Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zu - Kraków, Fabryka (11.05.2011)

 

Koncert Zu na tym żałosnym festiwaliku to jakieś nieporozumienie! Jak powiedział mi sam Balazs Pandi po koncercie, ze chyba organizator tego śmiesznego Festu nie wiedział kogo w ogóle ściągają... Koncert Zu Miał się zacząć o 2:15 w nocy, bo była duża obsuwa a zaczął się koło godziny 4 nad ranem!!! Przez to , że zespół nie mógł się rozstawić ze swoim sprzętem wcześniej to stroili się około godziny:( Za konsoletą nagłośnieniowcy byli pijani w cztery dupy! Ze sceny gadali do nich muzycy Zu, ale oni kur.. nawet chyba nie rozumieli co do nich mówili i o co ich prosili! Normalnie żenada!!!!!! Wstyd mi było za organizatorów tego koncertu:( Basista Zu normalnie przeklinał i nonstop kierował słowo FUCK w kierunku konsolety, ale tamtych panów to raczej mało ruszało... Przez co ludzie wychodzili , wychodzili i wychodzili... Koncert zaczął się około 4 a skończył przed 5 nad ranem! Nigdy jeszcze nie czekałem tak długo na żaden koncert! Dla studentów wjazd był za free, także podejrzewam, że wszsyscy przyszli na Jamala a potem do domu... A ci co zostali to rczej nie wiedzieli co to w ogóle ZU. Jakaś laska na początku koncertu zaczęła tańczyc po jakichś 5min. zorientowała się, że raczej do muzyki Zu nie da się tańczyć, większośc , która została była kompletnie pijana a niektórzy nawet spali na ziemii, jednym słowem MASAKRA!!! Na koncercie było jakieś max 50 osób z czego 30 kompletnie pijanych a z 20 których czekało na Zu w tym ja :) Koncert był okrojony , bo inaczej być nie mogło aż dziw, że w ogóle zagrali, a zagrali tylko 38min. :( Po koncercie zamieniłem parę zdań z basistą Zu a propos kolejnej współpracy z Mike Pattonem i a propos wyrzucenie z zespołu dawnego perkusisty Jacopo Battaglia, a takze nasłuchałem się od Massimo samych przykrych rzeczy na temat organizacji tego pseudo festiwalu...

Mam nadzieję, że dzień pózniej w Warszawie było lepiej...

 

 

Aha jeszcze mi się przypomniało na koncercie Zu było ciemno jak "w (pipi)e u murzyna", niewiem chyba oszczędzali już na prądzie...

 

 

Klipy z koncertu :

 

 

 

Odnośnik do komentarza

też miałem jechać, ale jednak Anaal Nathrakh to bardziej kusząca opcja :]

 

Pijemy coś przed?

 

no kurde, pytanie :] przed w trakcie i po

jeszcze Teka by się przydał by krzaczki podtrzymywać ;]

 

Tylko że Ja nie idę na Anaale. ;x Ale na Mono. Tym niemniej 16 do 20 będę wolny więc trzeba się będzie zgadać. Do Bartka trzeba napisać bo pewno nic nie wie. ;s

 

3 czerwca we Wrocławiu Schlippenbach Trio. Obso, będziesz?

 

W crk? ;x

Odnośnik do komentarza

:geek:http://prezydencjaue.gov.pl/czym-jest-prezydencja/718-uczta-muzyczna-na-1-lipca

 

Angie Stone, Manhattan Transfer, Michael Bolton, Dolores O'Riordan (znana z The Cranberries), Tricky, Myslovitz, Leszek Możdżer - to tylko niektóre z gwiazd, które zagrają na scenie głównej pod Pałacem Kultury w dniu inauguracji polskiej Prezydencji. Oprócz tego 1 lipca w różnych częściach Warszawy zabrzmią jeszcze 3 sceny muzyczne: eksperymentalna, etniczna oraz dziecięca.

Edytowane przez Zajcik
Odnośnik do komentarza

:geek:http://prezydencjaue.gov.pl/czym-jest-prezydencja/718-uczta-muzyczna-na-1-lipca

 

Angie Stone, Manhattan Transfer, Michael Bolton, Dolores O'Riordan (znana z The Cranberries), Tricky, Myslovitz, Leszek Możdżer - to tylko niektóre z gwiazd, które zagrają na scenie głównej pod Pałacem Kultury w dniu inauguracji polskiej Prezydencji. Oprócz tego 1 lipca w różnych częściach Warszawy zabrzmią jeszcze 3 sceny muzyczne: eksperymentalna, etniczna oraz dziecięca.

MICHAEL BOLTON, U JEEEE

 

Lonely-Island-Bolton.jpg

 

bede

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...