nas święcił triumfy Jak dla mnie wtórne to trochę jest i nudne... Jeśli chodzi o koncert to na początku koncertu nagłośnienie było fatalne potem było już trochę lepiej. Publicznośc też mnie zdziwiła, bo były tam całe rodziny, ale w sumie fajnie Dodam tylko , że jedynie w Polsce można wpaść na pomysł, żeby koncert zrobić w zajezdni MPK...

 

 

Ghost Division

 

 

 

Aces in Exile

 

 

Odnośnik do komentarza

Na dwa koncerty do Polski przyjeżdza Dave Lombardo ze swoim nowym projektem Philm. Występy odbędą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego.

17 pazdziernika w Opolu w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki – sala kameralna, cena biletu 79zł a dzień pózniej we Wrocławiu w Eterze , cena biletu to 89zł. Warto dodać, że o godzinie 15 odbędą się , także warszaty perkusyjne w klubie Eter.

 

 

Philm :

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Keith Caputo - Kraków/Budapeszt

 

 

Forty Kleparz (19.09.2011)

 

 

Oczywiście wolę Caputo z Life of Agony , ale koncerty solo też daje dobre, zresztą widziałem go już dwa razy w 2009r. także wiedziałem czego mam się spodziewać. Darzę go wielkim szacunkiem za jego twórczość i podejście do tego co robi. Nawet dla garstki ludzi, (ok. 80 osób)która przyszła do Fortów dał bardzo dobry koncert i śpiewał z wielkim zaangażowaniem i sercem! I nieważne czy to on czy ona ważne jak śpiewa a póki co robi to jeszcze rewelacyjnie, napisałem "jeszcze" bo widać, że bierze już hormony i rosną mu piersi, także pewnie niebawem głos też mu się zmieni :(

 

In December -

 

 

 

Budapeszt, Dürer Kert (22.09.2011)

 

 

Tak mi się spodobał koncert w Krakowie, że pojechałem jeszcze do Budapesztu. Budapeszt piękne miasto, piękne kobiety i ceny takie jak u nas , bo jeszcze euro u nich też nie weszło, także wszystko na plus :) A sam koncert dużo lepszy niż u nas i zagrali aż o 20min. dłużej niż w Krakowie. Klub dużo większy niż Forty Kleparz i oczywiście przyszło też dużo więcej ludzi niż w Polsce! Szkoda tylko, że wybiera już prawie same balady i wolne rzeczy a mało już śpiewa kawałków ostrzejszych :( Ale co zrobić Keith Caputo zmienił się nam już na dobre...

 

 

 

Let's Pretend -

 

 

 

 

 

 

Ps. Niech mi ktoś kur.. nagra dziś jakieś klipy z koncerty The Melvins!!!PLEASE!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...