Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

BLACK LABEL SOCIETY - Kraków, Klub Studio (28.06.2011)

 

Po tym co zobaczyłem 9 marca w warszawskiej Stodole postanowiłem, także odwiedzić krakowskie Studio. Koncert był bardzo dobry śmiem twierdzić, że jeszcze lepszy niż w Warszawie! Na pewno lepsze było nagłośnienie niż w Stodole:) Zespół świetnie się rozumie na scenie a nowy perkusista Mike Froedge pasuje do nich jak 4 część układanki:) Jedynym małym minusem było to, że zabrakło "In this River" w setliście Ale było za to "Darkest Days"

 

Udało mi się dorwać cały zespół oprócz Zakka:( Wylde to niezły gwiazdor po koncercie ok. 25 osób stało poza klubem i skandowało jego nazwisko przed autokarem,wyszli wszyscy oprócz Zakka... Dziś jak pisałem na Facebooku z Mike Froedge i zapytałem czemu Zakk nie wyszedł odpisał mi " Nice to meet u as well, glad you enjoyed the show! Zakk usually only comes out at the scheduled mid-afternoon meet-n-greet, perhaps you'll be able to meet him next time.

Cheers brother!!! \m/ "

 

Czyli wychodzi na to żeby się spotakć z Zakk'iem albo dostać od niego autograf trzeba bulić krocie za vipowski bilet, który zobowiązuje do meet & greet...

 

 

sETLISTA:

 

Crazy Horse

Funeral Bell

Bleed for Me

Demise of Sanity

Overlord

Parade of the Dead

Born to Lose

Darkest Days

Fire it Up

Guitar Solo

Godspeed Hell Bound

The Blessed Hellride

Suicide Messiah

Concrete Jungle

Stillborn

 

I tradycyjnie moje klipy:

 

 

Darkest Days -

 

Stillborn -

Odnośnik do komentarza

PRIMUS - Niemcy, Berlin(Huxley's - 05.07.2011)

 

Primus w tym roku wystapił u nas na Openerze, ale ja wolałem oczywiście zobaczyć Primusa w klubie a nie na festiwalu. Nie żałuję wyboru , bo koncert był wyśmienity! Les zagrał nawet kilka nowych kawałków z nadchodzącej płyty. Zagrali prawie 2h a niektóre kawałki były wydłużone o dobrych kilka minut:) Klub Huxley's To taka większa Stodoła, bo wchodzi tam mniej więcej ok. 3tys. ludzi są tam fajne balkony i oczywiście niema co porównywać akustyki klubu Huxley's do tej ze Stodoły, bo w Huxley's nagłośnienie jest rewelacyjne... Przed koncertem udało mi się poznać Lesa Claypoola, ale był bardzo mało rozmowny, hmm może miał zły dzień...

 

Lee Van Cleef -

 

 

My Name is Mud -

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No Melvins osiągnęli w swoim życiu trochę więcej, niż jakikolwiek znany mi człowiek o nazwisku Patton, tak że stówka to nie jest przesadnie wysoka cena.

 

przyznam ze pomimo mojego uwielbienia do Melvinsów, chętnie bym usłyszał tą wielką różnicę.

Odnośnik do komentarza

Nie byłeś w mieście od '94 roku i jedziesz tam na koncert, który będziesz podsłuchiwał przez barierki? Cóż, odpowiednie miejsca teoretycznie są, z sąsiednich wysp nawet scenę powinno być fajnie widać, ale może nie być zbyt przyjemnie, bo na pewno nie jedyny wpadniesz na ten pomysł. Ja chyba też tam będę się kręcił, tak że najgorsze menele. Co do policji, no to nie wiadomo. Oficjalnie gdzieś tam będą, ale czy będą zgarniać za spożywanie, wątpię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...