Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Horna. Bilet kupiłem przedwczoraj. Nigdy wcześniej nie słuchałem tego zespołu. Bardzo dobrze się bawiłem, żałowałbym gdybym nie poszedł. W klubie Voodoo było może 80 osób. Merch zajefajny. Mnóstwo winyli i CD różnych zespołów. Były takie kwiatki jak Azarath, Impaled Nazarene, Possession czy nawet Funeral Mist i Isengard! Broniłem się dzielnie i odparłem chęć wydania kasy. A było trudno!

Sam występ był bardzo dobry. Jakieś chórki, wrzaski, pogańskie makijaże i ubliżanie Jezusowi Chrystusowi. Polecam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IMG_5169.jpg

Nergal & Porter. Nie sądziłem, że tak świetnie będę się bawił. Ciągłe żarty, podśmie(pipi)ki (z ludzi w koszlkach Burzum, z ludzi w koszulkach Behemotha), aluzje o obciąganiu i mnóstwo śmiechu. Do tego naprawdę dobra muzyka i kilka coverów np genialne "Psycho Killer". Tych dwóch to urodzeni showmani. Myślę, że Nergal ciągnie tego Behemotha już tylko z przywyczajenia albo "za karę". Powinien to olać i zacząć robić co czuje i lubi najbardziej. Do "Cross my Heart..." na scenę wyszły prawdziwe dzieci!!! Ale czad!

 IMG_5161.jpg

Fertile Hump. Wyszli tuż przed Me and That Man jako drugi support. Taka niepozorna horda z Warszawy. O Jezuśku JAKI ROZPIERDOL! Już od pierwszych dźwięków wiedziałem, że coś jest nie tak (w  pozytywnym tego wyrażenia znaczeniu). A jak jeszcze doszedł wokal to długo nie mogłem się pozbierać. I tak napierdalali chyba trochę ponad pół godziny. Gdy już było po wszystkim pobiegłem zakupić winyla za 50 zł. Po czym byłem bardzo szczęśliwy (a zespół jeszcze bardziej).

 

Ok. Ominąłem występ Immolation/Melehesch i Azartah odbywający się w tym samym czasie w Proximie. Żałowałem ale...teraz nie żałuję. Przegapiłbym mega zabawę. Immolation widziałem rok temu przed Mardukiem. Było ok. Podobnie z Melehesch (w tym roku support dla Gorgorotha). Jedynie żałuję jedynie Azarath z Inferno ale...(pipi)! Może gdyby grali jako headliner a nje gówniany support to bym się jednak skusił :D

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj. Klub Voodoo i God Be Gone Now!

 

Pierwszy występ zespół Proch. Nawet fotki nie zrobiłem. Jakieś staropogańskie słowiańskie rytuały odprawiane przez półnagiego grubego gościa przepasanego łańcuchami. Zabawnie to wyglądało. Nawet dało się zrozumieć o czym śpiewa :D

 

Potem na scenę wyszli Hate Them All. Wyszli w kominiarkach. Nigdy ich nie słuchałem i raczej nie będę. Dla mnie kolejny zespół jakich wiele.

IMG_5197.jpg

Kolejny występ to już bardziej znany Saltus. Zabawni goście tworzący całkiem niezłą muzykę opowiadającą o starych czasach wojów, Bogów i tańcach wokół ogniska. Promowali swoją nową płytę, której i tak nie kupię :/

IMG_5201.jpg

Występowi towarzyszyło 30, może 40 osób.

 

A finał tego wieczora to...

IMG_5216.jpg

HATE czyli to po co tam poszedłem. Niestety, z powodu lokalizacji klubu nie udało mi się spóźnić aby ominąć supporty. Hate dał konkretny pokaz totalnego wpierdolu. Zaczęli od pierwszego utworu z ostatniej płyty Tremendum a kiedy zagrali Walk through fire ludzie zaczęli macać się po kieszeniach żeby sprawdzić czy mają zapalniczki w razie gdyby podczas drogi powrotnej przechodzili obok kościoła. Jeszcze mi dźwięczy w lewym uchu. Przeza(pipi)isty gig.

