Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Z takimi cenami ? Nie sadze i myśle ze to właśnie słaba sprzedaż jest powodem zaniechania wysyłki do nas.

podstawowy zestaw nie jest wcale jakoś wybitnie drogi...

 

Romanof - jakbyś mógł to ja też bym poprosił o info jak z nimi ugrałeś wysyłkę, bo niedługo sam będę chciał zmienić DFGT na Fanateca...

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, no po prostu drążyłem temat i dopytywałem o powody zaprzestania wysyłki i czy nie mogą w drodze wyjątku wysłać mi tej przesyłki.

Pożaliłem się również na forum ISR , że pomimo że żyję w centrum Europy, pomimo naszego przewodnictwa w Unii, pomimo tego że wysyłki są realizowane do krajów ościennych- Litwy,Łotwy, Czech, Słowacji - to czemu nie wysyłają do Polski. Może to lekkie frazesy ale fakt,że jesteśmy pomijani jest lekko denerwujący, zwłaszcza że wykładam ponad 2tyś na "ekskluzywną zabawkę".

 

Być może pomogło też to ,że wcześniej kontaktowałem się z nimi w kwestii sprzedaży ich produktów w sieci w której pracuję. Ciężko powiedzieć :)

 

Na pewno warto ich pomęczyć emailowo lub telefonicznie, być może się ugną - czego Wam życzę.

 

Napisałem im dzisiaj emaila z podziękowaniami za realizację wysyłki oraz "wyraziłem nadzieję ,że znajdą rozwiązanie żeby sprzedawać swoje produkty na terenie Polski, zwłaszcza ,że nasz rynek rośnie w kwestii gamingu, a gracze chcą kupować ich produkty" - może to coś pomoże :)

 

Pozdro

 

Romanoff

 

 

P.S. Claudia z Fanateca napisała : "We are working on it." w odniesieniu do sprzedaży produktów na naszym rynku :)

Edytowane przez Romanoff
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po lekturze tego wątku http://www.insidesimracing.tv/forums/viewforum.php?f=149

 

odpuszczam zakup Fanateca nawet jeżeli będą już dostarczać do Polski. 95% użytkowników pewnie nie ma żadnych problemów, ale nie chciałbym się znaleźć w sytuacji tych 5% którym kierownica piszczy, nie zapisuje ustawień, sprzęgło nie działa, etc. Za droga zabawka żeby ją przez pół Europy tam i z powrotem wysyłać.

 

Mi też odpisali, żeby zaglądać do sklepu co jakiś czas, bo coś się zmieni. Szczerze mówiąc, wg mnie wydanie 2k PLN nie powinno się dodatkowo łączyć z jakimikolwiek problemami z obsługą posprzedażową. Nawet jeżeli produkt jest w relatywnie dobrej cenie. Zwłaszcza, że dobre kierownice kosztują połowę mniej za komplet, a jedyny powód zakupu to Forza. Odżałuję jakoś, i mam przeczucie że następny Xbox będzie obsługiwał urządzenia HID.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam jakas stara kierownice (jeszcze z czasow PS2) malo znanej firmy. Chcialbym sobie teraz kupic cos lepszego (myslalem o Logitechu Driving Force GT). Jednak fajnie byloby miec zestaw z trzema pedalami. I pomyslalem, ze jesli mialbym te dwie kierownice, to podlaczalbym je obie do PS3. I tu jest pytanie - czy moglbym ustawic to tak, ze pedaly z jednej kierownicy byly by ustawione jako gaz + hamulec, a jeden pedal z drugiej jako sprzeglo? Czy jest cos takiego mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

nie da się. nawet pedały fanateca które można na PC podłączyć osobno przez USB trzeba przy PS3/X360 podłączyć do kierownicy.

 

ps. jeszcze odnośnie Fanateca - jak ktoś jeszcze ma obawy o to czy wysyłają produkty do Polski - to bez problemu wysyłają. napiszcie przez formularz na ich stronie, to bez problemu zamówicie to co chcecie - podadzą wam kwotę do zapłaty, wpłacacie przez PayPal n ich konto, tego samego dnia dostajecie info o wysyłce. do mnie idą zamówione w ten sposób pedały CSR Elite.

 

inna sprawa że przy obecnym kursie Euro ich produkty kosztują masakrycznie dużo - same pedały z wysyłką 760zł!!!. ale co poradzić - w DFGT już odczuwałem jego wady (dramatyczne pedały i ogromny deadzone), a G27 tylko częściowo je rozwiązuje (deadzone jest taki sam, a pedałom do ideału też daleko brakuje, tym bardziej że po moich modach do pedałów DFGT ich działanie było podobne). oby Fanatec był warty swojej ceny...

