Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawszych rzeczy ost oglądałem Bakemonogatari i nie powiem zaciekawiło, bardzo fajna strona wizualna, fabuła daje radę szkoda tylko, że nie było więcej "czystej" akcji. Shinsekai Yori zgadza się dobre anime ciekawy świat przedstawiony i mroczne sekrety mieszkańców. Z bardziej humorystycznych akcentów Arakawa Under the Bridge nieźle zakręcone postacie śmiechowo przerysowane choć nie powiem czasami irytujący np człowiek gwiazda albo kappa i większość gagów to komizm sytuacyjny, po pierwszym odcinku każdy zdecyduje czy warto bo opinie na temat tego anime są podzielone i wcale się nie dziwie co jakiś czas jest WTF ale jako lekka pozycja daje rade. 

Odnośnik do komentarza

Seria telewizyjna Jojo to najlepsza adaptacja mangi od lat. Animacja z powodu niewielkiego budżetu nie robi wrażenia niczym w starej OAVce, ale bardziej liczy się wierność papierowemu pierwowzorowi. Muzyka jest niezła, zaś aktorzy podkładający głosy odwalają mistrzowską robotę.

 

Za rok z pewnością zekranizują trzecią część mangi "Stardust Crusaders". Fani w Japonii mają na jej punkcie bzika (Za Warudo, MUDA MUDA MUDA, ORA ORA ORA, Dio zrzucający walec, itd.)

Odnośnik do komentarza

Chi Sweet Home.To Anime mogę polecić każdemu kto kocha zwierzaki a przede wszystkim koty,historia opowiada o kotce która podczas spaceru gubi się i zostaje przygarnięta przez rodzinę 

Są dwa sezony po 104 odc każdy odc po 3 min , przy tym anime nie doświadczymy akcji ,walki  czy tym podobne , po prostu pełny relaks , za to będziemy patrzeć jak Chi się  rozwija ,bawi,odkrywa nowe tereny wokół domu i poznaje nowych przyjaciół ,mogę od siebie dodać że bardzo miło spędziłem czas przy kotce Chi.To anime nie jest dla każdego,ale warto spróbować.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mirrai Nikki

 

Co może się podobać - animacja, muzyka i fabuła. Pomysł na stworzenie survival game, w której stawką jest stanie się bogiem, a przegrana oznacza śmierć plus wyposażenie uczestników tej gry w zdolność przewidywania przyszłości to dla mnie nowy koncept. Jest pełno twistów fabularnych przez co anime wciąga niesamowicie.

 

Co denerwuje - irytujący głos głównej bohaterki (Yukki! Oh...) oraz główny bohater, który jest pizdeczką. Ale z drugiej strony to tylko gimnazjalista, więc ciężko oczekiwać czegoś więcej.

 

Anime osiąga, jak dla mnie, absolutne wyżyny przez pierwsze kilka odcinków. Później tempo siada, jest kilka takich niby zapychaczy, które później mają jednak sens w fabule, tylko że niepotrzebnie ją rozciągają. Końcówka jest trochę niepotrzebnie zamieszana i zostawia słodko-gorzki posmak.

 

W każdym razie jeżeli ktoś nie widział to niech spróbuje. Death Note to nie jest (pod względem mind games), ale ogląda się fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Seria telewizyjna Jojo to najlepsza adaptacja mangi od lat. Animacja z powodu niewielkiego budżetu nie robi wrażenia niczym w starej OAVce, ale bardziej liczy się wierność papierowemu pierwowzorowi. Muzyka jest niezła, zaś aktorzy podkładający głosy odwalają mistrzowską robotę.

 

Za rok z pewnością zekranizują trzecią część mangi "Stardust Crusaders". Fani w Japonii mają na jej punkcie bzika (Za Warudo, MUDA MUDA MUDA, ORA ORA ORA, Dio zrzucający walec, itd.)

właśnie w ten piatek był ostatni odcinek drugiego sezonu

 

od dawna nie oglądam anime, ale jojo odpaliłem przez sentyment i wsiąkłem na nowo, naprawde super rzecz, mimo że strasznie specyficzne i animacja średnia (w sumie tą starą kreske lubiłem bardziej)

 

bardzo mi sie podoba że moge poznać całą serie dzieki nowemu anime, wcześniej znałem tylko tą częśc z jotaro (zainteresowałem sie nią dzieki świetnej grze na PSX)

 

 

mam nadzieje że ta nowa bijatyka jojo allstars battle wyjdzie w europie

 

jak by co to tu macie odcinki (mam nadzieje ze tego typu link nie łamie regulaminu)

http://www.lovemyanime.net/anime/jojos-bizarre-adventure-2012/

 

 

zapraszam ;)

jojo-s-bizarre-adventure-s-offre-un-coll

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorry za post pod postem, ale musze. Właśnie obejrzałem 4 ep shingeki no kyojin i jestem pod takim wrażeniem, że nawet nie wiem jak to opisać. Mało jest  mang i anime, które pokazują takie rzeczy w tak ciekawy sposób. Jestem tak (pipi) ciekawy co dalej, że chyba zaczne czytać mange. Jedwabiste anime!

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale musze. Właśnie obejrzałem 4 ep shingeki no kyojin i jestem pod takim wrażeniem, że nawet nie wiem jak to opisać. Mało jest  mang i anime, które pokazują takie rzeczy w tak ciekawy sposób. Jestem tak (pipi) ciekawy co dalej, że chyba zaczne czytać mange. Jedwabiste anime!

Świetne anime. Z mangą jestem na bieżąco, Anime ładnie stara się trzymać mangi. Póki co jest dobrze. Śmiało bierz się za mange Killabien. Naprawde warto. Nie wiem czy to tylko ja, ale zarówno manga jak i anime i ten cały klimat, to jak wszystko jest ukazywane troche przypomina mi FMA:Brotherhood. W każdym razie najlepsze anime od dobrych kilku lat moim zdaniem bez żadnych fan serviców i tym podobnych pierdół tylko jeden wielki konkret xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...