Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Madokę możesz obadać, bo chyba po trzecim odcinku atmosfera zmienia się dosyć drastycznie. To taka produkcja nastawiona na wywoływanie szoku poprzez ukazanie cukierasów, a potem nagle małe dziewczynki walczą o życie i giną.

 

 

brzmi jak bakuman, a tego srednio wspominam chociaż fajne piosenki tam byly.

 

Bakuman mnie wynudził i ledwie przez pierwszy sezon przebrnąłem. Nie żeby Shirobako było porywające, ale pod względem wykonania zdecydowanie lepszy animek.

Odnośnik do komentarza

Ja tez obejrzalem Madoke zachecony opiniami i o ile rozumiem, ze w gatunku magicznych dziewczynek Madoka stanowi nowa jakosc, o tyle umowmy sie ze sam gatunek magicznych dziewczynek smierdzi ch.ujem.

 

Z (pipi) bicza nie ukrecisz.

 

Jak chcesz obejrzec cos lekkiego to obczaj Magi albo swietne No game No life.

 

Poza tym polecam jeszcze Jormungand, ale tu nie ma super power.

 

Na rozkmine - Danganronpa.

Odnośnik do komentarza

No to moge powiedziec ze napewno nie grales w gre jezeli Ci sie bardzo podobało. Pominieto 70% wątków z gry, wszystko jest zrobione na speedzie aby szybciej, postacie gadaja o 3 roznych rzeczach na jednym kadrze jakby cale anime gnało przed siebie, wszystko jest zrobione bez polotu, postacie nie maja czasu ze soba nawiazac zadnej wiezi jak w gierce, glos monokumy zarowno w wersji angielskiej jak i japonskiej to kupa.

 

Gdybym obejrzal to anime przed zagraniem w gre dziwilbym sie ze ta gra to az taki fenomen i nie rozumialbym co w niej ludzie widza, na szczescie zrobilem na odwrót i anime pod koniec tak mnie odrzucało ze nawet nie skonczyłem, bo sie poprostu nie da.

 

2/10. Tak samo jak anime umineko, anime 2/10, manga 5/10, gra 10/10. Anime i Manga pomijaja duzo wątków i warto najpierw zrobic research zanim sie cos obejrzy bo niekiedy anime/manga potrafia tak z(pipi)ć fabule lub obraz danego tworu ze czlowiek tworzy sobie falszywa opinie na temat tego.

 

Anyway ja kategorycznie odradzam i przestrzegam ogladanie anime przed ograniem gry, nie dosc ze jest kiepsko to spojlery calkowicie zrujnuja jakakowliek przyjemnosc z gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wreszcie obejrzałem sobie Patema Inverted. Ostatecznie delikatnie się zawiodłem, niezły pomysł, ładne tła i fabuła z potencjałem. Niestety wszystko to jest przeplatane płaskimi postaciami (główny bohater męski oraz antagonista) i słabym tempem. 

Tak 6+/10, spodziewałem się czegoś lepszego bo Eve No Jikan i Pale Cocoon lubię.

Odnośnik do komentarza

Dziś ostatni odcinek tokyo ghoula, jaram się w cho  :obama:

Jestem ciekaw jak to rozwiążą, czy całkowicie odejdą od zakończenia z mangi czy jednak coś podobnego i ewentualny 3 sezon skoro już przy drugim nie trzymali się pierwowzoru to nie będą musieli czekać aż wyjdzie manga do końca i robić co im się podoba.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakies serii, ktorej jeszcze nie ogladalem, przegladam i znalazlem 3 typy na poczatek: 

 

Hellsing Ultimate (tutaj chyba nie ma co sie zastanawiac?)

Ktos ogladal, warto sie zabierac za te pozycje? 

 

Ultimate jest chyba robiony przez amerykanow. Mozna, bo historia z tego co mnie pamiec nie myli troche inna niz w OVAch ale do tych ostatnich to nie ma w ogole startu. Z braku laku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Szukam jakies serii, ktorej jeszcze nie ogladalem, przegladam i znalazlem 3 typy na poczatek: 

 

Hellsing Ultimate (tutaj chyba nie ma co sie zastanawiac?)

Ktos ogladal, warto sie zabierac za te pozycje? 

 

Ultimate jest chyba robiony przez amerykanow. Mozna, bo historia z tego co mnie pamiec nie myli troche inna niz w OVAch ale do tych ostatnich to nie ma w ogole startu. Z braku laku.

 

Ultimate to właśnie ta 10 odcinkowa OVA. Stara seria TV rzeczywiście rozchodzi się z mangą i pod każdym względem ustępuje tej nowej wersji. Obie produkcje są z Japonii, ale na pewno mają angielski dubbing, jeśli kogoś odgłosy samurajów denerwują.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony gorąco polecam Aldnoah Zero. W marcu zakończyła się emisja drugiego sezonu - łącznie z pierwszym 24 odcinki. Mało przegadana (dużo się tutaj dzieje) produkcja o mechach, wojnie i politycznych spiskach wypada naprawdę nieźle, a muszę powiedzieć, że w życiu żadnego Gundama nie oglądałem. Jak ktoś lubi takie klimaty, to z pewnością się nie zawiedzie.
Generalnie poczułem się tak, jakbym oglądał animowaną wersję Front Mission :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...