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

jestem już po pierwszych testach Fanateca GT3RS w połączeniu z pedałami CSR Elite. Ogólnie wypas, ale po kolei :)

 

na początek kilka zdjęć -> https://picasaweb.go...feat=directlink

 

minusy:

- kierownica za tą cenę powinna być duuużo lepiej wykonana, plastik trzeszczy, przyciski kiepskie, pasek napędzający FF trochę piszczy, wentylatory troszkę za głośne, ogólnie znacznie poniżej G27

- FF trochę jednak za słaby, w porównaniu do DFGT czy G27 jest znacznie słabszy

- wieniec kierownicy troszkę za gruby

- sama kierownica kręci się troszkę wolniej niż G27 (takie jakby większe wewnętrzne opory)

- w pedałach trochę za lekko pracuje gaz, ale można regulować dużo rzeczy to może da się to poprawić

- jakość skrzyni biegów dla mnie dramatyczna, znacznie gorsza niż te od G27, i przy całym zestawie wyglądają jakby zostały wyciągnięte z jakiejś podrzędnej kierownicy za 50zł (tak btw idą na sprzedaż ;)http://www.psxextrem...rownic-fanatec/ )

 

plusy:

- alcantara super leży w dłoniach, ręce nie pocą się i nie śmierdzą jak jak w przypadku DFGT

- FF mimo że słabszy niż w Logitechu to działa bardzo dobrze - jest mniej brutalny przez co działa znacznie płynniej

- znacznie mniejszy deadzone (przez który ostatecznie zdecydowałem się na Fanateca a nie na G27), ciągle występuje ale dużo mniejszy niż w DFGT/G27, przede wszystkim nie przeszkadza

- jakość pedałów CSR Elite przerosły moje oczekiwania, wykonanie i działanie to znacznie więcej niż można oczekiwać, a myślałem że pedały od G27 to szczyt wykonania ;)

- load cell przy hamulcu - coś niesamowitego, hamowanie jak w prawdziwym aucie, siłę hamowania regulujemy nie głębokością wciśniętego pedału hamulca ale siłą nacisku na pedał, sprawdza się na prawdę rewelacyjnie

 

ogólnie zestaw spełnił moje oczekiwanie w 90% - po kierownicy spodziewałem się więcej (jakość wykonania poniżej tego co można się spodziewać patrząc na cenę, a jakość FF mimo że bardzo dobry to nie jest lepszy niż w Logitechu - jest inny, stawiam go na podobnym poziomie, ale spodziewałem się że będzie lepszy niż ten z G27), za to pedały to wisienka na torcie. myślałem że 150 euro to wygórowana cena, ale teraz uważam że jest to prawdziwa okazja, szczególnie jeśli popatrzymy na modyfikatory do pedałów G27 które udają load cell i kosztują więcej niż pedały Fanateca ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

W najblizszym czasie bede kupowal (prawdopodobnie uzywana) kierownice. Budzet - okolo 400zl. Potrzebuje kierownicy, ktora obraca sie o 900* i posiada chociaz sekwencyjna skrzynie biegow (bo rozumiem, ze 'normalnej' szesciobiegowej w tej cenie nie kupie?). Najbardziej chcialbym G25, jednak watpie, zeby udalo mi sie kupic ja w dobrym stanie za 400zl, wiec najbardziej mysle o Driving Force GT, o ktorym czytalem raczej pozytywne opinie i za te 400zl moglbym miec nowa.

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że można spodziewać się jakiejś obniżki cen kierownic Logitecha w najbliższym czasie (okres świąt), czy raczej proponowane ceny już raczej nie ulegną zmianom?

 

Konkretnie chodzi mi o model DFGT. To kipna, żeby kierownica, która chodziła po 350-400zł, na stronie producenta kosztowała 600zł sporo po premierze (do 500zł w innych punktach min.). Czytałem większośc stron tego tematu i widzę, iż cena tej kierownicy już długo utrzymuje się na takim pułapie. Nie ma co robić sobie nadziei, co?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

pewnie do wyczerpania zapasów... ostatnio MM i Saturn mieli promocję na G27 - 999zł, wyprzedali co mieli i już ich nie widać (chyba że się mylę)

 

w każdym razie za 300zł kupisz używaną z gwarancją więc nie ma co narzekać ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Myślicie, że można spodziewać się jakiejś obniżki cen kierownic Logitecha w najbliższym czasie (okres świąt), czy raczej proponowane ceny już raczej nie ulegną zmianom?

 

Konkretnie chodzi mi o model DFGT. To kipna, żeby kierownica, która chodziła po 350-400zł, na stronie producenta kosztowała 600zł sporo po premierze (do 500zł w innych punktach min.). Czytałem większośc stron tego tematu i widzę, iż cena tej kierownicy już długo utrzymuje się na takim pułapie. Nie ma co robić sobie nadziei, co?

Raczej będzie odwrotnie, rok temu kupowałem dfgt w listopadzie dałem niecałe 400 zł 2 tygodnie pózniej była po600

Odnośnik do komentarza

Hej! Kupiłem wczoraj z bratem kierownicę Logitecha G27 i ku naszemu zdziwieniu w pudełku znalazła się także płytka z rFactorem. Zainstalowałem ją dziś ale okazało się, że to demo 60 minutowe tylko. Czy jest szansa na odblokowanie jej, zrobienie z niej pełnej wersji? Czytałem przed chwilą, że jest jakaś możliwość na to. Wie ktoś coś o tym?

Edytowane przez OmerPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hej,

 

Kolega zamówił jakiś czas temu kierownicę Thrustmastera, Ferrari Italia, http://www.euro.com.pl/kontrolery-do-konsoli-nintendo-wii/thrustmaster-ferrari-458-italia.bhtml#afterSearch-417291|| , dzisiaj dostał potwierdzenie że kierownica będzie miała premierę 6 stycznia i na sobotę ma ją mieć do odbioru w sklepie stacjonarnym Euro RTV AGD w Arkadii :) .

 

Chyba jednak warto dołożyć te 150zł i zamiast kupować Microsoft Speed Wheel kupić coś takiego.

 

Postaram się odwiedzić go w weekend i sprawdzić sprzęt w praniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...