 

Taka refleksja. Zapłaciłem za to 35 zł. W kulminacyjnym momencie było może 100 osób. Poważnie zastanawiam się czy tylko ja i garstka osób lubi ten zespół czy może ludzie są zbyt leniwi żeby wyjść z domu. Nie żebym hejtował kogoś ale Hate jakościowo w niczym nie odbiega od choćby takiego Behemotha (no może są mniej komercyjni), na którego przychodzi nierzadko 1000 osób (co jak na polskie warunki to bardzo dużo). W każdym razie warto było przejechać niemal całe miasto żeby zobaczyć chociażby tylko ten zespół. W dodatku za taką smutną cenę...

Odnośnik do komentarza

OSKU/RWYSYNY ALE SZTUKA SIĘ OD(pipi)AŁA W LONDYNIE

 

22141079_10155828480463086_3460867510226

 

KTO MÓGŁ A NIE POSZEDŁ TEN POWNIEN ŻREĆ PSIE GÓWNA DO KOŃCA (pipi)ANEGO MARNEGO ŻYCIA

WRZUCAM TO JEDNO CHU/JOWE ZDJĘCIE BO NIE JESTŚCIE WARCI SPLUNIĘCIA W TE WASZE OBESRANE MORDY

 

STEVE W ŻYCIOWEJ FORMIE, TAKIEJ NEGATYWNEJ ENERGII NAPIER/DALAJĄCEJ ZE SCENY NIGDY NIE PRZEŻYŁEM

 

GRALI CAŁE TEMPLE OF THE MORNING STAR, KUMACIE KUR/WA? JAK MNIE UCHO NIE MYLI BYŁY TEŻ POJEDYŃCZE WRZUTKI JAK IN THE EYE OF GOD/ANIMAL MOTHER I COŚ Z PAIN IS A WARNING.

 

BYŁ NAWET PIER/DOLONY COVER BLACK SABBATH

 

ziomeczki co grały ze Steve'm na pierwszy rzut oka wyglądali mi na fanów OSTRego ale (pipi)A ZIOMEK DO(pipi)ALI SOLIDNIE ŻE OJAP/IEROLE. Sporo młodsi od Austina, może udzieliła mu się ich energia bo kur/wa to było COŚ WSPANIAŁEGO. Perkusista niezły śmieszek. Byłem też w lekkin szoku bo MOŻE BYŁO z 70-80 osób z czego do końca zostało z 50....

 

Po gigu Steve, cały spocony, w koszulce Celtic Frost To Mega Therion, łaził po sali rozmawiając z ludźmi. Jedyne na co się zdałem to UŚCIŚNIĘCIĘ DŁONI I POWIEDZENIE THANK YOU STEVE! Odszedłem z uginającymi się nogami, jeszcze tylko sprawdziłem czy nie mam oszczanych z wrażenia spodni a'la Royal

 

 

KUR/WA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

22365461_1557198987636196_73853604881751

Nie wiem czy warto. Widziałem Batushkę przed Behemothem i Bolzerem rok temu. Fajnie wypadli ale na headlinera to imo się nie nadają. Może jak ktoś jest napalony, bilet tani i ich jeszcze na żywo nie widział...Zobacze jak w kwietniu będzie z funduszami i z dostępnością biletów...

22281851_1555414644481297_51816189382126

Merry Christless po raz drugi (a właściwie to pierwszy bo odbędzie się dzień przed wyprzedanym koncertem). Przyznam, że kupiłem już bilet i pójdę dwa dni pod rząd na niby to samo ale...inne. Będzie różnica w supportach. No sorry ale ostatnio płacze na FB, że druga edycja ma lepsze supporty niż pierwsza lol. W sumie to chcę zobaczyć Infernal War. Kolejna okazja do posłuchania mgły może się szybko nie powtórzyć. Może też Behemoth będzie miał lepsze nagłośnienie niż rok temu. Ludzie spuszczają się nad Master's Hammer. Nigdy niczego nie słuchałem bo mi się nie chciało. Okaże się na żywo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...