Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei Sonisphere w tym roku słabo: Metallica z "Black Albumem", Black Label Society, Gojira, Hunter, Acid Drinkers i coś tam. Bilety jak zawsze, 200 za płytę i okolice 400 za lepsze miejsca. Phi.

 

 

Na Lanegana bym chciał, ale termin coś mało dogodny. Jak będę w Warszawie to pójdę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A Pale Horse Named Death - Wrocław, Klub Liverpool (11.02.2012)

 

 

W zespole APHND wokalistą jest Sal Abruscato były perkusista z Life of Agony i Type O Negative , a na perkusji z kolei gra Johnny Kelly pałker z Danzig czy nieodżałowanego Type O Negative. Te dwa nazwiska przekonały mnie żeby pojechać na koncert do Wrocławia (a blisko nie mam, bo musiałem przebyć prawie 400km) Zespół odegrał tylko całą płytę i nic więcej nie zagrał, szkoda, bo liczyłem na jakiś cover Type O Negative czy Life of Agony... Koncert odbył się w małym kameralnym klubie, było może ze 150 osób. Utwory z ich debiutanckiej płyty na żywo brzmią o wiele lepiej niz na płycie. Koncert bardzo mi się podobał a apogeum nastąpiło jeszcze przed koncertem kiedy z moim kolegą zrobiliśmy 15min. wywiad z Salem:) Niestety Sal mówi w nim m.in, że nie widzi już przyszłości z Life of Agony Szkoda, bo był to jeden z moich ukochanych bandów... Po koncercie w klubie odbyła się rockoteka i fajnie, że cały zespół został i rozmawiał z fanami itd. Chłopaki także szaleli na parkiecie Johnny wbił na parkiet jak poleciało jego "Black No 1" Nie spodziewałem się, że Sal czy Johnny to tacy mili i otwarci ludzie. A jak było na koncercie możecie zobaczyć na moich klipach. Aha i polecam oglądnąć wywiad:)

 

 

Bath In My Blood

 

 

Wywiad z Salem Abruscato

Odnośnik do komentarza

Jakis kosmiczny fest w Belgii jest w lipcu. 20% z potwierdzonych wykonawcow:

 

 

Ministry, Flaming Lips, Franz Ferdinand, Bon Iver, Kurt Vile And The Violators, Destroyer, The Ex & Getatchew Mekuria, Squarepusher, Caribou, BATTLES, Meshuggah, Atari Teenage Riot, Napalm Death, Defeater, Deez Nuts, Skarhead, Do Or Die, Amenra, Ufomammut, Castles, Red Fang, Textures, The Subways, Against Me!, Turbowolf, The K., The Black Box Revelation, Dilated Peoples, Foreign Beggars, Pinch, Ikonika, Selah Sue, Roots Manuva, Parov Stelar, Assassin, Shaka Ponk, Andrew Tosh, Marcel et son Orchestre, Third World, Rod Taylor + Positive Roots Band, Midnite, La Ruda, Kanka, ASM - A State Of Mind, Murkage, Orelsan, Klub Des Loosers, Dope D.O.D., Rone, Bar9, Koan Sound, Danny Byrd, Fred V & Grafix.

 

100 euro za 4 dni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...