Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

wybuera sie kto na metallice w srode ? :nonie:

Pluję sobie w twarz bo mogłem jechac <_< Zabrakło mi w decydującym momencie kasy i ogólnie mam już za wiele innych "ważniejszych" planów.Za to mój kumpel dziś na maturkach się chwalił,że jedzie z większą grupą(miałem jechac z nimi) i aż mi gul wyszedł sporawy hehe :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w Chorzowie na Metallice. Stadion wypełniony po brzegi (60tyś.) świetna setlista, wyszli zagrali, roz*#bali wszystkich i wszystko :) Jedynie Kirk w jakieś słabszej formie (solówka z One za dobrze mu nie wyszła i przy Seek strzelił strasznego babola)

Poza tym byłem na płycie, czyli ostra walka o życia :) Przy Creeping Death leżałem na plecach a obok mnie z 100 osób :)

Szyja do wymiany, prawa noga kontuzjowana, czyli norma :)

 

A Metallica mimo swoich lat nadal jest w świetnej formie (genialne tempo)

O supportach nic nie pisze, wyszli zagrali i juz, większość ludzi tylko czekała jak zejdą.

 

PS. Przed koncertem spotkałem Butchera, mimo % udało mi się go poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

 

1. "Creeping Death"

2. "For Whom The Bell Tolls

3. "Ride The Lightning"

4. "Harvester Of Sorrow"

5. "The Unforgiven"

6. "And Justice For All"

7. "Devil's Dance"

8. "Disposable Heroes"

9. "Welcome Home (Sanitarium)"

10. "Master Of Puppets"

11. "Whiplash"

12. "Nothing Else Matters"

13. "Sad But True"

14. "One"

15. "Enter Sandman"

 

bis:

16. "Last Caress" (cover Misfits)

17. "So What"

18. "Seek And Destroy

Odnośnik do komentarza
1. "Creeping Death"

2. "For Whom The Bell Tolls

3. "Ride The Lightning"

4. "Harvester Of Sorrow"

5. "The Unforgiven"

6. "And Justice For All"

7. "Devil's Dance"

8. "Disposable Heroes"

9. "Welcome Home (Sanitarium)"

10. "Master Of Puppets"

11. "Whiplash"

12. "Nothing Else Matters"

13. "Sad But True"

14. "One"

15. "Enter Sandman"

 

bis:

16. "Last Caress" (cover Misfits)

17. "So What"

18. "Seek And Destroy

 

Jak skończyli grać Mastera to już ledwo co stałem na nogach, a tu za moment WHIPLASH! Ten kawałek ma mega je#^iecie

Poza tym Disposable Heroes, For Whom The Bell Tolls, Ride The Lightning, So What.

Sam miodzik, genialny koncert :)

Publiczność także świetna, dużo ludzi znało słowa więc było głośno.

 

Enter Sandman

 

For Whom The Bell Tolls

http://pl.youtube.com/watch?v=SXyi7I1wvug

 

One

 

Jak tam Trujillo wypadł,dobrze było basa słychać??K.....kocham tego gościcia,ale raczej w Suicidal i Infectious bo w Metallice niestety bas jest bo jest :(

Powiem ci, że byłem zaskoczony na plus, Bas było słychać bardzo dobrze.

 

 

No i tekst Jamesa z koncertu (z forum overkill)

 

James -It's been 4 years , was it long ?

 

James : Who has been to Metallica concert before?

Większość stadionu podnosi łapki

James - Bullshit, you raise your hands because you don't want to look like complete dick

:lol:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mnemic - Nic nie napiszę o ich występie, bo ich nie widziałem...

 

Machine Head - Bardzo lubię Machine Head, ale niestety się zawiodłem po ich koncercie:( Po pierwsze nagłośnienie fatalne, słychać było tylko stopy a słabo wokal. Po drugie oklepane kawałki (Widziałem ich w zeszłym roku i zagrali dokładnie te same utwory...)

 

clenching the fists of dissent

imperium

aesthetics of hate

old

halo

descend the shades of night

take my scars

davidian

 

Po trzecie nie zagrali 1h tylko krócej... A większość ludzi patrzyła jakby Machine Head był jakąś podrzędną kapelą I czekali już tylko na gwiazdę wieczoru... Powiem tylko tyle widziałem ich w dużo lepszej formie, chociażby w zeszłym roku jak zagrali przed Konem na Hodokvas Fest (Słowacja) No nie pozostaje nic innego jak czekać na ich koncert jak będę główną gwiazdą, wtedy napewno będzie lepiej...

 

"Clenching The Fists Of Dissent"

 

 

Metallica - Nigdy nie podniecałem się Metalliką jak inni, ale poprostu lubię ich i szanuję za to co osiągneli. Pierwszy raz widziałem zespół na żywo i powiem, że jestem pod wrażeniem! James wokalnie wypadł super (mimo tego, że parę razy pomylił tekst) Setlista była genialna ! Jak miło było usłyszeć : Creeping Death , Ride The Lightning, Harvester Of Sorrow,Whiplash czy chociażby Last Caress! Minusy to też niestety nagłośnienie na płycie było jeszcze niezle, ale podobno na trybunach nie za ciekawie. I polska publika dała trochę ciała, bo moim zdaniem za duzo było przypadkowych ludzi, którzy poprostu przyszli, bo gra Metallica...

Nagrałem cały koncert, ale przeciętnie wyszło, bo jednak kręcić w tłumie jest ciężko:( Tu macie niektóre moje clipy:

 

Ride The Lightning

 

Harvester Of Sorrow

 

Whiplash

 

Nothing Else Matters

 

One

 

Last Caress & So What

 

Odnośnik do komentarza

Metallica - Master of Puppets (part ) (Chorzów 28 V 2008) 1

publiczność daje radę :]

 

 

Metallica 2008 For Whom the Bell Tolls in Chorzow

 

Metallica Chorzów Poland - 28.05.2008 - Unforgiven

http://www.youtube.com/watch?v=KPxaw721Liw...feature=related

 

Metallica - So What Chorzów Poland 2008

 

fala :)

http://www.youtube.com/watch?v=zAE-6906-jQ...feature=related

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Chyba nie idę na Napalm Death, za mało czasu i kasy w tym wczesnoletnim okresie. Pewnie zadowolę się tańszym o połowę Today is the Day, chociaż nie wiem, czy mi się spodobają. Zwłaszcza te biedne supporty - obawiam się, że zanim Stone Cold wyjdzie na scenę, mi już nie będzie się chciało żyć.

Odnośnik do komentarza

we wsi niedaleko grali Big Cyc, wybrałem się z kumplem...

 

pod sceną dzieciarnia 7-12, za nimi 12-15 i dalej mohery 40+ na ławeczkach [z biwem w ręku, podrygujący]

 

słowem: nuuuuda ;[

 

<w pewnym momencie pojawiły się okoliczne "punki" to sobie trochę poskakaliśmy, przy Makumbie i kawałku z Kiepskich ;) m.in.>

 

 

<obciach>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...