Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no też zazdroszczę, ale jednak praktycznie dwa całe dni na wyjazd i powrót na koncert w środku tygodnia to niemożność. Nawet nie czytam relacji bo szkoda. 

 

Przynajmniej spotkali Nergala i nawet poszli do tej jego barberni. Co to jest za marka kurde, przyjeżdża Mastodon i pije piwo Nergala, dostaje figurki Nergala, strzyże się u Nergala. 

 

Ud8lfBG.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

  1. Sultan's Curse
  2. Divinations
  3. The Wolf Is Loose
  4. Crystal Skull
  5. Ancient Kingdom
  6. Bladecatcher
  7. Black Tongue
  8. Colony of Birchmen
  9. Ember City
  10. Megalodon
  11. Andromeda
  12. Oblivion
  13. Show Yourself
  14. Precious Stones
  15. Roots Remain
  16. Chimes at Midnight
  17. Steambreather
  18. Mother Puncher
  19. Circle of Cysquatch
  20. March of the Fire Ants
  21. Encore: Blood and Thunder

W przeciwieństwie do Ciebie byłem i się srogo wynudziłem, po 1/3 koncertu oglądałem bar i cieszę się że wejściówki miałem za darmo.

 

 

 

 

Skomplikowane to jest dla mnie odróżnienie tych wszystkich 'klasycznych' kapel bo wszystkie grają tak samo, a jedyne co je wyróżnia to  średnia wieku poszczególny chczłonków i czy wokalista jeszcze żyje.

 

Zamiast zmieniać moje posty napisz coś od siebie, bo nie wiem czym uzasadniasz to co napisałeś. Idąc Twoim tokiem rozumowania to zaorać takie kapele jak Black Sabbath, Motorhead, Led Zeppelin i jarać się kapelami które mają może po jednej znośnej płycie i o których za pięć/dziesięć lat nikt nie będzie pamiętał. Dobrze Cię zrozumiałem? 

Odnośnik do komentarza

Fani GnR gorsi od fanów IM. Jeszcze bardziej twardogłowi.

 

Ogólnie świat muzyki byłby lepszy gdyby takie wiesniaki jak  manowary, iron maiden, acdc w gole nie powstały. Powinni zajac się sprzedawaniem kiełbasek w skorzecinie.

Wiadomo, jak ktoś nie sra w garażu dziesięciu kawałków na jedno kopyto, to zbyt kiepska kapela, żeby do jej słuchania mógł przyznać się psuedonim hipster.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Skomplikowane to jest dla mnie odróżnienie tych wszystkich 'klasycznych' kapel bo wszystkie grają tak samo, a jedyne co je wyróżnia to  średnia wieku poszczególny chczłonków i czy wokalista jeszcze żyje.

 

Zamiast zmieniać moje posty napisz coś od siebie, bo nie wiem czym uzasadniasz to co napisałeś. Idąc Twoim tokiem rozumowania to zaorać takie kapele jak Black Sabbath, Motorhead, Led Zeppelin i jarać się kapelami które mają może po jednej znośnej płycie i o których za pięć/dziesięć lat nikt nie będzie pamiętał. Dobrze Cię zrozumiałem? 

 

 

dupa cię piecze a ja sobie śmieszkuję HEHE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...