Skocz do zawartości

Aktualnie na blacie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

musisz wpisac recznie  [ media ][ /media ] bez spacji

http://www.youtube.com/watch?v=ymh13G8YgQE

 

poleca ktos jakis fajny secik od Clarka? Essential mix albo show Mary Ann Hobbs?

A propos Clarka to ten filmik przypomniał mi o jednym filmiku, który nakręciłem w ostatnie wakacje przy słuchaniu w pokoju jego muzyki, gdy nagle zobaczyłem karalucha na ziemi. Trzeba przyznać, że fajnie mi się to skomponowało :D

 

http://youtu.be/X8NJqstAEP0

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej przypadło do gustu Totems Flare z 2009 roku gdzie mamy grubaśną elektronikę, a na drugim miejscu stawiałbym Iradelphic, w którym następuje drastyczna zmiana klimatu na bardziej melancholijny.

 

Tych dwóch słuchałem najwięcej, ale z drugiej strony innych nie słuchałem prawie wcale bo piracka zatoka nieco zawodzi w sprawie Clarka więc ciężko dogrzebać się całej dyskografii. Można jeszcze ogarnąć trochę na Spotify, ale to jak kto lubi.

 

Zrobię paczkę z tego co mam na dysku i wrzucę tutaj (jaki serwer najlepszy teraz?), tylko będzie trochę dubli, bo nie chce mi się bawić w selekcję, no i jak wspomniałem nie mam tego dużo.

 

Stay tuned!

 

Edit: albo ogarnij sobie sam te dwie co ci poleciłem bo właśnie zauważyłem, że paczuszka będzie ważyć prawie 1GB więc zanim ja to gdzieś wrzucę z moim netem to już wszyscy będą zarzygani po pasterce xD

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej przypadło do gustu Totems Flare z 2009 roku gdzie mamy grubaśną elektronikę, a na drugim miejscu stawiałbym Iradelphic, w którym następuje drastyczna zmiana klimatu na bardziej melancholijny.

 

Tych dwóch słuchałem najwięcej, ale z drugiej strony innych nie słuchałem prawie wcale bo piracka zatoka nieco zawodzi w sprawie Clarka więc ciężko dogrzebać się całej dyskografii. Można jeszcze ogarnąć trochę na Spotify, ale to jak kto lubi.

 

Zrobię paczkę z tego co mam na dysku i wrzucę tutaj (jaki serwer najlepszy teraz?), tylko będzie trochę dubli, bo nie chce mi się bawić w selekcję, no i jak wspomniałem nie mam tego dużo.

 

Stay tuned!

 

Edit: albo ogarnij sobie sam te dwie co ci poleciłem bo właśnie zauważyłem, że paczuszka będzie ważyć prawie 1GB więc zanim ja to gdzieś wrzucę z moim netem to już wszyscy będą zarzygani po pasterce xD

 

daj na mediafire, to z karaluchem bardzo spoko

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...